لود کردن مقادیر برای متغییر از فایل متنی

Ocarina

Member
سلام
ميخواستم بدونم ميشه از تو يه فايل متني تو يه متغير لود كرد؟
به صورتي كه مفادير به صورت مستقيم داخل متغير وارد بشه....
من با دستور loadVariable ياد دارم تو تكست لود كنم اما ميخوام مستقيم وارد متغير بشه؟

Security9776

Active Member
دوست عزیز ،
من که متوجه منظورتون نشدم . شما باید از همون LoadVariable استفاده کنی . وقتی که لود کردی مقادیر متغییر هایی که تعریف کردی مستقیما تغییر می کنه .
از جمله آخرت هیچی نفهمیدم !!!

Ocarina

Member
Security9776 گفت:
دوست عزیز ،
من که متوجه منظورتون نشدم . شما باید از همون LoadVariable استفاده کنی . وقتی که لود کردی مقادیر متغییر هایی که تعریف کردی مستقیما تغییر می کنه .
از جمله آخرت هیچی نفهمیدم !!!
ممنون از لطفت منظورم اينكه متغيرها رو ميشه Var تعريف كرد و با اين دستور مقدار داد و ديگه اينكه فرق دستور
LoadVariable با LoadVariableNum تو چي هست؟

در ضمن اگه ميببني اينجور گيج كننده سوال ميكنم دليلش اينه كه من فقط يه ماه شده كه رفتم دنبال فلش و اميدوارم با كنك شما و ساير اعضا بهتر بشم

Security9776

Active Member
ببین دوست عزیز ، شما وقتی که از این روش استفاده من کنی متغییر هایی که در فایل تکستت تعریف کردی به صورت خودکار ایجاد میشه و می تونی به راحتی از اون ها استفاده کنی . مثلا وقتی که تو فایل تکست یه متغییر تعریف کردی به نام Name وقتی که اون رو تو فلش لود می کنه متغییر Name درست میشه و مقدارش هم همونی هست که در فایل تکست گذاشتی .
در مورد LoadVariable و LoadVariableNum ببینید شما اگه فایل تسکتت رو در یک Level لود کنی دستورت به دستور LoadVariableNum تبدیل میشه ولی اگه بخوای اون رو در یک Target یا همون یک مووی کلیپ لود کنی به LoadVariable تبدیل میشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا