مدیریت محتوی سایت

apadana34

Member
من باید خودم سایتم را چه گرافیک و چه دیگر جنبه ها و کلا طراحی سایت انجام بدم با
این نرم افزارهای مدیریت محتوی می شه اینکار را کرد یا نه فقط اینها برا ی مدیریت سایت است .
ضمنا اگه جواب مثبت است :
1-چون بخش امنیت اطلاعات و سایت برای جلوگیری از هک شدن مهم است این نرم افزارهای مدیریت
سایت چگونه عمل می کنند
2- من می خوام سایتی داشته باشم که علاوه بر امنیت از نظر طراحی در ان اطلاعاتی و تصاویری نمایش داده
بشه و مطابق با مناسبتها واکنش نشان بده و از همه مهمتر کار با بانک اطلاعاتی است چون یکسری اطلاعات
از کاربر می گیرم ایا با این مدیریت محتوی انجام می شه
3- اگه استقاده از مدیریت محتوی برای سایت که گفتم نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی در جایی می طلبد
من از همین ابتدا برم برنامه نویسی انتخاب کنم و استفاده از ای اس پی دات نت و جاوا اسکریپت و...
در کل اگه قرار است این سیستم مدیریت محتوی من را لنگ بزاره می رم سمت برنامه نویسی وب

apadana34

Member
سه گروه برای خودم انتخاب کردم که برای انتخاب دارم
1- نرم افزارهایی مثل مایکروسافت اکسپرشن و فرونت پیج
2- سیستم مدیریت محتوی مثل جومولا
3- اساسی به طور برنامه نویسی استفاده از ای اس پی دات نت و جاوااسکریپت و....
من می خوام یک سایت تجارت الکترونیک یک بانک ایجاد کنم که البته مطالبش بیشتر اموزشی و پشتیانی است
ولی احتمال دارد در ان پرداخت اینترنتی هم بگذارم همچنین می خوام از مشتریان که طرف حساب ما هستند
اطلاعات مثل ادرس محل کارو شماره پایانه کارتخوان و انچه به ما مربوط می شه را بگیرم همچنین سایتم می خوام بنا به مناسبتها واکنش نشان بده تا اینجا کارمهم امنیت است که کدام یک از این سه گزینه را انتخاب کنم
وگرنه هر سه گروه می تونند اطلاعات وعکسهایی که می خوام در سایت بگذارم را برای من ایجاد کنند
روی این حساب از نرم افزارهای گروه اول مثل مایکروسافت اکسپرشن نمی خوام استفاد کنم چون قابلیت ان را
برای کارم نمی دانم می ماند گروه دوم و سوم که ماندم چه کار کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا