تغییرات فایل 1 نصب dvx-e1 بر روي ويندوز XP و مشكل كپچر با DVcapture

yunussaba

New Member
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
من چند وقت پيش يه كارت كپچر canopus dvx e1 خريداري كردم و همراه اين كارت مجبور شدم يه سيستم حرفه اي هم جمع و جور كنم
مشخصات سيستم اينه :
مين برد : giga ep45t-ud3lr
گرافيك : ATI Radeon HD 4670
رم : 4g ddr3
و اما مشكلي كه با اين قطعه دارم اينه كه بعد از اينكه براي اولين بار خود فروشنده اين قطعه رو نصب كرد و خوب هم كار ميكرد يه دو سه باري سيستم ويروسي شد و مجبور بودم هر دفعه براي نصب ، كامپيوتر رو ببرم پيش خودش كه هربار حدود سي چهل تومني بايد پياده ميشدم تا اينكه تصميم گرفتم اين قطعه رو خودم نصب كنم
ويندوز رو دوباره نصب كردم و تمام درايورها رو با سي دي هاي راه اندازش نصب كردم از جمله صدا و گرافيك
بعد اومدم سراغ نصب Edius 4.5 كه به رو خود كارت با رمز و دانگل قرار داشت . برنامه به خوبي نصب شد و درايورش تو ديوايس منيجر هم نصب شد . بعد اومدم و برنامه DVCapture رو نصب كردم چون قبلا با اين برنامه كپچر مي كردم و مشكلي هم نداشت اما اين بار كه خودم نصبيدم بعد از انتخاب گزينه Dvstorm XA از تب باز شونده برنامه DVcapture
سيستم ناگهان ريست شد
خيلي راه ها رو رفتم و خيلي تو اينترنت جستجو كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم
ولي متوجه شدم كه كارتاي DVX E1 با گرافيكهاي ATI يه مشكلي داره و غلق خاصي برا نصبش وجود داره كه ما هرچي گشتيم چيزي پيدا نكرديم ولي حدود 20 بار ويندوز عوض كرديم و راهاي گوناگوني كه به نظر ميرسيد رو امتحان كرديم
حالا از دوستاي عزيز درخواست دارم كه اگه اطلاعي در اين مورد و نصب اين كارت دارن ما رو هم بي نصيب نذارن
پيشاپيش نهايت تشكر رو دارم

yunussaba

New Member
دوستان عزيز خواهش ميكنم اگه در اين مورد اطلاعي داريد ، دريغ نكنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا