مایا کار حرفه ای کیه ؟

دوستان سلام ...
ما چند ماهیه که شرکت انیمیشن سازی زدیم و برای تکمیل کادر مون در صدد جذب یه مایا کار حرفه ای هستیم .
اگه دوستان بتونن معرفی کنن ممنون میشم .

سلام
خسته نباشيد .
من تو مدلينگ بد كار نمي كنم. تعريف از خود نباشه هر چيزيرو مي تونم مدل كنم. خيلي خواستار همكاري و كار نيستم اما اگه به يه مدل ساز احتياج داشتيد Gmail‌ من اينه [email protected]

ممنون از لطف تون . ولی شرکت ما نیاز به شخصی داره که بتونه هم مدلینگ هم انیمیت هم نورپردازی هم متریال کار کنه و هم توانایی تطبیق با جمع رو داشته باشه . . . در یک کلام به تنهایی هم بتونه پروژه رو جمع کنه ... هرچند کار گروهی انجام میشه .

amir20003d

New Member
سلام بد نبود این اطلاعات رو هم مر دادی: آخه دانشجو که تمام وقت نیست.
کدوم شهر
ساعت کار
حقوق
در چه زمینه ای انیمیشن می سازین
برای کجا می سازین
گروه چند نفر هست

1835ali

Well-Known Member
ی شرکت ما نیاز به شخصی داره که بتونه هم مدلینگ هم انیمیت هم نورپردازی هم متریال کار کنه و هم توانایی تطبیق با جمع رو داشته باشه . . . در یک کلام به تنهایی هم بتونه پروژه رو جمع کنه ... هرچند کار گروهی انجام میشه .

عزیزم می دونی حقوق این یه نفری که شما می گی (مایا کار حرفه ای) چقدر بالاست؟
درضمن همینطور که دوستان گفتن بهتره یه خورده بیشتر توضیح بدی ؟

hosienmax100

3D Artist
ممنون از لطف تون . ولی شرکت ما نیاز به شخصی داره که بتونه هم مدلینگ هم انیمیت هم نورپردازی هم متریال کار کنه و هم توانایی تطبیق با جمع رو داشته باشه . . . در یک کلام به تنهایی هم بتونه پروژه رو جمع کنه ... هرچند کار گروهی انجام میشه .

دوست عزیز چنین کسی تو هیچ جای دنیا وجود نداره :wink:

شما یه گروه مایا کار نیاز دارید نه یک نفر !!!

موفق باشی

با تشكر از همه دوستان ...
البته حرفه اي بودن مستلزم حرفه اي فكر كردنه و در اين شكي نيست . اما راه براي رسيدن به اين هدف طولانيه ...
يادمون نره اين آدمها هستند كه گروه رو ميسازن ...
ما در حال حاضر يه گروه چهار نفره هستيم كه مكس كار ميكنيم و انيميشن هامونو توي مكس انجام ميديم .
يكي از ما به مايا مسلط هست و بقيه هم مشغول يادگيري هستيم تا بتونيم كارهامونو با مايا انجام بديم .
شهري كه كار ميكنيم : بندر عباس
در همه زمينه اي انيميشن ميسازيم
سعي ميكنيم كيفيت رو فداي پول نكنيم .
هرچند اهداف بلند مدتي براي توجيه اقتصادي كارهامون داريم .
بهر حال اگه شخصي اين توانايي رو داشت و مايل بود همكاري كنه خوشحال ميشيم ...
در مورد حقوق و بقيه مسائل هم ميشه تلفني صحبت كرد . :)

من هم دارم دايناميكو و انيميشن و بافت دهي رو (البته در سطح حرفهاي!!) دنبال مي كنم. زياد به پول و اين چيزا اهميت نمي دم.
ما مشكل اينه كه من تو مازندران زندگي مي كنم مي خواستم بپرسم با نت هم مي شه باهاتون همكاري كرد.گ
باي باي

Miladbat

Well-Known Member
من پاره وقت شاید بتونم کار کنم . نمونه کار هم سری انیمیشن های شهر ...

جدیدترین ارسال ها

بالا