مشکل با Canon Eos 400d

من یک دوربین ای اوس 40با سلام و درود فراوان
0 دی کانن دارم و یک لنز التراسونیک کانن 24-105 که به قیمت 170000 تومان خریدم اما اصلا
کیفیت ندارد اگر راهنمایی در رابطه با لنز دارید لطف کنید و اگر کتابچه راهنمایی در رابطه با استفاده از این سری دوربین وجود دارد .......
متشکرم

mohammad24

New Member
سلام

نمی دانم چقدر بتونم کمک تان کنم. من 350d دارم که تفاوت چندانی با 400d نداره. من مدل های لنز رو زیاد نمی شناسم ولی این قیمتی که برای یک لنز کانون نوشتید خیلی عجیبه!!! چون بهترین لنز از لحاظ کارایی و صرفه به قیمت، لنزهای سیگما هستند که مدل بسیار رایج و پرکاربرد آن یعنی 17-70 که یک لنز نرمال و دارای رنج متوسط است بیش از 300 هزار تومان قیمت دارد. این لنز معمولا برای شروع و برای افرادی که بودجه های آنچنانی ندارند، پیشنهاد میشه. در کل بهترین لنز در این گروه نیست اما نسبت به قیمتش خیلی عالیه و نیازهای یک عکاس رو برطرف می کنه.
دفترچه ی راهنما هم قاعدتا باید در جعبه ی دوربین باشه و به نظرم با کمی تسلط به زبان انگلیسی به راحتی تمام کارآیی های دوربین رو درخواهید یافت.

موفق باشید

dextfox

New Member
چییییییییییییی!!! 24-105 کنون 170000؟؟؟ یه صفر کم گذاشتی فکر کنم (با کمی غلو)! قیمت کنونی 105-24 کنون یک میلیون و پنجاه هزار تومان است. اون لنز شما اگه 170 هزار خریدی (ببخشید ها) قلابیه! منم 350 دی دارم اتفاقاً آنهم با یک لنز 24-105 که واقعاً محشره (بیچاره بدنه دوربینم، کفش بریده، کلی خوشحاله که لنز "ال" بهش بستم، شب خواب نداره!:shock:)

جدیدترین ارسال ها

بالا