ميخام در دانشگاه مجازي ثبت نام كنم اما..

rezamono

Member
من ميخام در رشته زبان انگليسي در يه دانشگاه مجازي ثبت نام كنم اما نمدونم در ابتدا چي كا ر كنم
اطلاعاتي رو كه من ميخام بايد بدونم كدام دانشگاهها اين امكانات رو فراهم ميكنند و با چه مزيتهايي
وهم چنين ايا با يد هزينه اي پرداخت شود يا نه
دوره هاش چند ماه است و اينكه اصلا اين مدرك به درد ميخوره يا نه ؟
اصلا اين مدرك مطابق ساير مدارك معتبر است يا نه

ايا بهتر از اين رشته وجود داره يا نه
ميتونم رشته ديگري رو انتخاب كنم
چه رشته ها ديگر ي وجو داره
در واقع يه سري اطلاعات كامل ميخام

hamidhp

Active Member
رشته كامپيوتر, دانشگاه مجازي دارد؟

آخرین ویرایش:

***UNIQUE***

Active Member
تا اونجای که من اطلاع دارم دانشگاه خواجه نصیر میگیره
من یکی از دوستانم میخواست ثبت نام کنه شرایط به این صورت بود ترم اول هم 500000 تومان میگیره در صورت قبولی شما دانشجوی رسمی اون دانشگاه مششید و مدرکش هم هیچ فرقی با مدرک دانشجوهایی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه میشن نداره(شبکه 5 هم حدود 1 ماه پیش با مسئول این امور راجع به این دانشگاه صحبت میکرد)و اینکه رشته فکر کنم گفت رشته کامپیوتر هم داره
موفق باشید

Ghamnevis

Well-Known Member
در مورد رشته زبان اطلاعی ندارم.. اما من خودم از داوطلبان دانشگاه مجازی علم و صنعت (تنها دانشگاه مجازی معتبر داخلی) بودم و پذیرفته هم شدم...

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط در سه رشته : مهندسی نرم افزار کامپیوتر , کارشناسی فناوری اطلاعات و کارشناسی علوم کامپیوتر دانشپذیر میگرفتند...

دانشپذیر هم به این معناست که شما در ترم اول وارد این دانشگاه میشید با عنوان دانشپذیر و در صورتی که معدل پایان ترم اول بالای 12 باشه و هیچ درس افتاده ای هم نداشته باشید از ترم بعد به عنوان دانشجوی این دانشگاه پذیرفته میشید...

آدرس سایت دانشگاه مجازی علم و صنعت ایران : http://elearning-iust.ir

هنوز در مورد سایر رشته ها و دانشگاه ها چیزی اعلام نشده....

سایان

rezamono

Member
نه؟؟؟!!!؟؟؟!!!

***unique*** گفت:
تا اونجای که من اطلاع دارم دانشگاه خواجه نصیر میگیره
من یکی از دوستانم میخواست ثبت نام کنه شرایط به این صورت بود ترم اول هم 500000 تومان میگیره در صورت قبولی شما دانشجوی رسمی اون دانشگاه مششید و مدرکش هم هیچ فرقی با مدرک دانشجوهایی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه میشن نداره(شبکه 5 هم حدود 1 ماه پیش با مسئول این امور راجع به این دانشگاه صحبت میکرد)و اینکه رشته فکر کنم گفت رشته کامپیوتر هم داره
موفق باشید
با با خيلي زياده من فكر ميكردم ا زطريق اينترنت بايد ارزانتر بشه ولي اگه انطور باشه قيدشو ميزنم

adame_haji

Member
Ghamnevis گفت:
در مورد رشته زبان اطلاعی ندارم.. اما من خودم از داوطلبان دانشگاه مجازی علم و صنعت (تنها دانشگاه مجازی معتبر داخلی) بودم و پذیرفته هم شدم...

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط در سه رشته : مهندسی نرم افزار کامپیوتر , کارشناسی فناوری اطلاعات و کارشناسی علوم کامپیوتر دانشپذیر میگرفتند...

دانشپذیر هم به این معناست که شما در ترم اول وارد این دانشگاه میشید با عنوان دانشپذیر و در صورتی که معدل پایان ترم اول بالای 12 باشه و هیچ درس افتاده ای هم نداشته باشید از ترم بعد به عنوان دانشجوی این دانشگاه پذیرفته میشید...

آدرس سایت دانشگاه مجازی علم و صنعت ایران : http://elearning-iust.ir

هنوز در مورد سایر رشته ها و دانشگاه ها چیزی اعلام نشده....

سایان
آقا باس من كه اين سايت فيلتره !!!!!!!!!!!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا