مشکل resolution در جوملا

skh_med

Member
سلام به همگی .من تا حالا بیشتر سایتایی که به جوملا یا مامبو درست شدند می بینم که همشون وسط صفحه هستند . یعنی احساس می شه که table 100% تنظیم نشده . نمی شه کاری کرد که تمام صفحه روی browser به نمایش در بیاد و وسط نیافته .

سوال دیگم اینه که آیا کامپوننت ها و تمپلیت های مامبو رو می شه برای جوملا استفاده کرد. صعنی می شه با استفاده از سایت مامبولیرن جوملا رو هم به کار برد ؟

mambolearn

Active Member
سلام

در مورد سوال اول : هیچ مشکلی نداره . الان خیلی از سایتها 100% هستند . قالب جدید مامبولرن هم که به زودی منتشر میشه 100% هست ...

در مورد سوال دوم : قالبها رو که به راحتی میتونید استفاده کنید . در مورد کامپوننت ها هم میشه گفت اکثرا مشکلی ندارند اما نمیشه گفت 100%

یا علی
فیروزمندان

skh_med

Member
خوب آخه وقتی تو css این کد رو می زارم همه جاش به هم می ریزه تو صفحه . یکم بیشنر راهنمایی کنین .

mambolearn

Active Member
دوست من تگی که به شما گفتم مربوط میشه به فایل Index.PHP نه CSS

این مباحثی است که مربوط میشه به بخش HTML ( فکر کنم با یه سرچ در قسمت مربوطه اطلاعات خوبی به دست بیاری )

اگر دوست داشتی قالبی که میخوایی 100% بشه رو ضمیمه کن تا دقیقا بگم باید به چه صورت عمل کنی

یا علی
فیروزمندان

skh_med

Member
بازم سلام . من این تگی رو که می گفتین در فایل index.php مربوط به template که استفاده می کردم گذاشتم . درسته تغییر کرد . اما قسمتهای سایت مثلا news و یا logo همون اندازه موندند . یعنی قسمت زیادی از صفحه خالی موند . آیا چیدمان این قسمتها و بخش ها و اینکه کدوم قسمت چند درصد از صفحه یا جدول رو اشغال کنه تو همون مطلبی هست که مربوط به چیدمان مطالب در mambolearn هست ؟ لطفا توضیح کاملی بدین .

skh_med

Member
راستی این قالب هم . همون قالبی هست که تو اسیت گذاشتین یعنی : box_business_blue

mambolearn

Active Member
آموزش چیدمان مطالب مربوط به نحوه قرار گرفتن خبرها است و به اندازه Table ها مربوط نمیشود .

تمامی تغییرات رو شما باید در فایل index.php قالب و فایل CSS اون بدین که البته همه این موارد HTML هستند و به راحتی میتونید تغییرات لازم رو اعمال کنید .

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا