لینک دانلود Vbulletin فارسی

سلام بچه ها. برای دانلود Vbulletin فارسی به سایت زیر بروید.

http://www.RayanehKhabar.comhttp://www.scriptdownload.ir

vbulletin.gif

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
* نسخه نال شده، لینک غیر مستقیم، هم حذف کردن کپی‌ رایت vBulletin... امیدوارم که مشکلی‌ برات ایجاد نشه !*

منظورت از مشکل چیه؟

سلام.
منظورت از مشکل چیه؟

چون فایل اصلا روی هاست من نیست و من لینکش را از جای دیگری گرفته ام.

Parham گفت:
* نسخه نال شده، لینک غیر مستقیم، هم حذف کردن کپی‌ رایت vBulletin... امیدوارم که مشکلی‌ برات ایجاد نشه !*

معذرت میخوام اگر کسی موش دوانی نکنه مشکلی پیش نمیاد. چون فایل روی هاست من نیست. اگه هم vb بفهمه از هاستینگی که اپلودش کرده شکایت می کنه.

Parham

Well-Known Member
به هر حال امیدوارم که مشکلی‌ برات ایجاد نشه ، در ضمن شما روی سایت خودت هم نصب کردی ، من هم نگفتم که مشکل ایجاد می‌شه ، مشکل ایجاد می‌کنن برات ! دیگه خود دانی‌ امیدوارم که قبل از ایجاد مشکل جلوگیری کنی‌

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
rayanehkhabar عزيز به شدت بهتون پيشنهاد ميكنم كه لينك رو برداريد..
درسته روي هاست شما نيست اما چون شما در پخش و ترويج اون دارين به سايت اصلي كمك ميكنيد باز هم براتون مشكل ساز ميشه

اينجور جاها ميگن : بسوزه پدر تجربه :wink:

مجيد

bache +

Well-Known Member
rayanehkhabar عزيز به شدت بهتون پيشنهاد ميكنم كه لينك رو برداريد..
درسته روي هاست شما نيست اما چون شما در پخش و ترويج اون دارين به سايت اصلي كمك ميكنيد باز هم براتون مشكل ساز ميشه

اينجور جاها ميگن : بسوزه پدر تجربه

مجيد
تاييد وشه

شاید شما یه چیزی می دونید که ما نمی دونیم

شاید شما یه چیزی می دونید که ما نمی دونیم.

نصیحت شما را گوش می کنم و پاکش می کنم.

aldavood

Member
دروود
خوب باید کم کم یاد بگیریم که داریم جهانی وشیم
باید از خودمون رعایت کپی رایت در وکونیم
موفق باشید

Parham

Well-Known Member
خوب باید کم کم یاد بگیریم که داریم جهانی وشیم
باید از خودمون رعایت کپی رایت در وکونیم
ما ایرانی‌ ها * یا بهتر هستش بگم بیشتر ما ایرانی‌ ها * تقریبا ناخواسته این کار را انجام می دهیم ، همین ویندوز و برنامه هایی‌ که روی آن نصب می‌کنیم خود نشان دهنده نادیده گرفتن این قانون هستش به هر حال با توجه به نبود قانونی‌ در ایران برای این مساله، فکر نمیکنم که زیاد به اون توجه بشه و در بعضی‌ از جاها به قول معروف آدم تا چوب اشتباه خودش را نخوره به اصل قضیه پی‌ نمیبره ...

ali313

Member
سلام
من یه تالار گفتگوی صد در صد اختصاصی میخوام برا همین حتی لینکش رو هیجا نمیزارم تا حتی توی موتورهای جستجو هم معرفی نشه . اونو میخوام با vBulletin بسازم میشه لینکتو برا من بفرستی ممنون میشم
[email protected]
مرسی

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اگر جای مطرح کردن این سوال یکم وقت میزاشتی‌ و در همین انجمن یک نگاهی‌ به تاپیک ها میکردی بهتر به جواب خودت میرسیدی ، همونجوری که گفتم قرار نیست که شما جلوی این امر را بگیری که کسی‌ نفهمه از این سیستم استفاده میکنی‌ ، به هر حال پس از مدتی‌ که انجمن سایت شما شکل بگیره و کاربران به اون سایت وارد بشن ، احتمال بدید که 1 %باخبر بشن ، و همه زحمات شما از بین بره ... به هر حال سیستم های مدیریت زیادی برای انجمن ها به صورت مجانی‌ هستش که میتونی از اونها استفاده کنی‌ و اگر باز هم خواستی‌ از سیستم های پولی‌ مثل vBulletin استفاده کنی‌ میتونی‌ لایسنس اون را تهیه کنی‌ و با خیال راحت از اون استفاده کنی‌ ...

ali313

Member
Parham گفت:
دوست عزیز اگر جای مطرح کردن این سوال یکم وقت میزاشتی‌ و در همین انجمن یک نگاهی‌ به تاپیک ها میکردی بهتر به جواب خودت میرسیدی ، همونجوری که گفتم قرار نیست که شما جلوی این امر را بگیری که کسی‌ نفهمه از این سیستم استفاده میکنی‌ ، به هر حال پس از مدتی‌ که انجمن سایت شما شکل بگیره و کاربران به اون سایت وارد بشن ، احتمال بدید که 1 %باخبر بشن ، و همه زحمات شما از بین بره ... به هر حال سیستم های مدیریت زیادی برای انجمن ها به صورت مجانی‌ هستش که میتونی از اونها استفاده کنی‌ و اگر باز هم خواستی‌ از سیستم های پولی‌ مثل vBulletin استفاده کنی‌ میتونی‌ لایسنس اون را تهیه کنی‌ و با خیال راحت از اون استفاده کنی‌ ...
ممنون از راهنمایی تون
ولی گفتم که این انجمن صد در صد اختصاصیه و کاربراش مدیران وتیم های یک سایت هستند که قراره اونو طراحی کنند و کس دیگه ای اصلا قرار نیست وارد این انجمن بشه یعنی کاملا سری باید باشه
لایسنس رو وقتی میگیرن که واقعا بخوان از یک تالار گفتمان عمومی و بزرگ استفاده کنند
حالا اگه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید:wink:

Parham

Well-Known Member
خوب این برداشت شما هستش دوست عزیز به هر حال این کار غیر قانونی‌ هستش چه یکنفر عضو باشه چه ... و کاری ندارن که شما به چه صورت این سایت را اداره می‌کنید ... به هر حال اگر متقاعد نمیشوید میتونید در سایت های وارز به دنبال نسخه های نال شده از این سیستم بگردید ...

mat

New Member
اين همه برنامه free استفاده ميكنيم اينم يكيش.
از ماكروسافت كه بزرگتر نيست
لطفا ميشه بگين چرا اينقدر ميترسين و ميترسونين؟؟؟؟؟؟

bache +

Well-Known Member
براي اينكه فرتي سايتو ميبندن به خاطر رعايت نكردن كپي رايت مثل سايت من كه بستن

Parham

Well-Known Member
لطفا ميشه بگين چرا اينقدر ميترسين و ميترسونين؟
دوست عزیز اولا من از چیزی یا کسی‌ جز اونی‌ که اون بالا هست نمی‌ ترسم ! در ضمن من گفتم اگر شما می‌خواهید به دنبال نسخه های نال شده این گونه برنامه ها باشید بهتر هستش در سایت های وارز به دنبال اون باشید، اگر من میگم استفاده نکنید چون به چشم و تجربه دیدم که چه بالایی‌ سر کسی‌ که این کار را می‌کنه میاد ! به راحتی‌ سایت را می‌ بندن، بدون اینکه بخوان کار خاصی‌ انجام بدن ! امتحانش مجانی‌ هست ! دیگه خوددانی‌

Opera 8.0

Member
دوست عزیز اگر جای مطرح کردن این سوال یکم وقت میزاشتی‌ و در همین انجمن یک نگاهی‌ به تاپیک ها میکردی بهتر به جواب خودت میرسیدی ، همونجوری که گفتم قرار نیست که شما جلوی این امر را بگیری که کسی‌ نفهمه از این سیستم استفاده میکنی‌ ، به هر حال پس از مدتی‌ که انجمن سایت شما شکل بگیره و کاربران به اون سایت وارد بشن ، احتمال بدید که 1 %باخبر بشن ، و همه زحمات شما از بین بره ... به هر حال سیستم های مدیریت زیادی برای انجمن ها به صورت مجانی‌ هستش که میتونی از اونها استفاده کنی‌ و اگر باز هم خواستی‌ از سیستم های پولی‌ مثل vBulletin استفاده کنی‌ میتونی‌ لایسنس اون را تهیه کنی‌ و با خیال راحت از اون استفاده کنی‌ ..

پرهام جان زیادم اینجوریا نیست
سخت نگیر

راهها برای رسیدن به خدا زیاده
شما که نمی خواهید بگید اینهمه فاروم دارن از وی بی لیسانس دار استفاده میکنن
معلومه که نه

جدیدترین ارسال ها

بالا