مشکل در رندر

aloke

Member
سلام به همگی
من وقتی از یک صحنه رندر single میگیرم ( با موتور رندر scan liner ) تصویر خروجی کیفیت خوبی داره ولی وقتی می خوام به صورت انیمیشن رندر بگیرم با همین موتور رندر کیفیتش خیلی خیلی میاد پایین خواهش میکنم اگه کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه سریعتر بهم کمک کنه .

موفق باشید

NAKOOT

Well-Known Member
بهترین روش به نظر من ئه آماتور رندر به صورت تک فریم هستش و چسبوندن اون ها به هم با برنامه ای مثل پریمیر ...

Divine Love

Well-Known Member
همون طور که nakoot گفت شما باید فریمهاتو جداگانه به صورت فایل تصویری (tga برای کیفیت بالا) ذخیره کنی بعد با یه نرم افزار میکس یا videopost خود مکس اونا رو تبدیل به فیلم کنی (مثلا mpeg)

DIMO

Active Member
به نظر من شما باید تک فرم رندر بگیری و سپس توسط Ramplayer خود مکس تصویر ها رو کنار هم قراربدی.

hosienmax100

3D Artist
اگه avi میگیری باید به صورت Uncompressed باشه این واسه انیمیشن های خونگی به نظرم جواب بده ___حرفه ای نیست

اگه رندر اصلی رو میخوای باید با پیکسا بالا و tga بگیری که دوستان گفتن...
bad_boys_20.gif

موفق باشی

aloke

Member
سلام به همگی

دوستان عزیز hosienmax100 - DIMO - Divine Love - NAKOOT از همگی تون ممنونم . فقط یک سوال دیگه برای انیمیشن های خیلی بزرگ هم از این روش استفاده می کنند .

موفق باشید

hosienmax100

3D Artist
راستی بچه ها حرف از رندر شد بهتر نیست از یکی مثله ارشاد بپرسیم اونا چه جوری رندر نهایی شونو میگرن و برا tv آماده میکنن

مثلا با چه اندازه ایی چه فرمتی ها........

roohollah

Banned
quick time movie
کیفیتش چطوره؟
خود mov. مثل AVI اكثر كدك ها رو (از جمله همين tga داره.):D
يعني شما يك پسوند كاملا مجزا مثل AVI با انواع فشرده سازها رو در اختيار داري(نياز به نصب Quick Time داره):D
----------------------------------------يك پيشنهاد كه اگر انجام ندي 42/25% عمرت! برفنا:
با كدك انيميشنش سيو كنيد، از خود رندر هم كيفيتش بيشتره!!!:wink:
============================================
گه avi میگیری باید به صورت Uncompressed باشه این واسه انیمیشن های خونگی به نظرم جواب بده ___حرفه ای نیست
جان!:eek:
ببخشيد Uncompressed AVI (كدك "يا همون فشرده سازي براي فيلم" ندارد و با بالاترين كيفيت ممكن "تمام جزئيات" ذخيره مي شود) بهترين و سنگينتري راه حله!:cool: اصلا هم براي كارهاي خونگي:lol:! به درد نميخوره!!!:razz:
==================يك راه حل ديگه:
اگر كيفيت و حجم كم رو ميخواي، بهترين راهي كه من ميشناسم استفاده از "indeo codec" كه هم كيفيت داره هم خيليييييييييي كم حجمه:D(البته اگر بعدا ميخواي اديتش كني با همون "Uncompressed AVI" بگير، خروجي نهايي رو Indeo® 5.1 بگير:))

Divine Love

Well-Known Member
خود mov. مثل AVI اكثر كدك ها رو (از جمله همين tga داره.)
يعني شما يك پسوند كاملا مجزا مثل AVI با انواع فشرده سازها رو در اختيار داري(نياز به نصب Quick Time داره)
----------------------------------------يك پيشنهاد كه اگر انجام ندي 42/25% عمرت! برفنا:
با كدك انيميشنش سيو كنيد، از خود رندر هم كيفيتش بيشتره!!!
آقا خیلی حرفه ای شد میشه بیشتر توضیح بدی. توی قسمت save پنجره رندر فقط پسوند رو انتخاب می کنی. کدک مودکشو چه جوری باید تعیین کنی.

aloke

Member
ایول بابا دمتون گرم خیلی بحث با حالی شد

Rzt جان اگه میشه روشت را یکم بیشتر توضیح بده .

در ضمن یک تشکر به همگی بدهکارم چون به روشی که دوستان اشاره کرده بودند تک تک عکس گرفتم و میکسش کردم خیلی کیفیتش بهتر شد .
بازم ممنون

Sherlock_Holmes

Active Member
خود mov. مثل AVI اكثر كدك ها رو (از جمله همين tga داره.)
يعني شما يك پسوند كاملا مجزا مثل AVI با انواع فشرده سازها رو در اختيار داري(نياز به نصب Quick Time داره
نه منظورم بعد از convert بود.. چون python گفته بود mov بگیر بعد convert کن...

با كدك انيميشنش سيو كنيد، از خود رندر هم كيفيتش بيشتره!!
اینکارو کردم ولی خوشم نیومد... از tga فریم فریم بیشتر خوشم میاد...:)

ببخشيد Uncompressed AVI (كدك "يا همون فشرده سازي براي فيلم" ندارد و با بالاترين كيفيت ممكن "تمام جزئيات" ذخيره مي شود) بهترين و سنگينتري راه حله! اصلا هم براي كارهاي خونگي! به درد نميخوره!!!
آره موافقم...
اگر كيفيت و حجم كم رو ميخواي، بهترين راهي كه من ميشناسم استفاده از "indeo codec" كه هم كيفيت داره هم خيليييييييييي كم حجمه(البته اگر بعدا ميخواي اديتش كني با همون "Uncompressed AVI" بگير، خروجي نهايي رو Indeo® 5.1 بگير)
آره بیشتر توضیح بده...چجوری کیفیت زیاد و حجم کم با هم میشه؟

roohollah

Banned
توی قسمت save پنجره رندر فقط پسوند رو انتخاب می کنی. کدک مودکشو چه جوری باید تعیین کنی.
ستینگ داره، بزنش.......یک پنجره گنده وا میشه.......یادت باشه کیفیت رو همیشه روی Best بزاری...
چجوری کیفیت زیاد و حجم کم با هم میشه؟
امروزه! کدکها و پسوندهای زیادی هستند که این کار رو میکنن (معروفش DivX )، ولی برای کار ما که کیفیت خیلی مهمه، معمولا حجم ها زیاد میشن، و این کدک راه حل خوبیه(فایل نصبش رو تو اینترنت باید بشه پیدا کرد...)

Sherlock_Holmes

Active Member
من خود کدک divx رو داشتم ... توی مکس برای رندر یه low داشت و یه high اما عجیب این بود که low کیفیتش بالاتر بود!!

hosienmax100

3D Artist
کسی رندر برا صدا و سیما گرفته اگه گرفتین مشخصات رندر رو بگید البته لطفآ

راستی روح ا...جان ادبیاتم خوب نیست ولی فک کنم هموتن بهتره بشه هم وطن

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا