محسن / اقتدار سرخ / 3D Max

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام بچه ها

اگه قابل بدونيد منم به جمعتون اضافه شم، هدفم از اين كار اينه كه با شما دوستان خوبم پيش برم و يكم ازتون چيز ياد بگيرم
يه چند روزي بود كه دنبال ايده ميگشتم چون به نظرم يه ايده يا طرح خوب ميتونه همه چيز رو تو خودش داشته باشه، حال نميدونم اين ايده خوب هست يا نه، شما بايد بگيد
قصد دارم تو اين طرح چيزي رو پياده كنم كه شايسته مردان بزرگ ايران باشه و ميتونه خلاصه اي از دفاع مقدس و اقتدار امروز و فرداي ايران باشه، البته ميدونم كه در اين حد توانايي ندارم ولي سعي خودم رو ميكنم و اميدوارم شما هم كمكم كنيد
فعلا زياد پياده سازيش نكردم، ولي سعيم اينه كه زودتر شروع كنم

تو اين كار بيشتر از مكس و vray استفاده ميكنم و همچنين از فوتوايمپكت بجاي فوتوشاپ!

در آخر هم از آقا احسان و علي آقا بخاطر زحمتاشون ممنونم

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
خوش اومدی
m169.gif

منتظر طرح اولیت هستم ببینم چه می کنی
rose3.gif

ali3dtech

Member
سلام محسن جان ورودتو تبریک میگیم داداشی :lol:

برای شما هم آرزوی موفقیت دارم :D

امیدوارم بتونی ایده هاتو بخوبی به نمایش بزاری :cool:

کاربر باتجربه
ممنونم از همتون دوستان گلم
كم كم دارم شروع ميكنم، البته با كمك شما

کاربر باتجربه
خوب من يه كارايي كردم
اينقدر شولوغ پولوغه كه خودم هم سر در نميارم
فعلا يه دشته كه توش پر علف و لاله هست، بعدا كامل تر ميشه
اگه ازش سر در مياريد ايراداشو بگيد

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    32.6 کیلوبایت · بازدیدها: 55

DIMO

Active Member
کارت خوب شده ولی اگه یکم نور، Vray Sun، بهش میدادی بهتر میشد.:)

ali3dtech

Member
محسن جان خوب داری پیش میری :D

فقط ببینم اگه صحنه ی چمنزار و این حرفاس فک میکنم گذاشتن یه نهر رود خالی از لطف نباشه :wink:

اون گلها رو نمیدونم ولی فکر میکنم توی اون صحنه اگه همون کنار نهر آب یه نیزار بسازی جالب تر بشه :)

حالا خودت میدونی و طرحت. اگه چیز خاصی مد نظرت هست بگو تا بدونیم میخوای دقیقا چی بسازی و چه دیدی به صحنه داری. :-?

خیلی خیلی موفق باشی :lol:

کاربر باتجربه
علي جون از راهنماييت ممنون
اين دشت فعلا قراره كه يه چمنزار همراه با گل لاله باشه، درباره نهر آب هم فكر ميكنم، البته اين طور كه دارم پيش ميرم كارم سخت ميشه چون ساخت مناظر طبيعي با مكس كار سختيه
فقط يه جا موندم، برا نور آفتاب از چه نوري استفاده كنم كه بهتر جواب بده، چون قرار يه منطقه وسيع باشه با كلي خرت و پرت
نميدونم از vraysun استفاده كنم يا نورهاي خود مكس

Sampro

Member
سلام.
از ايدت که خوشم اومد . اون دشتم رو ه جالب درآوردي ولي سعي کن دشت رو کلا با گل لاله بپوشوني.
سنگ ها رو هم بين علفزار ها قرار بده يعني هيچ جايي خاکي چيزي ديده نشه .

موفق باشي دوست خوبم

hamed1star

Member
mohsen jan karet dare khoob pish mirre vali nazareman ineke age betooni az VUE to karet komak begiri ham bad nist chon faghat vue ie ke karesh to in mayeha harf nadare

DIMO

Active Member
اين دشت فعلا قراره كه يه چمنزار همراه با گل لاله باشه، درباره نهر آب هم فكر ميكنم، البته اين طور كه دارم پيش ميرم كارم سخت ميشه چون ساخت مناظر طبيعي با مكس كار سختيه

میتونی از Bryce استفاده کنی کارش همینه.

فقط يه جا موندم، برا نور آفتاب از چه نوري استفاده كنم كه بهتر جواب بده، چون قرار يه منطقه وسيع باشه با كلي خرت و پرت
نميدونم از vraysun استفاده كنم يا نورهاي خود مكس

به نظر من vraysun کارت رو طبیعیتر میکنه ولی خوب نظر هایی بر میگرده به خودت.

کاربر باتجربه
حامد جون خوب شد گفتي چون يه سري سوالات درباره همين vue داشتم، اگه ببينم به كارم مياد ميرم سراغش
اصلا اين vue رو تو بازار ميشه گير آورد يا بايد دانلودش كرد، كار كردن باش مصيبته يا راحته ؟!!

نرم افزاره جداست يا پلاگينه

roohollah

Banned
نرم افزاره جداست يا پلاگينه
ببخشید من جواب میدم...
نرم افزار جداست؛ درخت رو به صورت حرفه ای داره...
موتور رندرش render man هستش(درست نوشتم که؟)
کوه رو هم به صورت بسیار عالی اکسپورت میکنه + تکستچیر و ... (ولی درخت رو اکسپورت نتونستم بگیرم:sad:)
در کل از نظر فضا سازی ضعیفتر از DremScape هستش و ارزش کار کردن نداره.... (من حرفه ای برایس نیستم ولی این چیزیه که دیدم)

ehsan_3dmax

Active Member
ببخشید من جواب میدم...
نرم افزار جداست؛ درخت رو به صورت حرفه ای داره...
موتور رندرش render man هستش(درست نوشتم که؟)
کوه رو هم به صورت بسیار عالی اکسپورت میکنه + تکستچیر و ... (ولی درخت رو اکسپورت نتونستم بگیرم:sad:)
در کل از نظر فضا سازی ضعیفتر از DremScape هستش و ارزش کار کردن نداره.... (من حرفه ای برایس نیستم ولی این چیزیه که دیدم)

تا وقتي كه vue infinite هست چرا آدم از bryce استفاده كنه. البته بازم ميگم فقط vue infinite و نه vue xstream چون اين آخريه كرك شدش كلي مشكل داره.
موفق باشي محسن جان.

کاربر باتجربه
بچه ها ازتون ممنونم
خوب كارم يكم تكميلتر شده، البته اين سنگاي نزديك دوربين يكم ضايع شده احتمالا برشون ميدارم!
نظر، پيشنهاد، انتقاد، ايراد، بد و بيراه و ... !!!

پیوست ها

• 10.jpg
    10.jpg
    32.5 کیلوبایت · بازدیدها: 39

roohollah

Banned
بابا خفن
خوف
خطرناک
!!!
ترسناک میشوند:cool:
و دیگرهیچ!!!:neutral:
=================جدا از شوخی
نه سنگها که خوبه؟!:neutral:
تکستچیر بدین ببینیم چیچی میشه...:D

کاربر باتجربه
چجوري ميتونم با ابزار خود مكس نوك قله يا هر جاي ديگه رو كه ميخوام برفي كنم البته نه با uvw ها
ميدونم با خيلي از چيزا مثل انتخاب پليگانهاي يك قسمت ، يه سري متريالها و ... ميشه ها ولي هيچ كدومشون خوب جواب نميده
فكر ميكنم راه مخصوصي نداشته باشه اگه داره لطفا منو راهنمايي كنيد

به يه مشكل ديگه هم خوردم
با afterburn ابر ساختم ولي تو رندر نشونش نميده، جدا كه تو يه محيط ميسازمش رندر ميشه ولي توي محيطهاي ديگه با كلي جزئيات رندر نميشه، البته با رندر vray
اساتيد مجيد آنلايني منتظر راهنماييتون هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا