قالب phpbb مجید آنلاین

siavashmusic

Active Member
سلام

اگه یادتون باشه سایت مجید آنلاین قبل از تغییر سیستم مدیریت محتوی از phpbb به vBulletin یه قالب زیبایی داشت با تم تیره رنگ(یادش بخیر چه دورانی بود از وقتی سایت تغییر چهره داد یه جورایی کمتر میام انگار که گیرایی قبل رو نداره اتفاقا خیلی از اون دوستان قدیمی دیگه نیستند بگذریم) یکی از کاربران(nimacrack یا یه چیزی شبیه این نام کاربری بود) اون قالب رو واسه دانلود گذاشته بود اما حالا هرچقدر گشتم پیدا نکردم میخواستم ببینم مدیر انجمن اون قالب رو داره واسه دانلود بزار راستی طراحی اون قالب کاری استثنایی از بروبچز گروه طراحی مجید آنلاین بود

siavashmusic

Active Member
مدیر جان شما نماینده ما هستی یه سنگ بنداز شاید گرفت ما هم دعا به جونت میکنیم
تازه فکر نکنم از طرف مجید خان مشکلی باشیه چون دفعه قبل نظر خاصی نداد!!

d@nial

Well-Known Member
siavashmusic گفت:
سلام

اگه یادتون باشه سایت مجید آنلاین قبل از تغییر سیستم مدیریت محتوی از phpbb به vBulletin یه قالب زیبایی داشت با تم تیره رنگ(یادش بخیر چه دورانی بود از وقتی سایت تغییر چهره داد یه جورایی کمتر میام انگار که گیرایی قبل رو نداره اتفاقا خیلی از اون دوستان قدیمی دیگه نیستند بگذریم) یکی از کاربران(nimacrack یا یه چیزی شبیه این نام کاربری بود) اون قالب رو واسه دانلود گذاشته بود اما حالا هرچقدر گشتم پیدا نکردم میخواستم ببینم مدیر انجمن اون قالب رو داره واسه دانلود بزار راستی طراحی اون قالب کاری استثنایی از بروبچز گروه طراحی مجید آنلاین بود
البته شناسه ی ایشون naimcrack بود! با پسوند ها و پیشوندهای اضافی!

siavashmusic

Active Member
آره دانیال جان راستی به آواتارت هنوز مقید موندی ها
راستی من باید چیکار کنم این قالب رو از کجا بدست بیارم میشه شما به آقا مجید بگی

یه دنیا ممنون میشم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
دوست عزیز این قالب توسط بابک ساطلی مدیر سابق انجمن طراحی شده بود و متاسفانه در حال حاضر در انجمن و حضور ندارن و صحیح نیست بدون اجازه از ایشون ما اینکارو انجام بدیم

ببخشید که من به جای مجید جواب شما رو دادم چون مجید بنا به دلایلی نمیتونست زیاد به انجمن ها سر بزنه و من به جای مجید جواب شما رو دادم امیدوارم متوجه موضوع شده باشید

بازم تصمیم نهایی با مجید هست

علی

saeid.z

Member
سلام
من الان چند وقته فقط دنبال يه تمپلت فارسي سالم ميگردم هر جا هم كه كسي معرفي كرد يا گفته خودتون فارسي كنيد يا لينكش كار نميكنه . مشكل فقط زمانه و الا مينشستم يكيش رو فارسي ميكردم خلاص
اينجاهم كه عكس ميزاريد دل آدم كباب ميشه

الان حتي راضيم sub silver باشه ولي مشكل نداشته باشه :sad:

YTERROR

Active Member
شما به سایت آموزشی org سر بزنید در اونجا چندین قالب موجود هست و نام قالبی که می خواهید در یک پست جداگانه بگوید تا براتون بگزارند

saeid.z

Member
آها !!!

بابا اونجاهم وقتي سرچ ميكني كلي قالب فارسي نشون ميده ولي وقتي كليك كردي مينويسه همچين صفحه اي وجود ندارد !

چرا يكي هست ولي مشكل داره

YTERROR

Active Member
دوست عزیز شما قالبی رو که می خوایی بگو تا اگه فارسی بود برات بزارم

siavashmusic

Active Member
دقيقا اين سايت آموزش به نظرم مرجع کامل Phpbb محسوب ميشه که مديريتش دست دوست خوبم آقاي عبدالعلي زاده هست البته به مدت هست که ايشون بعد از پاک شدن ديتابيسانجمنش ديگه مثل قديم فعال نيست يادش بخير

www.forum.amuzesh.og

saeid.z

Member
ممنون

قالب خاصي مورد نظرم نيست فقط اگر چند تايي سراغ داشتين و ميشد انتخاب كرد كه عالي ميشد تو سايت آموزش سرچ كردم چند تا بود ولي هيچ كدوم باز نشد احتمالا مال قبل از اين جريان پاك شدن ديتا بيسهاس كه سياوش ميگه

YTERROR

Active Member
ان شالله در چندی روز دیگه آرشیو قالبهای که توسط این سایت فارسی شده رو یک جا آپلود می کنم و در سایتش برای دانلود می زارم

و لینکهای قدیمی دانلود اون قالبها رو در مجید آنلاین بروز می کنم

ولی قالب خیلی فارسی شده هایپر دیشب عکسهای بخش مقالت رو به روز کرد اگه لینک دانلودها هم بروز کنه خیلی خوب میشه چون من 8 تا قالب که سایت آموزشی جدید و پرشنمین قدیم فارسی کرده رو می تونم بزارم

موفق و پیروز باشید

Hyper

Active Member
بله در نظر دارم که اون ها رو هم اصلاح کنم

ممنون

رضا

LordEfazati

Member
من هم این قالب انجمن رو دیدم حتما بذارید !
خواهش می کنم ! دارم یه سایت درست می کنم اگه بذارید هر جای سایت تبلیغاتتون رو می ذارم !

جدیدترین ارسال ها

بالا