لطفا"ببینید این EBook ها رو دارید؟

***UNIQUE***

Active Member
سلام شما این لیست EBook رو دارید؟؟
اگر دارید و امکان فرستادنش با پست براتون هست لطفا" به من با pm خبر بدید
خیلی ممنونم

1)Foundation Macromedia Flash MX
2)(Flash MX Magic (3rd Edition
3)The Flash Usability Guide: Interacting with Flash MX
4)Flash 99% Good: A Guide to Macromedia Flash Usability
5)Macromedia Flash MX: The Complete Reference
6)Flash deConstruction: The Process, Design, and ActionScript of Juxt Interactive
7)Macromedia Flash MX ActionScripting: Advanced Training from the Source
8)Skip Intro: Flash Usability and Interface Design
9)Flash Math Creativity
10)Macromedia Flash MX Developer's Guide

Security9776

Active Member
من نمی دونم چرا وقتی هلپ فلش هست ، همه دنبال ایبوک و کتاب و سی دی و از این چیزا هستن ؟!!! ( تریپ عصبانیت ! )

***UNIQUE***

Active Member
من به صورت نسبی فلش رو خوب یاد گرفتم و فکر میکنم help به عنوان یه مرجع کمکی نه آموزشی کامل(شاید هم من نمیتونم ازش اینجوری استفاده کنم)فکر میکنم اگه طبق یه اصول و یه روندی که تجربه شده بخونم برم جلو راحتتر و کاملتر یاد میگیرم به نظر شما اینطور نیست؟ یعنی شما فقط از رو Help Flash خوندید؟
لطفا"این لینک رو ببینید
http://www.amazon.com/exec/obidos/t...HKKIP6/ref=cm_cnsr_sylt_1/103-9432633-1255035

Security9776

Active Member
من بدون هلپ فلش شروع کردم . خیلی عادی بود مثل این بود که داری اینگلیسی صحبت می کنی .
هر جا به مشکل می خوردم یا کارکرد دستور رو نمی دونستم از هلپ فلش استفاده می کردم .

amir_s

Active Member
Security9776 گفت:
من بدون هلپ فلش شروع کردم . خیلی عادی بود مثل این بود که داری اینگلیسی صحبت می کنی .
هر جا به مشکل می خوردم یا کارکرد دستور رو نمی دونستم از هلپ فلش استفاده می کردم .
دقیقا مثل من !

***UNIQUE***

Active Member
نمیدونم Flash یه برنامه گرافیکی . میشد تا یه حدیش رو اینجور که شما میگید یاد گرفت
اما تا آخرش نمیدونم :neutral:
من تا حالا برای یادگیری هیچ نرم افزاری به این صورت که شما میگید نخوندم :neutral:

Security9776

Active Member
اتفاقا من هم برای هیچ نرم افزاری مثل شما از کتاب و ... استفاده نکردم :neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا