نحوه آپلود کردن

to remember sb

مدیر انجمن
سلام
دوستان من می خوام نحوه ی آپلود کردن رو یاد بگیرم ، توی بعضی از سایت ها رفتم منتها موفق به انجام کاری نشدم چون متوجه نشدم باید کدی که بهم میده رو چیکار کنم آخه 2 تا کد داد ، بعد من می خوام فایل word رو آپلود کنم
اگه زود تر کمک کنید ممنون میشم

Saeed

Well-Known Member
بهتره که اول فایلتون رو به حالت فشرده (Zip , Rar , ... ) در بیارید و بعد از سایت های زیر واسه آپلود استفاده کنید

بعد از انتخاب فایل و آپلود آدرسی که در قسمت Download Link بهتون میده می تونید استفاده کنید

موفق باشی :cool:

to remember sb

مدیر انجمن
بهتره که اول فایلتون رو به حالت فشرده (Zip , Rar , ... ) در بیارید و بعد از سایت های زیر واسه آپلود استفاده کنید

بعد از انتخاب فایل و آپلود آدرسی که در قسمت Download Link بهتون میده می تونید استفاده کنید

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم
اما یه مشکل
ممکنه لطف کنید و برنامه واسه zip یا rar کردن فایل ها معرفی کنید ؟

Saeed

Well-Known Member
دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم
اما یه مشکل
ممکنه لطف کنید و برنامه واسه zip یا rar کردن فایل ها معرفی کنید ؟
همونطور که علیرضا جان گفتم با اوون نرم افزارها میشه

ولی با خود ویندوز هم می تونید این کار رو انجام بدید ، روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید و Send To و Compressed (Zipped) Folder رو انتخاب کنید خودش به طور اتوماتیک فشرده میشه.

to remember sb

مدیر انجمن

از تمام راهنماییهاتون ممنون :rose:تونستم فایلام رو rar کنم اما مشکل اینجاست که حال به یه آپلود سنتر قوی نیاز دارم متاسفانه rapidshare مشکل داره ، وقتی از این سایت دانلود می کنم مطلبی که واسه آپلود بهش داده بودم قابل اجرا نیست
ممکنه چند تا آپلود سنتر قوی بهم معرفی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا