مشاهده خطا هنگام باز کردن فولدر حاوی فایلهای ویدیویی

icefall

Member
سلام به همگی
مدتیه با مشکلی در ویندوز مواجه شدم که امونم رو بریده
زمانیکه اقدام به باز کرد فولدرهای حاوی فایل های ویدیویی با هر نوع پسوندی می کنم، با خطاهایی که در پیوست آوردم مواجه میشم. بعد از باز شدن پنجره ی خطا روی هر کدوم از گزینه ها که کلیک می کنم هیچ اتفاقق نمیفته به جز اینکه هنگ می کنه کامپیوتر و مجبور میشم از تسک منیجر فولدر رو ببندم.
باید به عرض برسونم که سیستمم مجهز به آنتی ویروس هستش و مرتب هم آپدیت نگهش می دارم و ازین نظرا کوتاهی در حقش نکردم.
کسی هست که بتونه راه حلی نشونم بده؟

پیوست ها

• Error.rar
    23.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همگی
مدتیه با مشکلی در ویندوز مواجه شدم که امونم رو بریده
زمانیکه اقدام به باز کرد فولدرهای حاوی فایل های ویدیویی با هر نوع پسوندی می کنم، با خطاهایی که در پیوست آوردم مواجه میشم. بعد از باز شدن پنجره ی خطا روی هر کدوم از گزینه ها که کلیک می کنم هیچ اتفاقق نمیفته به جز اینکه هنگ می کنه کامپیوتر و مجبور میشم از تسک منیجر فولدر رو ببندم.
باید به عرض برسونم که سیستمم مجهز به آنتی ویروس هستش و مرتب هم آپدیت نگهش می دارم و ازین نظرا کوتاهی در حقش نکردم.
کسی هست که بتونه راه حلی نشونم بده؟

معمولا دلیلش اینه که موقع باز کردن پوشه، Explorer سعی می کنه که با codec های موجود تصویر بند انگشتی
اون فایل ها رو نشون میده و به دلایلی مثل ناقص بودن یا معیوب بودن codec ها با خطا متوقف میشه.
codec های نصب شده رو با یک مجموعه کامل تعویض کنید :

Free-Codecs.com - Download K-Lite Codec Pack

icefall

Member
بعد از کلی سرچ تو اینترنت به زبان های مختلف و خود درمانی های بسیار به این نتیجه رسیدم که فولدرهایی که این مشکل رو دارند شیفت دیلیت بنمایم و از شرشون خلاص شم.
آخه امروز دوباره یه سرچی زدم و دیدم یه بنده خدا همین مشکل رو داشته، ویندوز هم عوض کرده اما مشکل به قوه خود باقیست.
حدس میزنم پای یه ویروس ناشناخته در میون بوده باشه که چند تا از فایلای منو خراب کرده.

جدیدترین ارسال ها

بالا