مشکلی عجیب و غریب در مکس .کمــــــــــک

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوستان. جدیدا من وقتی دارم مکس کار می کنم گاهی اوقا این شکلی میشه و هیچ دکمه ای یا برنامه یا موسی هیچی کار نمی کنه. رسما هنگ می کنه ویندوز . و این رنگ صورتی هم میگیره کل صفحه مانیتور :-?. والا از نظر گرافیک که آخرین نسخش هستش و آنتی ویروس چیزی هم نصب نیست . graphic geforce 550 gtx ti
جدیدا اینجوری میشه. نمی دونم چه مرگشه :snap:

emadmax

Well-Known Member
نبینم مشکلتو رفیق .... :there: خیلی ناراحت شدم .

تخصصی توی این زمینه ندارم . و لی به نظرم اینکه میگی
نتی ویروس چیزی هم نصب نیست
خودش یه ایراده ،نصب کن.
مکس رو هم پاک کن دوباره نصب کن.

انشاالله حل میشه نگران نباش

madmaster_3d

Well-Known Member
مرسی عمائ جونه . آخه من باورت نمیشه 50 تا برنامه فکر کنم نصب هست آنتی ویروس هم بیاد نو الی نور میشه. به هر حال مرسی از کمکت :)

sajad_VFX

Member
سلام، برنامه رو طبق شکلی که اتچ کردم راه اندازی کن و درایورش رو روی Software بزار، اگه پیشفرضش همینه بزار روی DirectX :)

پیوست ها

• 0111.JPG
    0111.JPG
    138.9 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 01.JPG
    01.JPG
    120.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6

madmaster_3d

Well-Known Member
سجاد جون مرسی از راهنماییت. ولی جدیدا اینجوری میشه فکر نمی کنم مشکل از اونجا باشه. در ضمن برای من فقط direct 3d , open gl روشنه که پیشفرض روی همون direx هست به قول شما. روی opengl گرافیک قوی می خواد که من تست کردم یکمی افت فریم داره نسبت به حالت پیشفرض. مرسی از کمکت یک ویروس کشی هم کردم شاید دیگه اون اتفاق نیفته

ALI_TAKHTI

Active Member
البته دسکتاپ درسته.اما مشکل اگه از کابل نمایشگرتون نباشه(تست کن کابل رو)از کارت گرافیک هست دوست عزیز.

Elton John

Member
شما نرم افزار msi afterburn نصب و یه تست ساده و بعد سنگین از گرافیکتون باید انجام بدید که ببینید مشکل گرمایی و ناپایداری نداشته باشه
نرم افزار های دیگه ای هم هست ولی به نظرم بهترینشون همینه

وضعیت تهویه داخل کیستون چطوری هست به خوبی گرما رو دفع میکنه ؟

*کیسو باز کنید و گرافیکو در بیارید با دستگاه یه گرد و خاک رو کاملا بگیرید و دوباره گرافیکو جا بزنید (بعضی وقتا گرد و خاک بین اتصالات مشکل ایجاد میکنه)
*در کیسو باز کنید و یه پنکه رو به روی کیس قرار بدید و چند ساعت تست کنید ببینید باز هم اینجوری میشه

من هم این مشکلاتو دیدم معمولا از مانیتوره یا خازن های گرافیک

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
مرسی از همه دوستان. والا بعضی موقع ها اینجوری میشه. از نظر گرمایی اینها هم نمی دونم مثلا کیس حرفه ای هستش و چندتا فن داره. از نظر عمر هم من تازه یکسال نیست این دستگاه رو گرفتم. باز هم مرسی از دوستان

جدیدترین ارسال ها

بالا