مشکل در گالری Coppermine فارسی

mahziar

Member
سلام .
میشه بگید چرا وقتی از داخل کنترل پنل ادمین گالری عکس کوپرماین ، زبان سایت رو فارسی میکنم لینک های کربوط به مدیریت گالری غیر فعال میشن و نمیشه روشون کلیک کرد . (به حالت متن بدون لینک در میاد !)
تشکر .

آخرین ویرایش:

mahziar

Member
واقعاً که به این نتیجه رسیدم هیچ کس اینجا مسلط به php نیست و همه بر میدارن یه اسکریپت رو فارسی می کنن و غیره و ذالک ...!!!
پیشاپیش خسته نباشید عرض میکنم

ahmadod

New Member
احتمالا مشکل از Php نیست ، تا جایی که من میدونم مشکل از قالب سایته که خوب فارسی نشده ، می تونید لینک سایتتون رو بدید .

mahziar

Member
لینک سایت در قسمت امضام هست ! / وارد قسمت گالری بشید .... البته نیاز به ادمین هست و صفحه اصلیش هیچ مشکلی نداره خوش بختانه .

milads

Banned
تا اینجا که من دیدم احتیاج با username و password این سیستم هست .
برام E-mail کنید .
milad_php1987[a]yahoo.com

Hamid2day

Active Member
به نوعی درسته مشکل از قالب می نونه باشه.. هم از فارسی ساز...

فایل یونی کد شده رو من دارم...

1p30

Member
واقعاً که به این نتیجه رسیدم هیچ کس اینجا مسلط به php نیست و همه بر میدارن یه اسکریپت رو فارسی می کنن و غیره و ذالک ...!!!
پیشاپیش خسته نباشید عرض میکنم

کافر همه را به کیش خود پندارد :D

شما لینک مستقیم بده من که گالری پیدا نکردم
سایتتون یا با فایر فکس مشکل داره یا با رزولیشن 1440*900

farik

Well-Known Member
باسلام دوست عزيز ...
لطفا شعور اشخاصي رو كه قصد پاسخ دادن به شما رو دارن زير سوال نبد...اونها هچ وظيفه اي براي انجاماين كار ندارند...
در ضمن يا سرس كد و يا username , pass قرار بديد....بون كد نميشه دليل اورد...
با تشكر TabOTabDeign

mahziar

Member
خوب اگه فکر می کنید از فارسی سازشه و یا اینکه مشکل از قالبه ؟! یه نسخه ازش رو اینجا پیوست کنید .

1p30 جان ناراحت نشید و سعی کنید بحثهای اضافه رو تمام کنید . یک نفر پند و اندرز رو دادن (گر خانه کس است یک حرف بس است) . در ضمن لینک گالری هم که کاملاً مشخصه !!!! و http://gallery.nickfarjam.com/ هست و مشکل FF رو هم حل کردم . ولی مشکله رزولیوشن رو من نفهمیدم منظورتون چیه !؟

فایل یونیکد شده رو هم اگه hamid2dat بدن ممنون میشم . شاید اوکی شه !

آخرین ویرایش:

Hamid2day

Active Member
خوب اگه فکر می کنید از فارسی سازشه و یا اینکه مشکل از قالبه ؟! یه نسخه ازش رو اینجا پیوست کنید .

1p30 جان ناراحت نشید و سعی کنید بحثهای اضافه رو تمام کنید . یک نفر پند و اندرز رو دادن (گر خانه کس است یک حرف بس است) . در ضمن لینک گالری هم که کاملاً مشخصه !!!! و http://gallery.nickfarjam.com/ هست و مشکل FF رو هم حل کردم . ولی مشکله رزولیوشن رو من نفهمیدم منظورتون چیه !؟

فایل یونیکد شده رو هم اگه hamid2dat بدن ممنون میشم . شاید اوکی شه !
سلام
شما قالب رو برای من ای میل کن...

hamid.sj [at] gmail.com

جدیدترین ارسال ها

بالا