مشکل فوری فوری فوری

BAKA

New Member
یکی از دوستان یک فروند دی وی دی رایتر سامسونگ البته از نوع ساتا خریده ولی هنگامی که نصب میکنم روی سیتم ، بعد از اینکه ویندوز میخاد بالا بیاد خیلی سریع یک صفحه ی آبی رنگ میاد و restart میشه !!!! ولی با سی دی بوت میاد بالا و دی وی دی شروع به کار میکنه برای عوض کردن ویندوز پس به نظرم دی وی دی رایتر سالم هستش ....

وقتی قطعش میکنم هم ویندوز میاد بالا و مشکلی هم نداره !!! اینم بگم که البته هارد این سیستم Ide هستش ....

از اساتید مجرب و غیره تقاضای راهنمایی دارم ...

ضمناً گزینه last know good configuration v رو بارها امتحان کردم ولی بازم وقتی میخاد بیاد بالا ریست میشه ...

ویندوز هم XP

akaveh

Member
یکی از دوستان یک فروند دی وی دی رایتر سامسونگ البته از نوع ساتا خریده ولی هنگامی که نصب میکنم روی سیتم ، بعد از اینکه ویندوز میخاد بالا بیاد خیلی سریع یک صفحه ی آبی رنگ میاد و restart میشه !!!! ولی با سی دی بوت میاد بالا و دی وی دی شروع به کار میکنه برای عوض کردن ویندوز پس به نظرم دی وی دی رایتر سالم هستش ....

وقتی قطعش میکنم هم ویندوز میاد بالا و مشکلی هم نداره !!! اینم بگم که البته هارد این سیستم ide هستش ....

از اساتید مجرب و غیره تقاضای راهنمایی دارم ...

ضمناً گزینه last know good configuration v رو بارها امتحان کردم ولی بازم وقتی میخاد بیاد بالا ریست میشه ...

ویندوز هم xp

فکر میکنم بهترین کار این باشه تا این دیویدی رو روی یک سیستم دیکه تست کنی ابتدا

FDK

Member
سلام
هیچ Device دیگه ای که SATA باشه به این سیستم وصل هست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا