مشکل در استفاده از دو پلاگ این JQuery در یک وبسایت

Danial Sabagh

New Member
سلام،
من می‌خوام از ۲ تا از پلاگ این ‌های JQuery در یک وبسایت استفاده کنم که اسمشون هست، CSS Dock Menu و Lava Lamp Menu مشکلی‌ که دارم اینه که نمی‌شه اونهارو تو یه وبسایت گذشت، مثلا وقتی‌ لینک‌های Java. و CSS. مربوط به Lava Lamp رو در تاگ <Head> میزارم Css Dock Menu کار می‌کنه ولی‌ Lava Lamp کار نمی‌کنه و برعکس. من یه فلدر پیوست کردم که توش هر دو پلاگ این رو در یک وب پیج گذاشتم و خودتون میتونید مشکل رو ببینید. لطفا اگه کسی‌ میدون ایراد از کجاست بهم بگه. ممنون

همچنین دمو‌های مربوط به هردو پلاگ این رو هم گذشتم که میتونید بیشتر در موردشون بخونید
http://www.ndesign-studio.com/blog/css-dock-menu
http://www.gmarwaha.com/blog/2007/08/23/lavalamp-for-jquery-lovers/

پیوست ها

• ds.zip
    645.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Saeed

Well-Known Member
طریق لینک دادنتون رو به صورت زیر تغییر بدید اوون موقع دوتا jQuery فراخوانی خواهد شد.

HTML:
<link type="text/css" href="dock_menu/style.css" />
مشکلی بود در خدمتم

موفق باشی :cool:

Danial Sabagh

New Member
ممنون دوست عزیز، من این کارو کردم اما فقط عکس‌ها به حالت بزرگ در اومد و بدون هیچ افکتی. لطفا اگه امکانش هست خودتون تغییر رو بدید و اگر درست بود پیوستش کنید. ممنون

Saeed

Well-Known Member
اگه شما دوتا jQuery ها رو بدید به خودم خیلی بهتر میشه. لطفا 2 تا رو پیوست کنید.

Saeed

Well-Known Member
سلام

دو تا فایل رو خودم براتون ادغام کردم بفرماییید

پیوست ها

• jQuery.rar
    217.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10

Danial Sabagh

New Member
خیلی‌ ممنون دوست عزیز،، هردو منو کار کردند... فقط یه سوال دیگه، اگر فایل ادغام شدهٔ منو‌ها رو با فایل اصلی‌ Lava Lamp مقایسه کنید،منو Lava Lamp در فایل ادغام شده به درستی‌ کار نمی‌کنه یعنی‌ در یه حالت‌هایی‌ گیر می‌کنه،، یکم توضیح دادنش سخته، اما اگر خودتون چک کنید متوجه میشید. اگر امکانش هست راهنمایی کنید این برای چی‌ ایجاد شده،
بازم خیلی‌ خیلی‌ ممنون

Saeed

Well-Known Member
فقط در سرعت بالا اوون مشکلی که میگید پیش نمیاد
البته الان زیاد وقت ندارم با هاش کار کنم ولی درستش کردم فقط یکمی سرعتش بیشتر شده
سر فرصت یه نگاهی اگه شد با سرعت پایین هم درستش می کنم.

پیوست ها

• Demo.rar
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جدیدترین ارسال ها

بالا