معرفی سایت در اینترنت

sogoli

Active Member
سلام
بنده مدیر سایت یک شرکت هستم.
از شما دوستان خواهش می کنم بنده را در زمینه تبلیغات و معرفی سایت در اینترنت راهنمایی کنید و بگویید از چه راهکارهایی می توانم در جهت افزایش بازدید کننده و شناسایی هر چه بیشتر سایت استفاده کنم

alilg

Member
سلام
بنده مدیر سایت یک شرکت هستم.
از شما دوستان خواهش می کنم بنده را در زمینه تبلیغات و معرفی سایت در اینترنت راهنمایی کنید و بگویید از چه راهکارهایی می توانم در جهت افزایش بازدید کننده و شناسایی هر چه بیشتر سایت استفاده کنم
سایتت رو باید تبلیغ کنی دیگه!

سایت http://www.netbina.com مثلا که سایتتو تبلیغ میکنه!

یا توی www.blogfa.com سایتتو تبلیغ کنی!

سایتت رو به موتورهای جستجو هم معرفی بکنی! یا از متخصص SEO بهره بگیری...

هر چقدر بیشتر هزینه کنی نتیجه بهتری میگیری...

irlogo

Active Member
دوست عزیز ، راه های زیادی وجود داره ! مثلا تبلیغات Sms و یا ارسال ایمیل های تبلیغاتی و یا همون طور که علی جان فرمودند در وب سایت های مهم تبلیغ کنین !

علی آقا فکر نمی کنی بیش از حد خوشکل شدین؟:)

جناب sogoli روشهاي زيادي براي معرفي و تبليغات سايت تون وجود داره كه عمدتا اين روش ها به دو نوع پولي و رايگان تقسيم مي شوند.
127fs4573872.gif

روش پولي : در اين روش به ازاي هزينه ايي كه مي پردازيد تبليغات شما در سايت هاي پر ببينده ايي به صورت زماني يا بر حسب تعداد كليك قرار داده مي شه.
126fs3186991.gif

چند نمونه از سايت هاي پر بازديد كه تبيغات آنلاين هم مي پذيرند:
majidonline.com
p30download.com
Blogfa.com
و ...

روش رايگان : تو اين روش شما مي تونيد با سايت هاي همكار تبادل لينك كنيد و يا سايت تان را در دايركتوري هاي رايگان سايت تان را ثبت كنيد مانند link.ir و همچنين سايت تان را در موتور هاي جستجو به صورت رايگان ثبت كنيد.

با تشكر محمد اميري
rose3.gif

mosyhey

Member
و اما جدای این بحث ها که همه هم درست است خود سایت نیز باید تحرک و محتوای خوبی داشته باشد و مطالبی منحصر به فرد تولید کند و یا خدمتی منحصر به فرد ارایه کند که بازدید کننده ای که حالا یا با تبلیغ و یا با جستجو به سایت شما آمده دوباره هم برگردد.

نکته دیگر اینکه همه چیز هم با تعداد بازدیدکننده شناخته نمی شود. شاید یک سایت تخصصی مهندسی مثلاً معدن هیچگاه نتواند در سال به اندازه یک روز یک سایت لینکدونی بازدیدکننده داشته باشد ولی با این همه حتماً اهمیتش و شخصیتش محفوظ است و شاید اصلاً نیازی به تبلیغ برای آن نباشد.

به نظر من اگر سایت قابلیت نگهداری بازدیدکننده با همان محتوا یا خدمت منحصر به فرد یا خوب که گفتم را داشته باشد، بالاخره حد مناسب بازدیدکننده خود را پیدا خواهد کرد که این اتفاق با تبلیغ می تواند تسریع شود. وگرنه اگر سایت بی محتوایی را تبلیغ کنی شاید عدد بازدید کننده تا تبلیغ ها در حال نمایش است بالا رود، ولیکن این رشد، توسعه پایداری نخواهد بود.

hamedfardin

Member
دوست عزيز...شما كلمه add url رو تو سرچ ياهو يا گوگل تايپ كن يه عالمه سايت نشونت ميده كه تو رو در دنياي وب مطرح ميكنن...يه راهكارهاي ديگريهم هست كه خودم تجربه شون كردم:
1-سعي كن در سايت ها يا وبلاگهائي كه در ياهو و گوگل رتبه خوبي دارند لينك بذاري....مثل همين كاري كه در مجيد انلاين به عنوان امضا كردي..كه هر چي مطلب بيشتر بنويسي و امضاء جنابعالي تكرار بشه...براي رتبه شما بهتره...ميتوني در وبلاگهاي پر بازديد هم كامنت بذاري...و لينكت رو هم اضافه كني كه خيلي مفيده....
2-سعي كن يه وبلاگ در پرشين يا ميهن بلاگ....با نام سايت خودت درست كني و در اون در مورد سايتت مطلب بنويسي و معرفيش كني....
3-با موضوع سايت خودت در گوگل سرچ كن و با سايتهائي كه در زمينه خودت كار ميكنند تبادل لينك بكن..حتما اونها هم خوشحال ميشوند...
4-ظاهر سايتت رو مي توني جوري درست كني كه بنظر بازديد كننده جالب و پربازديد بياد..(كه اين يكي كمي راز محسوب ميشه و بايد خودت بهش برسي)
5-سعي كن با ياهو مسنجر بيشتر كار كني...و پيغهائي مبني برمعرفي سايت خودت رو به همه سند كني...
6-سعي كن در سايتت امكانات تعامل با بازديدكننده رو قرار بدي...و حتي قسمتي مثل وبلاگ كه همه طرفدارش ميشوند...
7- واگه خيلي علاقه مندي مي توني با هزينه كم كارت ويزيت تهيه كني و به افرادي كه ميدوني اهل اينترنت يا موضوع مربوط به سايت جنابعالي هستند بدي
8-فعلا چيزي يادم نمياد ...ولي اگه مفيد بود و سوالي داشتي در خدمتم...

جدیدترین ارسال ها

بالا