نظرتون درباره اين Wallpaper چيه ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار قشنگی شده فقط اگه رنگای پس زمینه رو یکمی ب هم نزدیک تر می گرفتی تا اینجوری مرز بین سفید و خاکستری بوجود نیاد بهتر بود

مثلا او رنگ خاکستری رو روشن تر کن تا به سفید نزدیک تر بشه

یه نکته در مورد روانشناسی رنگها (!): چون توی متنی که روی عکس نوشتی نوید و مژده و خلاصه امیدواری و این حرفا وجود داره سعی کن رنگایی انتخاب کنی که به جمله بخوره این رنگا مخصوصا خاکستری بیشتر یه رنگ بلاتکلیف هستش

d@nial

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
کار قشنگی شده فقط اگه رنگای پس زمینه رو یکمی ب هم نزدیک تر می گرفتی تا اینجوری مرز بین سفید و خاکستری بوجود نیاد بهتر بود

یه نکته در مورد روانشناسی رنگها (!): چون توی متنی که روی عکس نوشتی نوید و مژده و خلاصه امیدواری و این حرفا وجود داره سعی کن رنگایی انتخاب کنی که به جمله بخوره این رنگا مخصوصا خاکستری بیشتر یه رنگ بلاتکلیف هستش
کار خوبی شده

علاوه بر نظر سارا خانم، اگر دور اون قسمتی که پا هست رو یه مقدار رنگش رو روشنتر میکردی یا اینکه نویزش رو کمتر فکر میکنم بهتر میشد

GFX Master

حرف دانیال کاملا درسته

از تکنیک Outer Glow واسه نوردهی اطراف پاها استفاده کن

موفق باشی

سارا خانم ، دانيال جون ممنون

نشد ، يعني به هم نيومد ( منظورم خود تمثال با پس زمينه هست )

من كه هر چي رنگ استفاده كردم نيومد ، ميشه يه راهنمايي بكني

اگر دور اون قسمتی که پا هست رو یه مقدار رنگش رو روشنتر میکردی یا اینکه نویزش رو کمتر فکر میکنم بهتر میشد

ممنون ، درستش كردم ( عكس )

عكس

d@nial

Well-Known Member
اقا مهدی کارت بهتر شد، ولی هنوز هم میتونی روش کار کنی

یه مقدار هم همین کار رو تو قسمت نوشتت انجام بده، البته جوری که نوشته جلوش بیشتر بشه! فکر میکنم بهتر بشه

GFX Master

ببین این کاری رو که میگم امتحان کن

اول کل لایه های عکس رو بدون اون نوشته ها رو Merge کن بعد کلیدای Ctrl + U رو فشار بده تا بری به قسمت Hue/Saturation بعد اونجا گزینه Colorize رو علامت بزن و میله ها رو جابجا کن تا کل عکست بدون نوشته ها البته رنگشون تغییر کنه

در مورد اون کمکی هم که خواسته بودی ببین همونطور که می دونیم رنگ سبز مخصوص ائمه هستش پس از رنگ سبز یا مثلا رنگ آبی روشن که نشون دهنده آرامشه استفاده کن

موفق باشی

اول اينكه ممنون

بعد هم اينكه من تا اونجايي كه از نظراتون فهميدم انجام دادم
البته اميدوارم خوب فهميده باشم
حالا بازم ببينيد خوب شده

wall-2.jpg

GFX Master

الان خیلی بهتر شد فقط دور پاها رو هم می تونستی نور بدی که قشنگتر بشه

البته الان هم خیلی خوب شده - تبریک میگم

دومی قشنگ تر شده
در رابطه با کار اولت فکر کنم اگر background کارت کاغذ کاهی باشه بهتره . متن خطاطیت هم که خوبه . فقط به ترکیب بندیش هم 1 ذره دقت کنی خیلی بهتر میشه .

موفق باشی

mashreghi

Member
کار شما عالی است و اینکه به نظرات دیگران عمل کردی و کار رو پخته تر کردی عالی تر. موفق باشی . راستی دوستان به تاپیک محرم هم سری بزنید .

babi-esf

Member
کار دومی خیلی بهتره ( چون من همیشه طرفدار رنگ شاد بودم و هستم ) .
انتخاب رنگ سبز سیدی حالت عرفانی خوبی به طرحت داده فقط کاش به قول سارا خانم افکت نوری اطراف پا میگذاشتی .

جدیدترین ارسال ها

بالا