نظرات و پيشنهادات شما در مورد تبليغات

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

همونطوري كه در بخش اطلاعيه ها هم گفتم ما بالاخره مجبور شديم كه براي سايت مجيد آنلاين يك سرور اختصاصي بگيريم .

و خب همونطوي كه گفته شد تمامي هزينه هاي سايت از طريق تبليغات تامين ميشه ، حالا اول از همه خواستم نظر شما دوستان رو در مورد روشهايي براي تامين هزينه هاي سايت بپرسم كه چطوري اينكار رو بكنيم و هم اينكه نظرتون و يا پيشنهاداتتون در مورد سيستم و روشهاي تبليغاتي بدونم

ممنونم

مجيد

Parham

Well-Known Member
نمیدونم چند تا از دوستان وقتی‌ که این مدت با این پیغام روبرو میشدن از خودشون میپرسیدن ، باز هم مجید آنلاین بسته شد ؟ باز هم مشکلات ایجاد شده باعث شد که این سایت و این محیط بسته بشه ، خود من به شخصه خیلی‌ ناراحت بودم و همش صفحه سایت و انجمن ها را Refresh می‌کردم که شاید سایت باز شده باشه ... اما ... به هر حال وقتی‌ که الان اومدم دیدم سایت باز شده خیلی‌ خوشحال شدم ، امیدوارم که این سایت هیچوقت به هیچ مشکل از هیچ لحاظی‌ بر نخوره ... امیدوارم با همین کلیک ها یا معرفی‌ دوستانی‌ که میخوان تبلیغات کنن، باعث بشیم که هیچوقت مشکلی‌ ایجاد نشه که روزی وقتی‌ صفحه انجمن ها را میبینیم متنی‌ که قبلا هم یکبار دیده بودیم را نبینیم ... شاید به ظاهر مشکلی‌ از دید خیلی‌ ها نباشه ، اما یک مشکل بسیار مهم را امیدوارم که پس از این مدت چند روزه که سایت بسته شده بود ، پی‌ برده باشید ، این هم بذاریم به حساب یک دردودل ... من از جانب خودم و دوستانی‌ که مجید آنلاین را دوست دارند ، امیدوارم که مشکلی‌ برای سایت ایجاد نشه ...

سلام
خوبيد آقا مجيد ؟
يه سوال داشتم
نميتونيد دوباره انجمن رو به ورژن هاي قديم وي بي تبديل كنيد تا مشكل برطرف بشه ؟؟
يا حتما ميخواهيد از اين نسخه استفاده كنيد ؟؟

ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
پرهام جان ممنونم از نظرت

starboy_tehran جان متاسفانه اين امكان وجود نداره !
توي سايت VB اگر جستجو كنيد مسئولين و برنامه نويسان گفتند كه اين امكان وجود نداره مگر اينكه از فايل Backup كه قبل از ارتقا گرفته شده انجمنها به نسخه قبل برگرده كه اينكار باعث از بين رفتن پستهاي بسيار زيادي خواهد شد.

مجيد

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اقا مجید نمیدونید که چقدر از بازگشتن انجمنها خوشحالم !
به نظر من تک تک افرادی که به نوعی در این سایت محبوب رفع اشکال میکنند و یا به کل چیزی را یاد میگیرن به گردن این آقا مجید حق دارند . پس چطوری ادای دین کنیم ؟
با فشار یک دکمه در بالا و یا پایین سایت فکر نکنم به کسی فشار جسمی و روحی وارد بشه از آن گذشته باعث حیات دائمی سایت هم میشه !
آقا مجید با توجه به اینکه سایت پر ببینده ای دارید و با توجه به پهنای باند مورد نیاز و مسائل دیگر کار جدا لازمی بود تهیه سرور اختصاصی برای مجید آنلاین

بازهم از زحمات شما متشکریم .

در ضمن آروز کنیم این کودک 3 ساله به سن بلوغ و پختگی و شاید در آینده دور به پیری برسه ( البته با عمری جاودان)

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
مجید جان ، با توجه به اینکه این سایت از هیچ جایی پشتیبانی نمیشه ( به جز مدیریت ) ؛ باید در مورد یه سری نکات که میشه بعنوان یکی از مشکلات سایت هم ازش یاد کرد ، قدری تامل کرد ؛
هر روز افراد زیادی به این سایت میان که در این بین ، افراد ممتازی هستن که بدلیل عدم مدیریت درست ممکنه هرز برن و استفاده ی درست از اطلاعات و تواناییهای این افراد نشه ،
و همچنین افرادی زیادی میان که نه تنها استفاده ای به سایت نمیرسونن باکه باعث کند شدن حرکت رو به جلوی سایت میشن ،
مجید آنلاین بعنوان اولین و بزرگترین مرجهع گرافیکی کشور کارشو شروع کرد و خوب ادامه داد ، اما این جامعه ی مجید آنلاینی در حال حاضر بدنه ی بزرگی داره که نمیتونه اونو کنترل کنه و هر لحظه امکان این ریزش وجود داره ، در این رابطه باید فکری کرد ، ،
؛
یکی از کارها میتونه سخت تر کردن شرایط عضو پذیری و یا معلق کردن این موضوع تا مدتی باشه ،
در رابطه با منابع اقتصادی این موضوع هم ، اتفاقا مجید آنلاین اصلا مشکلی نداره ، فقط نمیدونه چه جوری باید از این موضوع استفاده کنه ،
با نگاهی به عنوان انجمنها میشه به راحتی این موضوع رو درک کرد ، مجید آنلاین میتونه با تبلیغات گسترده ی خودش ، عنوان خودش رو نه فقط تو اینترنت بلکه تو محیط های دیگه ی رسانه ای مثل تلویزیون مطرح کنه و مرجعی باشه برای دریافت سفارش طراحی ها و تبلیغات و مدیریت سایت و ... و رفع نیازهای دیگه مردم در بسیاری از زمینه های دیگه که عنوانهاشون تو این انجمن ها به چشم میخوره ، با توجه به اینکه از قدرت بزرگ اعضا و انجمن بسیار قوی برخورداه براحتی میتونه این موضوع رو شروع کنه و برای اعضا هم میتونه جذابیت داشته باشه و هم ....
،
فقط باید بسیار منسجم و دقیق شروع کرد تا از آشفتگی رها بشه و بتونه برای خودش دفتر تو تهران و مشهد داشته باشه
و ...

آخرین ویرایش:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
با حرفات موافقم مخصوصا سختر کردن شرایط ثبت نام و دادن تبلیغات در تلویزیون و زدن دفتر در تهران و مشهد

چطوره یک ضرب العجل برای هر حساب مشخص کنن تا مثلا مبلغ 2000 تومان را برای شارژ سالیانه بده اینطوری هم همه پول دادن هم قدر همه چی رو میدونن در ضمن پول زیادی هم ندادن ولی حاصل این قطره ها دریایی میشه !

mehran_j

Member
من كه بد جوري معتاد مجيد ان لاين شدم و نميدونم اگه يه روزي نباشه چيكار كنم...ترك مجيد ان لاين از ترك سيگار هم سخت تره
به هر حال هر كمكي كه از ما بر بياد دريغ نميكنيم
با آرزوي پيشرفت هر بيشتر اين سايت كه واقعا در نوع خودش بي نظيره
واسه من كه مثل يه كلاس آموزشي ميمونه
موفق باشيد

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام

منم به عنوان یه عضو کوچیک سایت خیلی خوشحالم که سایت دوباره راه افتاد ایشالا که دیگه اون پیغام رو هیچوقت نبینیم

منم با پیشنهادی که بچه ها گفتن کاملا موافقم به چند دلیل:

1- مجید آنلاین اونقدر عضو داره که اگه از هر کدوم فقط 2000 تومن هم بگیره هم فشاری از لحاظ مالی به کسی نمی یاد هم اونقدری پول جمع میشه که مشکل ایشالا برطرف بشه

2- ما اونقدر چیز توی این سایت یاد گرفتیم که اگه می خواستیم اینا رو توی یه کلاس یاد بگیریم باید ده ها برابر اینا پول می دادیم

3- خیلی از سایتایی که از لحاظ محبوبیت شاید یک دهم مجید آنلاین هم نباشن دارن عضویت پولی می کنه و اتفاقا اعضای زیادی هم دارن

البته به یه سری نکات دیگه هم باید توجه کرد :

اگه تصمیم به انجام چنین کاری کردید مبلغ ثبت نام توی سایت رو یه مبلغ معقول و در حد توان اکثر افراد (همه ایران) در نظر بگیرین که فکر کنم 2000 تومن خوب باشه

به امید حل شدن مشکل

Parham

Well-Known Member
به نظر من اینکه برای عضویت هزینه پرداخت بشه اصلا درست نیست ، همون راهی‌ که مجید گفت در تاپیک دیگه بهتر هستش ، همین کلیک کردن و معرفی‌ دوستان خودش ...

mehran_j

Member
منم با نظر پرهام جان كاملا موافقم
در اون صورت مطمئن باشيد اعضاي سايت به يك پمجم و شايد كمتر تقليل پيدا ميكنه..بايد به فكر راه دهگري بود

d@nial

Well-Known Member
Parham گفت:
به نظر من اینکه برای عضویت هزینه پرداخت بشه اصلا درست نیست ، همون راهی‌ که مجید گفت در تاپیک دیگه بهتر هستش ، همین کلیک کردن و معرفی‌ دوستان خودش ...
موافقم!

قدیما در باره این بحث شده بود که بریم تبلیغات گوگل بگیریم و بزاریم و کاربرا روش کلیک کنن، نمیدونم مجید جان یادش هست یا نه؟!

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
'گرفتن مبلغ براي عضويت كار صحيحي نيست

اولين پيشنهاد ما واسه كاربران سايت استفاده از ميل كاربران براي تبليغات هست يعني از ميل ليست انجمن براي تبليغات شركت هاي متقاضي استفاده كنيم اين يك پيشنهاد به كاربران انجمن هست

موفق باشيد

محمودي

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
نكته پيشنهادي دوم ما استفاده از آپلود سنتر مجيد آنلاين براي تبليغات هست فكر كنم اكثر دوستان با همچين موردي بر خوردن

نحوه تبليغات هم به اين شكل هست كه براي دانلود فايل هاي كه در آپلود سنتر هست صفحه براي شما باز ميشه كه در اون تبليغات شركت هاي مختلف وجود داره و براي دانلود فاي مورد نظر ل بايد شما بايد مدت 10 يا 15 ثانيه صبر كنيد تا لينك دانلود در صفحه ظاهر بشه اينم يك روش تبليغ هست

بازم اينم در حد يك پيشنهاد هست

موفق پيروز باشيد

علي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
از نظرات همه دوستان ممنونم...

راستش هدف من از اول اين بوده كه خدماتي كه سايت ميده براي كاربران رايگان باشه.. يعني كاربران براي اون هزينه اي پرداخت نكنن.. و هزينه ها از راههاي جانبي مثلا همين تبليغات يا منتشر كردن يك سري ابزارها و برنامه ها و ... تامين بشه.. دفعه قبل هم كه مشكل خيلي جدي داشتيم در مورد پرداخت حق عضويت خيلي از كاربران به من پيشنهاد دادن اما خب من خودم براي اين موضوع راضي نيستم و نميخوام كه كابران هزينه بكنند !

حميد جان من تاپيك شما رو نديده بودم چون كه زياد توي انجمنها نيستم ! پيشنهادت خيلي عالي بوده و ممنونم بابت توجهت بايد از كجا شروع كنيم ؟

مرسي

مجيد

spsgorgan

Active Member
با سلام خدمت مديريت محترم
با توجه به اينكه من از كاربران قديمي اين سايت هستم تا حدودي با مشكلات اين انجمن آشنا هستم .
طبق يك بررسي كه بنده جهت تبليغات در سايتها نموده ام تنها راه جهت بهره گيري از سايتها استفاده از بازاريابان فيزيكي يا الكترونيكي است . بدين منظور شما ميتوانيد با استفاده از دوستان موجود در سايت اين كار را انجام دهيد . راه اول كه فكر ميكنم جالب باشد ارائه پورسانت به اشخاص ارائه دهنده تبليغات ميباشد كه خود موجب دلگرمي اشخاص جهت پيگيري كار ميشود .
طبق يك ضرب العسل قديمي آمريكايي " اگر 100 دلار پول داري 99 دلار تبليغ كن و 1 دلار براي خودت نگه دار " شما ميتوانيد در قدم نخست در سايتهاي معروف خود را به نام يك مرجع عظيم گرافيكي معرفي كرده و تبليغ نماييد . با اينكار بذري ميپاشيد كه در چند ماه آينده ميتوانيد محصول آن را برداشت نماييد .

در هر صورت دو راه پيشنهادي يكي از چندين راهي است كه بنده براي شركت خودم تست كردم و فوق العاده جواب داده است .

YTERROR

Active Member
ان شاالله مشکلات حل بشه ولی الانم خیلی مشکل زیاد داره بعضی اوقات برای چند دسفسه انجمن غیر فعال میشه بزا فعال میشه و ........ من که به اندازه سهمم هر دفعه ورود به انجمن بروی تبلیغات کلیک می کنم هر چند فکر نکنم فایده آن چنانی داشته باشه چون به نظرم از روی آی پی کلیکها حساب میشه و آی پی من همیشه یکی ولیامیدوارم دوستان دیگر هم کلیک بکنند

جدیدترین ارسال ها

بالا