نصب نشدن نرم افزارهای سنگین !!!

triton

کاربر فعال
با سلام
من مدت زمان زیادی هست با مشکلی روبر شدم که به هر دری زدم حل نشد...قضیه از این قرار هست که من اگر بخواهم نرم افزار های ادوبی (Adobe Flash CS4 Professional،Adobe Illustrator CS4،Adobe Photoshop CS4،Adobe InDesign CS4) یا نرم افزار های ماکروسافت (Microsoft Office 2003 and 2007 and 2010 , Micrisoft virsual studio 2005 and 2008 ) را می خواهم نصب کنم با مشکل روبرو می شوم.به این صورت که نرم افزارهای ادوبی در آنالیز اولیه خطا می دهد و میگه که با ادوب تماس بگیر تا مشکلت حل بشه و در مورد نرم افزار های ماکروسافت هم در وسط نصب می گه که فلان فایل cab وجود نداره که من خودم اونا پیدا می کنم و نمیدونم که اون چرا پیدا نمی کنه ؟
در ضمن در مورد فایل های فشرده هم مشکل داره از هر نوعی که باشد (RAR,7z,exe,...) اگر حجم بالا داشته باشد بالای 500مگ یا 1 گیگ در استخراج فایل ها مشکل داره مثلا فایل نصب flash که اول باید استخراج بشود و 1 گیگ و خورده فایل بدهد فقط حدود 300 مگابایت می دهدو حالا اگه فایل استخراج شده را داشته باشم همان قضیه قبل اتفاق می افتد...
حالا من راه حل موقتی پیدا کردم و فایل های نصب را روی کامپیوتر دیگری می ریزم و از طریق شبکه نصب میکنم و مثل بچه آدم هم نصب میشه.
هارد را هم با چند نرم افزار چک کردم و یک بار هم آن را دوباره پارتیشن بندی کردم...خلاصه بدجور گرفتارم یکی کمک کنه...

triton

کاربر فعال
Graohics: 256 GeForce
CPU : 3.2 intel celeron
RAM:1.25 gb
البته 3 تا RAM هست (دوتا 512 و یک 256) و همگی Kingston DDR1
MAIN: GIGA
HARD : 80 Maxtor

البته فکر کنم به سخت افزار ربطی نداشته باشد چون از طریق شبکه راحت نسب میشه...شاید هم داشته باشه ... ولی من احتمالش را کم می دونم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا