ماشكل ا Boujo

www_3d_boy3

Well-Known Member
هيچ تا حالا شده كسي با تركينگ بوجو به مشكل بربخوره ؟
بوجو من بيشتر مواقع تركينگ اشتباه ميكنه مثلا من يه فيلم خيلي ساده از حركت دوربيت دارم اما حركتش توي مكس درست در نمي آد . يعني وقتي يه جسمي ثابت روي زمني توي فيلم مي ذارم محل اول فيلمش با آخرش فرق مي كنه !

هيچ آموزشي هم در اين زمينه پيدا نكردم . مسخره اينجاست كه توي تمرينهاي خارجيا هميشه تركينگ چه توي بوجو چه توي افتر درست در مي اد . اما من نمي دونم چرا تراكينگ افترم هميشه خرابه ماله بوجوم 60 درصد مواقع !
چه كنم من؟

اگه كسي خواست فيلمو مي ذارم.

pclord

کاربر متخصص

3D Art

Member
مشکل شما اینه که اولا تجربه نداری در این مورد چون این یه برنامه کاملا حرفه ای هالیودی هست دوم اینکه باید از نقاط رنگی تو فیلمت استفاده کنی تا مثل نقاط سبز و کیفیت فیلمت هم خیلی بالا باشه تا مشکلی نداشته باشی
موفق باشی

www_3d_boy3

Well-Known Member
آره راست میگی من توی بوجو تجربه ندارم آخه هیجا یه تمرین درست حسابی ازش ندیدم .

من سه تای این آموزشا رو دارم و دانلود کردم اما در این بوجو هیچ مشکلی نداره ...منظور من اینکه فیلمم بوسیله بوجو دنبال میشه اما در مکس فایلم حدودیک سانتیمتر تغییر می کنه

3D Art

Member
3d boy عزیز مطمئنا شما هم تو بوجو تجربت زیاد میشه و پروژه ها ت در حد فیلم های هالیودی میشه اما یه نکته مهم که وجود داره اینه که کار سه بعدی هنر بزرگیه و هنرمندان بزرگ این کار چیزی از هنرمندان بزرگ تاریخ کم ندارند شما هم دید هنریت رو باید اصلاح کنی ....
توی همه پروژه های بزرگ هم حرف آخر رو تنظیمات دستی هنرمند میزنه و هر چقدر که برنامه قوی باشه بازم باید هنرمند با دید هنری که داره کار نهایی رو اصلاح کنه شما هم همین طور دوست گلم.....
راستی من فیلمت رو دیدم خیلی خوب بود فقط مشکلات رو میگم
از body paint استفاده کن حتما
از برنامه Craft Director برای rig کردن هلیکوپترت استفاده کن چون حرکتش خوب نیست
حتما حتما ادیت نهایی و کامپوزیت نهایی رو به یک افتر کار حرفه ای بده
موفق باشی

www_3d_boy3

Well-Known Member
3d boy عزیز مطمئنا شما هم تو بوجو تجربت زیاد میشه و پروژه ها ت در حد فیلم های هالیودی میشه اما یه نکته مهم که وجود داره اینه که کار سه بعدی هنر بزرگیه و هنرمندان بزرگ این کار چیزی از هنرمندان بزرگ تاریخ کم ندارند شما هم دید هنریت رو باید اصلاح کنی ....
توی همه پروژه های بزرگ هم حرف آخر رو تنظیمات دستی هنرمند میزنه و هر چقدر که برنامه قوی باشه بازم باید هنرمند با دید هنری که داره کار نهایی رو اصلاح کنه شما هم همین طور دوست گلم.....
راستی من فیلمت رو دیدم خیلی خوب بود فقط مشکلات رو میگم
از body paint استفاده کن حتما
از برنامه Craft Director برای rig کردن هلیکوپترت استفاده کن چون حرکتش خوب نیست
حتما حتما ادیت نهایی و کامپوزیت نهایی رو به یک افتر کار حرفه ای بده
موفق باشی

مرسی ممنون و کاملا قبول دارم الان که 6 ماه از ساخت اون هلی می گذره یکم با تجربه تر شدم .
ولی من اونو با کرفت ساختم و توضیح دادم ...من مدت زیادی دارم کرفت کار میکنم .فقط نیاز به یه گیم پد دارم با کیبرد کار باهاش سخته.مگه میشه بدون کرفت هم زندگی کرد؟:-?:shock:
میشه بگب body paint چیه ؟
منم دارم سعی می کنم افترکار حرفه ای بشم .:rose:

pclord

کاربر متخصص
bodypaint 3d یک،برنامه قدرتمند برای تکسچرینگ هست.

3D Art

Member
مرسی ممنون و کاملا قبول دارم الان که 6 ماه از ساخت اون هلی می گذره یکم با تجربه تر شدم .
ولی من اونو با کرفت ساختم و توضیح دادم ...من مدت زیادی دارم کرفت کار میکنم .فقط نیاز به یه گیم پد دارم با کیبرد کار باهاش سخته.مگه میشه بدون کرفت هم زندگی کرد؟:-?:shock:
میشه بگب body paint چیه ؟
منم دارم سعی می کنم افترکار حرفه ای بشم .:rose:

چرا پس کرافت نتونسته زیاد حرکتش رو خوب در بیاره من به صورت دستی از اون بهتر در آوردم :-?
body paint برای تکسچر کردن اون هلی کوپتر عالیه حتما استفده کن یه برنامه جداست که کار باهاش زیاد سخت نیست maxon هم شرکت سازندشه
موفق باشی:rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
من یه سری آموزش دارم میبینم که واقعا عالی هستن به اسم : Visual FX For Directors که 7 تا فصل داره و توش اطلاعات خیلی زیاد و مفیدی راجع به Tracking و Match Moving و ... میده ، حتما بگیر و ببینش...
با توجه به چیزایی هم که تو همین مجموعه توضیح داد ، شاید تو اون صحنه ای که شما باهاش کارمیکنی نقطه ای برای Match Moving وجود نداره ، یا خیلی دوره یا تو فوکوس نیست یا خیلی کوچیک هست و یه زمین یا منطقه ای که کنتراست بالایی نداره جلو تصویر هست...
راجع به Bodypaint هم یه نرم افزار هست برای Texturing که از کمپانی Maxon اومده بیرون و اگه با Cinema4D کارکرده باشی و کاملشو نصب کرده باشی ، اینم باهاش نصب میشه ، به طور ساده بگم یه چیزی تو مایه های ZBrush هست ، البته ضعیف تر... (زی براش کارا حمله نکنیدا :green:) مخصوصا برای کشیدن جزئیات تکستچر روی صورت یا لباس و ... به کارمیره:neutral:
موفق باشی:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا