مشکل با کلید Back

Mah_love

Member
با سلام خدمت همه دوستان مجید آنلاینی
من در پست قبلی که در همین انجمن در مورد مشکلم گذاشته بودم بعد از اینکه مشکلم برطرف شد و به مشکل جدیدی برخوردم برای شلوغ نشدن انجمن از پست هایی مثل پست من که فقط به درد مشکل خودم می خورد همون پست رو ویرایش کردم ولی دیدم خبری از جواب نشد که نشد بنابراین طبق روال گذشته دوباره پستی زدم تا شاید نیم نگاهی به این پست شود . البته از مدیر انجمن درخواست می کنم با توجه به اینکه اون پست هم ویرایش شده و عینا مطلب پایین در اون قید شده لطف کنن و اون پست رو پاک کنن تا انجمن شلوغ نشه با تشکر از همه .
آدرس پست قبلی :http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=88913
متن ویرایش شده پست قبلی :
مشکلات قبلی که با یاری دوستان تونستم حل کنم ولی یک مشکل دیگه دارم و اون اینه که توی این آلبوم فلشم من تعداد صفحاتمو زیاد تر کردم ولی از اونجایی که این نمونه تمپلیت آماده هستش کلید قبل و بعدش هر دو یک اکشن دارن یعنی چه کلید قبلو بزنی چه کلید بعدو به صفحه بعدی میره و چون توی تمپلیت 2 صفحه تعریف شده فکر می کنی کلید ها درست عمل می کنن در کل مشکل من با اکشن مربوط به کلید صفحه قبل است و دیگر اینکه می خوام وقتی صفحه آخر میرسه دوباره به صفحه اول نیاد و قفل بشه ببخشید خیلی حرف زدم . سورس فایلو برای راحتی دوستان گذاشتم .
باز هم از لطف همه دوستان ممنونم

پیوست ها

• gal.part1.rar
    480 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • gal.part2.rar
    480 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • gal.part3.rar
    252.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5

alfa.net

New Member
سلام سورس فايلتو ديدم مشکل اينه که چون فايلت يک تمپليت آمادست و صرفا براي همين گالري محدود ساخته شده دايناميک نيست.
تا چند روز آينده برات اصلاحش مي کنم دقيقا توضيح بده که چه تعداد عکس مي خواي توش بزاري و اينکه عکسها لود بشن يا نه و براي وب مي خواي يا کلاينت

و ناگهان خيلي زود دير مي شود ... !

[email protected]

ALFA.NET

جدیدترین ارسال ها

بالا