مامبو فارسی مجانیه؟

سلام بچه ببخشید می خواستم بدونم مامبو فارسی هم هست؟ اگه هست بهم بگین از کجا می شه دانلود کرد در ضمن بعضی ها می گن زیاد error می گیره درسته؟ اصلا همه چیزش بگین با تشکر

mambolearn

Active Member
سلام دوست عزیز
شما میتونید مامبوی فارسی را به رایگان از سایت مامبو آی آر دانلود کنید .

در مورد Error !!! :
ما کم کم باید یاد بگیریم اگر خودمون اطلاعات کافی در مورد چیزی نداریم اون رو نفی نکنیم و از اون بد نگیم ... نمیدونم چرا بعضی از دوستان بخاطر عدم اطلاع کافی از چگونگی کار با مامبو و مواجه شدن با ارور اون اشکالات رو به گردن مامبو میندازن و میخوان با این صحبت ها خودشون رو تبرئه کنند . من نمیخوام بدون دلیل از مامبو دفاع کنم ولی حدود 12 سال هست که با اکثر CMS ها کار میکنم و تمام ورژن های اون ها رو بررسی می کنم ولی به جرات میتونم بگم هیچ کدوم از CMS ها مامبو نمیشه به قول دوست عزیزم بیژن هومند باید اسم مامبو رو با وضو آورد ....

یک موضوع دیگه : شاید شما سایت http://opensourcecms.com رو دیده باشین . این سایت همه CMS ها رو ارزیابی کرده و شما میتونید ببینید که مامبو مقام اول رو داره . جالب اینجاست این سایت برای مدیریتش از مامبو استفاده میکنه ...
شاید این مطالب جاش اینجا نبود ولی بالاخره باید یه جا گفته میشد .

دوست عزیز مامبو تنها CMS ای هست که تا حالا core اصلیش هک نشده و هیچ باگی نداشته ( تنها یک بار کامپوننت Remostory هک شد که ربطی به Core مامبو نداشت ) الان هم اگر میبینید بعضی از سایت ها هک میشن به دلیل ضعف سرور هست و نه مامبو ...

باز هم اگر مشکلی بود من در خدمتم .

یا علی
محسن فیروزمندان

d@nyal

Member
البته يه زدين تو ذوق آقا محسن . ( احساساتي نشيد بابا! كنترل كنيد )
بله همونطور كه آقا محسن فيروزمنديان گفتن مامبو بهترينه.
اونم ميتونيد از مامبو ( آي آر) دانلود كنيد.
اگه بخوايد از امكانات بيشتري بهره مند شويد بايد مبلغي داده و درسايت زير عضو بشين.
www.mambouser.com
البته فكر كنم به سرور جديد انتقال پيدا كرده باشه :
www.user.mambo.ir

من هم هرچی میگم مامبو خوبه ..اینا میگن بده.... !

محسن جان مرسی از اینکه یکم کامل توضیح دادی lol

جدیدترین ارسال ها

بالا