مشکل در نصب ( کمک )

fobia

New Member
سلام
خیلی ببخشید . من به تازگی برنامه ی photoshop cs4 رو دانلود کردم از چندین جا اما در تمام موارد وقتی در اواسط نصب هست یک ارور می ده که نصب photoshop cs4 failed و وقتی دلایلش رو چک می کنم می نویسه که به خاطر مشغول بودن برنامه های دیگر است اما من تمام برنامه هام موقع نصب بستس حتی آنتی ویروس و فایر وال .و ...

میشه یه کمکی کنید ؟

در ضمن پیشنهاد خرید محصول رو ندید چون من ایران نیستم تا بتونم برنامه رو با 2-3-4 هزار تومن بخرم :green:

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    23.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 2.JPG
    2.JPG
    57.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 3.JPG
    3.JPG
    45 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

POP2

Member
دوست عزیز این مشکل از خود برنامه و نسخه کامل نیست.
تصویر بزرگی داره به تو میگه یا نسخه دیگر روی این سیستم است که کامل پاک نشده یا دیوار آتشین ویندوز به برنامه گیر میده که باید غیر فعال کنی و بعد برنامه را نصب کنی.

ஜSir.Armandoஜ

New Member
دوست عزیز این مشکل از خود برنامه و نسخه کامل نیست.
تصویر بزرگی داره به تو میگه یا نسخه دیگر روی این سیستم است که کامل پاک نشده یا دیوار آتشین ویندوز به برنامه گیر میده که باید غیر فعال کنی و بعد برنامه را نصب کنی.

بله دوست من . من ورژن cs2 هم روی کامپیوترم هست ...
پس اونو پاک می کنم ... ممنونم ... امیدوارم حل بشه .

راستی این یوزر من هست و دیگه با fobia نمیام چون اون مال دوستم بود ...

ஜSir.Armandoஜ

New Member
من cs2 رو هم پاک کردم اما بازم همون ارور میاد ...
من cs4 رو از سه جا دانلود کردم . هر سه هم همین مشکل رو دارن ...

amir_eng

Member
من یکبار بخاطر اینکه setup و فایل های اون روی کامپیوترم بود به این نوع ارورا برخوردم

سری بعد هم هر کاری کردم نصب نشد تا ویندوز عوض کردم

حالا نمی دونم ولی انگار این ارور بخاطر firewall یا آنتی ویروس و این چیزاست...

Erfan

Active Member
یکی از این دلایل هست :

1. نرم افزار فتوشاپ شما ناقص بوده که قادر به کپی کردن تمامی فایل های آنها نیست و تا یه حدی به کپی کردن عمل میکنه و از ان قسمت به بعد با مشکل برخورد میکند

2. به خاطر نصب بودن یکی یکی از نرم افزار های شرکت adobe روی سیستم شما، شما تست کنید ببینید اگر ویندوز رو هم عوض کنید با همین مشکل برخورد میکنید یا خیر.

3. معمولاً بعضی از ورژن های نرم افزار فتوشاپ هماهنگی لازم با نرم افزار Adobe Illustrator رو نداره و چک کنید ببینید روی سیستم شما آیا همچین نرم افزاری نصب هست یا خیر ؟
اگر هست لطف کنید و اون رو پاک کنید و سپس فتوشاپ رو نصب کنید.

4. در آخرین مرحله میرسیم به فایروال و آنتی ویروس ها که بعید میدونم مشکلی با نصب همچین نرم افزارها داشته باشند.

اگر مشکلتون حل نشد، بگید تا لینک دانلود نرم افزار فتوشاپ رو براتون پی ام خصوصی کنم.

موفق باشید.
:rose:

ஜSir.Armandoஜ

New Member
1. نرم افزار فتوشاپ شما ناقص بوده که قادر به کپی کردن تمامی فایل های آنها نیست و تا یه حدی به کپی کردن عمل میکنه و از ان قسمت به بعد با مشکل برخورد میکند
در این مورد شک دارم آخه از سه جا گرفتم .
. به خاطر نصب بودن یکی یکی از نرم افزار های شرکت adobe روی سیستم شما، شما تست کنید ببینید اگر ویندوز رو هم عوض کنید با همین مشکل برخورد میکنید یا خیر.
متأسفانه من به جز نصب ویندوز xp . نصب ویندوز vista رو بلد نیستم و اگه روشش باشه و یا حتی ویندوز 7 هم باشه حاضرم نصب کنم اما دفعه قبل هم که می خواستم عوض کنم نتوانستم ...
3. معمولاً بعضی از ورژن های نرم افزار فتوشاپ هماهنگی لازم با نرم افزار Adobe Illustrator رو نداره و چک کنید ببینید روی سیستم شما آیا همچین نرم افزاری نصب هست یا خیر ؟
اگر هست لطف کنید و اون رو پاک کنید و سپس فتوشاپ رو نصب کنید.
نه .adobe flash - adobe reader رو دارم .
اگر مشکلتون حل نشد، بگید تا لینک دانلود نرم افزار فتوشاپ رو براتون پی ام خصوصی کنم.

موفق باشید.
اگه لطف کنید چنین محبتی رو کنید ممنونتون می شم . به امید اینکه مشکل برطرف بشه ...

آخرین ویرایش:

mehdy59

Member
کاش کلید more information رو می زدی ببینیم چه اروری داره.اما با همین اطلاعات هم که دادی می گه شما مشگل proceces داری پیش از نصب اگه از ویندوز استفاده می کنی روی نوار وظیفه پایی کلیک راست کن و تسک منیجر رو بیار و از قسمت پروسس ها all procecs رو کلیک کن و بعد end all پروسس کن.
اگه فایر والت هم روشنه اون رو خاموش کن.و اگه آنتی ویروس داری هم اون رو غیر فعال کن.
باید ببینی چقدر از فضای دیسکی که فتوشاپ رو می خوای نصب کنی خالیه.نکنه کم باشه. و راه حل آخر اینکه شما یه فتو شاپ cs4 پورتابل که نصب هم نمی خواد و بسیار عالی و قدرتمنده رو بگیر و مثل من استفاده کن.

من هم با این مشکل مواجه شدم ( درست زمانی که اون پست رو زدم و گفتم که زمان تایپ کلمات نشون داده نمیشن ) مجبور شدم فتوشاپ رو unistall کنم و دوباره نصب کنم اما بعد از پاک کردن دیگه نتونستم نصبش کنم و دقیقاً با همین کادر هایی که در پست اول نشون داده شده مواجه شدم. با یکی از دوستانم مشورت کردم اما موفق به درست کردن این مشکل نشدیم و تا زمانی که ویندوز رو کلا از نو نصب نکردم مشکل حل نشد. به نظر میرسه این مشکل از خود شرکت فتوشاپ هست و اینکه با تعویض سی دی و دی وی دی های cs4 مشکل حل نخواهد شد. من این راه رو که کلیه محصولات adobe رو از سیستم پاک کنم رو هم تست کردم اما جواب نداد ...

ஜSir.Armandoஜ

New Member
من هم با این مشکل مواجه شدم ( درست زمانی که اون پست رو زدم و گفتم که زمان تایپ کلمات نشون داده نمیشن ) مجبور شدم فتوشاپ رو unistall کنم و دوباره نصب کنم اما بعد از پاک کردن دیگه نتونستم نصبش کنم و دقیقاً با همین کادر هایی که در پست اول نشون داده شده مواجه شدم. با یکی از دوستانم مشورت کردم اما موفق به درست کردن این مشکل نشدیم و تا زمانی که ویندوز رو کلا از نو نصب نکردم مشکل حل نشد. به نظر میرسه این مشکل از خود شرکت فتوشاپ هست و اینکه با تعویض سی دی و دی وی دی های cs4 مشکل حل نخواهد شد. من این راه رو که کلیه محصولات adobe رو از سیستم پاک کنم رو هم تست کردم اما جواب نداد ...
پس رسماً بدبخت شدم :دی ... من نصب ویندوز ویستا بلد نیستم :دی ...

ஜSir.Armandoஜ

New Member
خـــــوب دوســـــتان من مشکـــــلم با کمک دوستان خیلی خوبم ( POP2 - ErfanX ) برطرف شــــد
کســـانی هم که مشکـــــل من رو دارند تنــــها راهــــش نصب دوباره ی ویندوز هست . من ویندوز ویستــــا ( Home Premium ) داشتــم , اما الـان که وینـــدوز سون رو نصــــب کردم مشکــــل برطرف شده ...

من تمام راه های پیشنــــهادی دوستان و خود شرکت Adobe رو اجرا کردم اما مشکلـــم حل نشد . پس تنها راه تعویض ویندوز هست .

جــــاداره از دوستان گلی که به تازگی باهاشون آشنـــا شدم ( POP2 , EefanX ) تشکر کنم .... :rose: :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا