كامپيوتر بي خود ريست ميكنه ؟؟

Ali_Orz

Member
سلام
مدتي كامپيونرم بي خود و بي جهت وسط كار ريست مي كنه و وقتي بالا مي ياد Error:"The system has recoverd form serious error " ميده.

ghoghnuse

Member
سلام

اول اين فايل را از سايت مايكروسافت دريافت و نصب كن ببين مشكل حل ميشه يا نه :

http://www.microsoft.com/downloads/...FamilyID=3D41A046-0E2C-429F-8F40-F30014ADC3BB

اگر نشد اين راه را امتحان كن :

1- كليك راست روي my computer
2- properties
3- advance
4 - در قسمت Performance بر روي setting كليك كن .
5- در قسمت Virtual Memory بر روي change كليك كن .
6- براي Paging file size for selected drive روي گزينه No Paging File كليك كرده و سپس set را انتخاب كن .
7 - وقتي پيغام زير را ديدي yes بزن :

If the paging file on volume X: has an initial size of less than xx megabytes, then the system may not be able to create a debugging information file if a STOP error occurs. Continue anyway?

8- بر روي System Managed Size. كليك كن و 4 بار ok بزن .
9 - كامپيوتر را restart كن

موفق باشي

بدرود .

سلام
ققنوس جان خسته نباشی. فکر نمیکنی که مشکل سخت افزاری باشه تا نرم افزاری، چون اگه ورچوال مموری کم بیاره حتما پیغام باید بده. در مورد برنامه System Recovery Error Appears After Every Reboot بیشتر توضیح بده و آیا خودت تا حالا با اون کارکردی.
موفق باشی

ghoghnuse

Member
سلام بر حامد عزيز

نه مشكل سخت افزاري نيست . من اين مشكل را داشتم و اول فكر مي كردم كه سخت افزاريه . ولي وقتي ويندوز رو دوباره نصب كردم و مشكل حل شد فهميدم كه نرم افزاريه و رفتم دنبالش . راه حلي كه براي دوستمون نوشتم راه حل شركت مايكروسافته كه براي من جواب داده و اميدوارم مشكل دوستمون هم حل بشه .

موفق باشي
بدرود .

جدیدترین ارسال ها

بالا