مشکل مموری در باز کردن عکس ها

SU-57

Active Member
من دو تا ویندوز 7 دارم ولی جدیدا خیلی از عکس ها رو باز می کنم این ارور میاد که قبلا وجود نداشت. جالبه در هر دو ویندوز این اتفاق افتاده و من با آنتی ویروس و آنتی malware چک کردم مشکلی نداشت

Windows Photo Viewer can't display this picture because there might not be enough memory available on your computer. Close some programs that you aren't using or free some hard disk space (if its almost full), and then try again.

توی گوگل سرچ کردم کلی راه حل دادن ولی هیکدوم موثر نبود مثل این لین لینک

یه مشکل دیگه هم دارم که نسخه کروم 92 به بعد نصب می کنم مشکل خطای low memory میده حتی اگه چند تب باز کرده باشم و از نسخه 92 تا 102 بر طرفش نکردن با اینکه کلی پیام دادم. رم رو با memtest86 تست کردم مشکلی نداشت. توی نسخه 90 و 91 اگر 50 تا تب باز کنم مشکلی نداره. فایرفاکس 101 هم دارم اصلا مشکلی نداره. پس مشکل از کرومه. مثلا رم 50 درصده ولی low memory میده یا حتی همینجوری هنگ می کنه که ویدئو هاش رو برای گوگل ارسال کردم جواب نمیدن و هیچ کاری هم نمی کنن و البته بگم پردازنده هم میره روی 100 درصد با چند تا تب که گفتم ویروس یابی کردم. خیلی وقتا هم not respoding میده

الان از نسخه 90 استفاده می کنم و تنها مشکلم این پیامی که مدام میگه باید مروگر آپدیت بشه و این پیام مدام اذیت می کنه ولی در کار مروگر تاثیری نداره و به خوبی کار می کنم (در گوشه بالا سمت راست)

تمام راه های آپدیت رو بستم این یکی حل نمی شه

ویندوزم ها کاملا درستن و هیچ مشکلی باهاشون ندارم

نصب ویندوز 10 هم در ذهنم بود ولی دیدم خیلی ها همین مشکل رو در ویندوز 10 دارن.

اگه دوستان می تونن راهنمایی کنن.

kantekoza

New Member
دوست عزیز این مشکل شما به نرم افزار اجرا کننده تصایور ربط دراه و مشکلی از فلش شما نیست ! میتونید توی گوگل سرچ کنید دانلود نرم افزار نمایش تصاویر و یکی از اون برنامه ها رو روی سیستم نصب کنید تا مشکل شما برطرف بشه

hanie9988

Member
مهاجرت به مجارستان یک گزینه ممکن است، اما نیازمند آگاهی کامل از مقررات و الزامات مهاجرتی مرتبط با این کشور است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به مجارستان آورده شده است:

۱. **انواع ویزا:**
– ویزای شینگن: اگر شما به مجارستان می‌خواهید سفر کنید، ممکن است به ویزای شینگن نیاز داشته باشید که به شما اجازه ورود به کشورهای منطقه شینگن را می‌دهد.

– ویزای کار: اگر قصد کار در مجارستان دارید، باید ویزای کار مرتبط با شغل موردنظرتان را اخذ کنید.

– اقامت دائم: در صورت تمایل به اقامت دائم در مجارستان، باید شرایط مشخصی را ارضا کنید.

۲. **تحصیلات:**
– اگر می‌خواهید دانشگاه‌های تحصیل د رمجارستان کنید، باید مراحل ثبت‌نام و اخذ ویزای تحصیلی را دنبال کنید.

۳. **زبان مجاری:**
– آشنایی با زبان مجاری می‌تواند در زندگی روزمره و تعامل با محیط محلی کمک کند.

۴. **ترتیبات مالی:**
– اثبات توانایی مالی برای زندگی در مجارستان از جمله مواردی است که ممکن است لازم باشد.

۵. **کار و شغل:**
– در صورتی که به دنبال کار هستید، باید مجوز کار معتبر دریافت کنید.

۶. **مشاوره حقوقی و مهاجرتی:**
– مشاوره از مشاوران حقوقی یا مشاوران مهاجرتی می‌تواند در تسریع و سهولت در فرآیند مهاجرت به مجارستان کمک کند.

alikah

New Member
مهاجرت به ترکیه و تحصیل در این کشور ممکن است یک تجربه جالب باشد. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در ترکیه آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:* - ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. ترکیه دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی متعددی است که در اکثر رشته‌ها برنامه‌های تحصیلی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان ترکی:** - برخی از دوره‌ها به زبان ترکی ارائه می‌شوند، بنابراین ممکن است نیاز به یادگیری زبان ترکی باشد. همچنین در برخی دانشگاه‌ها و دوره‌ها، انگلیسی نیز مورد قبول است.3. **انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی:**- پس از انتخاب رشته، باید دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنید. بررسی شرایط پذیرش، سطح شهرت دانشگاه، و تسهیلات آموزشی مهم است.4. **درخواست پذیرش:** - برنامه پذیرش دانشگاه را پر کنید و مدارک مورد نیاز را به دانشگاه ارسال کنید. برخی از دانشگاه‌ها ممکن است آزمون و یا مصاحبه تحصیلی برگزار کنند.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی درخواست کنید. اطلاعات کامل در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای درخواست ویزا را بررسی کنید.6. **آمادگی برای زندگی در ترکیه:** - مطالعه درباره فرهنگ، زندگی روزمره، و مقررات مهاجرتی ترکیه مهم است. همچنین اطمینان حاصل کنید که برنامه مالی و اقتصادی برای زندگی در ترکیه را مدیریت کرده‌اید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به ترکیه را بررسی کنید. همچنین، مشاوره از مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

جدیدترین ارسال ها

بالا