مشكل .. بانك اطلاعاتي

smd7m

Member
دوستان عزيز سلام
مي خواستم در زمينه طراحي يك بانك اطلاعاتي به من كمك كنيد در اين بانك تعداد زيادي سوال چهار گزينه اي به زبان فارسي مي خواهد قرار بگيره ... برنامه خروجي بايد exe و يا بصورت html باشه كه براحتي يك آزمون برگزار بشه و در پايان به كارير امتياز بده ... سوالات بصورت راندوم انتخاب بشوند و بتوانم سوالات را سطح بندي كنم ... لطف كنيد پيشنهاد و يا اگر نمونه اي در اين مورد داريد ... حتما توضيح بدين ...
به عنوان نمونه بانك اطلاعاتي سايت ostadonline رو ببينيد ...
متشكر

amirlol

Well-Known Member
سلام دوست عزیز !
این برنامه را به چه صورت می خواهید !!!
باهام تماس بگیرید تا مشکلتان حل شود

amirlol

Well-Known Member
من که هیچی نمی دونم که بخوام کمک کنم !! هرکی فهمید براش انجام بده یا توضیح بده من کمکی انجام بدم

m_ziba

Member
مي خواستم در زمينه طراحي يك بانك اطلاعاتي به من كمك كنيد در اين بانك تعداد زيادي سوال چهار گزينه اي به زبان فارسي مي خواهد قرار بگيره ... برنامه خروجي بايد exe و يا بصورت html باشه كه براحتي يك آزمون برگزار بشه و در پايان به كارير امتياز بده ... سوالات بصورت راندوم انتخاب بشوند و بتوانم سوالات را سطح بندي كنم ... لطف كنيد پيشنهاد و يا اگر نمونه اي در اين مورد داريد ... حتما توضيح بدين ...
به عنوان نمونه بانك اطلاعاتي سايت ostadonline رو ببينيد ...

من که هیچی نمی دونم که بخوام کمک کنم !! هرکی فهمید براش انجام بده یا توضیح بده من کمکی انجام بدم

خوب ايشون ماشاالله يه پروژه کامل رو تعريف کردن که براشون انجام داده بشه!راهنمايی هم کردن که از ostadonline کمک بگيريم! فکر کنم هيچکس نتونه جوابشو بده!
اينجا فقط به سوالات کوچک و کاملاً مشخص پاسخ داده می شه

smd7m

Member
دوستان گفتم چطوري و با چه برنامه اي ... نه اينکه برنامه رو درست کنيد .... اي بي معرفتا

جدیدترین ارسال ها

بالا