كمك براي تبديل فايلهاي dat به mpg و...

belderchin

Member
سلام دوستان

من فيلمي دارم كه پسوندش dat هست و ميخوام با پريمير ميكسش كنم ولي فايلهاي dat رو پريمير باز نميكنه به همين خاطر ميخوام تبديلش كنم به mpg يا هر فايلي كه پريمير بخونه ولي نميدونم با چه برنامه اي بايد اين كارو بكنم ؟

دوستان لطف ميكنند كمكم كنند ؟

ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
فایلهای dat پسوند فایلهای Video CD است که از نظر داخلی ساختار فایلهای MPEG-1 را رعایت می کند.
تفاوت میان فایلهای mpg و dat در این است که فایلهای dat علاوه بر لایه های صوتی و تصویری اطلاعاتی
را ضمیمه بسته های فشرده می کنند که در هنگام پخش سی دی های خش دار و معیوب می تواند
برای ترمیم نسبی اطلاعات فشرده بکار برود. این اطلاعات اضافه به نرم افزار پخش کننده ویدئو کمک می کند
که فایلی که بخوبی خوانده نمی شود را بدون وقفه پخش کند. به همین دلیل حجم فایل dat اندکی از معادل
mpg آن بزرگتر است.

اما در سایر موارد تفاوتی میان فایلهای mpg و dat وجود ندارد و اصولا هر نرم افزاری که فایلهای MPEG-1 را
می شناسد از عهده فایلهای dat هم برمی آید. کافیست که پسوند dat را به mpg تغییر نام دهید.

اگر برای تبدیل محتویات فایل dat به mpg مصر هستید، حقیر نرم افزار VCDGear را پیشنهاد می کنم (890 کیلوبایت) :

Download VCDGear 3.56

mehdinasiri

پارس لند گروپ
من هر وقت میخوام در پریمیر ادیت کنم فقط پسوند فایل DAT رو Rename میکنم به MPG و براحتی ایمپورت میشه !

belderchin

Member
فایلهای dat پسوند فایلهای Video CD است که از نظر داخلی ساختار فایلهای MPEG-1 را رعایت می کند.
تفاوت میان فایلهای mpg و dat در این است که فایلهای dat علاوه بر لایه های صوتی و تصویری اطلاعاتی
را ضمیمه بسته های فشرده می کنند که در هنگام پخش سی دی های خش دار و معیوب می تواند
برای ترمیم نسبی اطلاعات فشرده بکار برود. این اطلاعات اضافه به نرم افزار پخش کننده ویدئو کمک می کند
که فایلی که بخوبی خوانده نمی شود را بدون وقفه پخش کند. به همین دلیل حجم فایل dat اندکی از معادل
mpg آن بزرگتر است.

اما در سایر موارد تفاوتی میان فایلهای mpg و dat وجود ندارد و اصولا هر نرم افزاری که فایلهای MPEG-1 را
می شناسد از عهده فایلهای dat هم برمی آید. کافیست که پسوند dat را به mpg تغییر نام دهید.

اگر برای تبدیل محتویات فایل dat به mpg مصر هستید، حقیر نرم افزار VCDGear را پیشنهاد می کنم (890 کیلوبایت) :

Download VCDGear 3.56

اقا برنامه رو دانلود كردم الانم دارم باهاش كار ميكنم ببينم چه ميشه كرد ! به نظر ميرسه كار باهاش مشكل باشه ! به هر حال ممنون از لطف بزرگت ....... سوالي داشتم همين جا ميپرسم ازتون ....... ممنون

من هر وقت میخوام در پریمیر ادیت کنم فقط پسوند فایل DAT رو Rename میکنم به MPG و براحتی ایمپورت میشه !

از شما هم بينهايت ممنون ولي كاشكي ميگفتيد چطور پسوند فايل dat رو عوض ميكنيد ! ؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
برو MY Computer از منو Tools گزینه Folder Option رو بزن
در تب View تیک Hide Extensions For Know File Types رو بردار
پسوند فایلهای ویندوزت معلوم میشه
بعد با F2 فایل رو Rename کن یعنی Mehdi.Dat رو به Mehdi.Mpg

amir-yazdel

Member
البته خیلی عذر می خوام، ولی یه نرم افزار هست که تعداد زیادی از فرمت ها رو می تونه به هم تبدیل کنه.
فکر کنم به کارت بیاد.
این لینکش

http://dl.kamyabonline.com/download/program/Power Video Converter 1.6.3.exe
پسورد فایل : www.kamyabonline.com
فقری سخت تر از نادانی و ثروتی بالاتر از خردمندی و عبادتی بالاتر از تفکر نیست. رسول رحمت- حضرت محمد(ص)

جدیدترین ارسال ها

بالا