مشهد هاست سرویسهای خود را بسیار ارزان عرضه می کند !

ady_constantine

Active Member
آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
آقا این که خیلی مسخره آدم می ره خوب یک هاست فری می گیره یا یکم بیشتر پول میده یک جا دیگه گزاشتن لینک به نظر من خیلی اشتباهه البته شاید بعضی از کاربرا بخاطر ارزون بودن براشون خوب باشه ولی ممنون واقعا قیمتها اروزنه

ady_constantine

Active Member
دوست عزیز !

این نوع خدمات را نمی توان با سایت های رایگان مقایسه کرد به 2 جهت :

اول از همه فکر نکنم هاست فری وجود داشته باشد که چنین امکاناتی داشته باشه ! کنترل پنل داشته باشید - دسترسی ftp داشته باشید - دیتابیس بتونید ایجاد کنید - ایمیل نامحدود داشته باشید و ... ( اگر هم به سختی بشه پیدا کرد بسیار محدود است )

دوم اینکه هاست های رایگان هیچ تضمینی در نگهداری سایت شما ندارند . شاید خیلی ها کارشان با سایت فری راه بیافته ولی همون مسئله تضمین نگهداری اطلاعات مهمه ! شما توجه نمایید که فقط خرید هاست نیست . تضمین و پشتیبانی سایت شما هم مهم است !

اما در مورد قانونی که گذاشته شده :
من فکر نکنم وب سایتی باشه که با گذاشتن یک لینک مشکل داشته باشه ! اولا خیلی سیستم تبادل بنر دارند . آیا مشکلی داره در کنار لینک ها و سایتهایی که در صفحه اول سایتشان می گذارند ، لینک میزبان سایت خود را هم بگذارند ؟ حتی خیلی ها بدون اینکه شرکت میزبان از آنها انتظار داشته باشند در فوتر سایت خود سایت میزبان را می گذارند . شبیه فروم مجید آنلاین که در پایین سایتش گذاشته ! ( البته می دانم پرشین سرویس مال خودشان است )

توجه بکنید که درخواست بنر سایت نبوده . چون خیلی ها از گذاشتن بنر تبلیغاتی در سایتشان خوششان نمیاد و ترکیب سایت شان بهم می خوره ! فقط گذاشتن لینک که فکر نکنم انتظار زیاد بزرگی باشه !!!

YTERROR

Active Member
می دونی خوب راست می گی آدم می تونه با یک لینک کنار بیاد ولی راستش خیلی خیلی ارزون می دین من برای یکی از مشتریام باید هاست و دامین بگیرم و چن سایت شرکتی و به چند زبان از نظر هاست باید خیلی مطمن باشم از نظر پشتیبانی و ...... میشه یکم در این زمینه توضیح بدید چون از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همون قدرم آش می خوری

ady_constantine

Active Member
ّبله قبول دارم که قیمت های خیلی پایین مقداری عدم اعتماد بوجود میاره !!!
برای همین برای سایت فروم هم زده شده و اگر در آینده مشکلی در سرویس های ما وجود داشته باشه در فروم رسوا خواهیم شد .

اما همانطور که گفتم این سایت تازه شروع بکار کرده و در آینده شاید نتواند به این قیمت برای مشتریان جدید سرویس بدهد .

فکر نمی کنید تا یکماه بتوانید هاست خود را محک بزنید ؟ ناراضی بودید می تونید هاست خود را عوض کنیدو پولتان را پس بگیرید .
من فکر نکنم خرید از ما شما را پشیمان کند !!!!

YTERROR

Active Member
این جوری خوبه که اگه تا یک ماه بعد خوب نبود هاست رو بشه عوض کرد البته باید بگید قرار دادی هم میدین یا نه ؟ ممنون و با یک لینک کوچک پایین ساینت موافقید ؟

bache +

Well-Known Member
من ميخوام ميدوني كه بدجور لازم دارم فقط اگه ميشه سريع استادشو رديف كن

ady_constantine

Active Member
Yterror !
منظورتان از قرارداد چیه ؟ در خرید اینترنتی پذیرش قراردادش همون فرمی است که پر کردید !!!
بله ! گذاشتن لینک کافیه البته به نحوی که قابل دیدن باشد !!!!

بچه + جان !
اگر میل به خریداری هستید در خود سایتش باید سفارش دهید ..

spsgorgan

Active Member
یعنی قرارداد رسمی جهت سازمان ها
ما با خیلی از سازمانها در ارتباط هستیم

ady_constantine

Active Member
این تاپیک بسیار بسیار قدیمی است که این کاربر تازه وارد آنرا بالا آورده است .

چون سرویسهای ما کاملا تغییر کرده است ، مجبور شدم پست اول خود را ویرایش کنم .

جدیدترین ارسال ها

بالا