مشکل در لود ابتدای کار

maxpal97

Active Member
سلام
من یه سایت وردپرسی دارم که وقتی آدرس را میزنید تا 20 ثانیه بدون اینکه چیزی لود بشه همینطور معطل می مونه و بعد شروع می کنه به لود شدن
جدیدا سایتم را با استفاده از cdn روی یک آدرس هاست ایرانی لود کردم و سرعت لود خیلی زیاد شده اما اون 20 ثانیه ابتدایی همچنان باقی هست. جایی را توی سایت باید تغییر بدم؟

www.smartstore.ir

کسی می دونه مشکل چیه؟

آخرین ویرایش:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
ممکنه مشکل از پلاگین فروشگاهتون باشه با پشتیبانیش صحبت کنین ببینید چی میگن
موفق باشیـــــــ:rose:

maxpal97

Active Member
ممنون از راهنماییتون ولی من پلاگین را که غیر فعال می کنم تغییری نمی کنه
فکر نمی کنم ربطی به پلاگین داشته باشه

silvercover

کاربر متخصص
دلیلش این هست که داخل سرس پوسته شما آدرس هایی هست که از خارج از سرور شما در حال لود چیزی هستن. مثلا لود فونت از سرورهای گوگل و یا سرورهایی دیگه. این باعث بروز دو مشکل میشه. اول یه چیز ناخواسته مثل یه فونت انگلیسی حجیم داره دانلود میشه. دوم اینکه برخی از سرورهای خارجی (خصوصا گوگلی) توسط سیستم فیلترینگ ایران مورد پایش قرار می کرده و کار لود رو کند می کنه.

maxpal97

Active Member
ممنون از پاسخ شما
به آخرین جواب من نگاه کنید. مشکل من قبل از اینکه بخواد سایت اصلا باز بشه هست و فکر نمی کنم ارتباطی با سایت یا افزونه های اون داشته باشه، شاید .htaccess و یا چیز دیگه ای باشه

aznaee

Member
خوب لینکای مربوط به اون سایتو از قالبت حذف اگه نمیشه حذف کرد حداقل تو فوتر بزارید

bestdata

Active Member
من سرعت بارگذاری سایت شما رو آنالیز کردم وضعیت خوبی نداره
http://gtmetrix.com/reports/www.smartstore.ir/ab9KWebl
اولا سایتتون خیلی حجیمه 2 مگ هست
بعد من چند فاکتور تاثیر گذار رو میگم که رعایت نکردید
فایل های شما روی کلاینت کش نمیشن این هم باعث مصرف پهنای باند سرور و هم مصرف پهنای باند کاربر هم دیر لود شدن سایت میشه
gzip هم کامل فعال نکردید

البته مشکل لود زیاد داره اما این دوتا خیلی تاثیر میذارن

شما می تونید بارگذاری سایتتون رو بهینه کنید
بعد سرور تون رو به نزدیک ایران منتقل کنید چون اون کادر زرد ها انتظار برای جواب دادن سرور هست یا خیلی بهش فشار میاد کم میاره یا اینکه خیلی دوره

اگه خودتون بلدید بهینه کنید که هیچ اگر نه به یک سئو کار بگید تا براتون بهینه کنه
من خودم در خدمتم برای بهینه سازی سایت شما اینم نمونه سایت

http://gtmetrix.com/reports/seo.qalebfa.ir/4rwX1se9
البته از امروز مرحله دوم بهینه سازی سرعت شروع کردم حتی بهتر از اینم که هست میشه
با اینکه سرور سایت من روی فرانسه است

جدیدترین ارسال ها

بالا