قابل توجه مدیران و اعضاء حرفه ای انجمن ( خیلی مهم )

ALE

Well-Known Member
قابل توجه مدیران و اعضاء حرفه ای انجمن

دوستان حتما و بی چون و چرا قبول دارید که سایت
و انجمن یک سیر نزولی و یکنواخت را در پیش گرفته
که برای سایتی چون مجید آنلاین یک شکست محسوب
میشود نکته جالب اینکه هیچ کس به خصوص مدیران نه
فکر جدیدی دارند و نه تلاشی در جهت رشد و ارتقاء
سایت صورت میدهند که هردو اینها نکات منفی تلقیمیشود .
و از همه بدتر اگر کسی هم از روی خیر خواهی
پیشنهادی ارائه دهد با آن از روی بی میلی برخورد
میکنند و یا جدی نمی گیرند تا کنون چندین بار
شخصا پیشنهاداتی نسبتاً خوب ارائه کردم که
بعضا با نظر موافق اکثریت نیز همراه شد
( حتی در مقابله با برخی از مدیران )
مقصود ایجاد جوی متشنج نیست
بلکه رسیدن به هدفی متعالی است که زمینه
استفاده بهینه تر را برای اعضا سایت فراهم آورد
اکنون روش موجود انجمن حداقل در بخش فتوشاپ
چنین است :
که اعضاء تازه ورود طرح های بسیار ابتدائی خودشان
را آپلود کنند و بقیه نظرمیدهند
و این یعنی رکود وضعیت حال نسبت به گذشته
راهبرد ها و راهکارهای پیشنهادی اینجانب به شرح ذیل است :
1- از اعضاء خواسته شود در هفته حداقل یک طرح در زمینه های مختلف
ارائه دهند( الخصوص اعضاء باسابقه تر که در بخش طراحی حرفه ای تر هم هستند. )
2- ارائه تصاویر . ابزارها . برنامه های متناسب با طراحی به ویژه جهت استفاده در
برنامه فتوشاپ ( مثال ها ) :
هریک از کاربران در هفته یک تصویر و یک طرح انتخابی و مورد پسند خود در سایر
سایت ها را ارائه کند . و یا ابزار هایی چون پلاگین ها - براش ها – استایل ها - فونت ها و شیپ های
انتخابی و خوب و Select ( در واقع لینک مرجع یک سایت نباشد که پر از این ابزارها
باشد بلکه انتخاب شده خود شخص کاربر به خصوص کاربر حرفه ای باشد ) شده خود را به صورت
لینک ارائه دهند .
یا تصاویر چون طرح های تذهیب - اسلیم - خطهای فارسی نوشته شده که در اختیار هر کس
نیست بلکه برخی اندک دسترسی به این موارد را دارند که میتوانند اسکن نمده آنها را آپلود کنند
تا سایرین نیز بهره ببرند .
در نهایت از کاربرانی که در پایان هر هفته بهترین بودند تشکر و قدردانی شود برای ایجاد
انگیزشی بهتر و ...
در پایان از طولانی شدن مطلب پوزش خواسته حال اینکه پیشنهاد من مفصل تر از این بود ...
حال منتظر پاسخ مدیران و نظر کاربران می مانیم ...
مرسی
فعلا

Gt-Max

Member
امین !
171.gif

crycafe

Active Member
سلام
ای کاش همه مثل شما به فکر پیشرفت علمی و عملی این سایت باشند
من که کاملا با طرح پیشنهادی شما موافقم
اگر هم کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
پیشنهادت خیلی خوبه
به شرطی که اون افرادی هم که چیزایی مثل پلاگین فیلتر یا طرحهای اسلیمی و ... هستند
فقط نوک دماغشونو نبینن!!!؟!

FashisT

Active Member
شخصا پیشنهاداتی نسبتاً خوب ارائه کردم که
بعضا با نظر موافق اکثریت نیز همراه شد
( حتی در مقابله با برخی از مدیران )
ميشه مثالي بزنيد؟
من تا جايي که تونستم با تقاضاي کاربرها موافقت کردم و حتي اگر خودم هم مخالف بودم تاپيک را باز گذاشتم تا همه کاربران بتونند در بحث شرکت کنند و اگر آنها راضي بودند من هم حرفي نداشتم...
بگزريم..
همانقدر که شما و باقي دوستان نگران سير نزولي انجمن هستيد منم هستم...ولي چه کار بايد کرد!
من همون اول که مسئوليت مديريت رو پذيرفتم تزاهاي زيادي داشتم..
همون اول تاپيکي زدم و همچين پيشنادي که شما داديد رو منم يک بيشترش رو دادم..
گفتم بيايد در يک چارچوب هفته يک طرح بزنيد و با هم رقابت کنيم در آخر طرفي که کارش از همه بهتر بوده نکات آموزنده کارشو بگه..
اکثرا مخافت کردند که نه ..اينجوري زوره بالاسر!
گفتم خب فقط کاراتونو بزاريد(مي خواستم هر کسي عادت کنه به کار کردن در يک چارچوب موضوعي مشخص و از پراکندگي کار خارج بشه) ولي باز هم...
متاسفانه کاربران اولش همه موافقند و واقعا آدم و دلگرم ميکنند و باعث ادامه کار ميشند ولي وقتي پا به عمل ميرسه هيچي...
تو اين چند وقت تاپيکهاي زيادي از اين دست زده شده و همه انتقاداتشون کردند و همه هم با تغيير جو راضي بودند ولي باز هم موقع عمل همه شونه خالي ميکردند...
به خدا همه پيشنهادات و موضوع هاي جديد رو مدير نبايد پيشنهاد کنه و راه بندازه شما کاربران هم نقش مهمي داريد!در وقع نقش اصلي( يادمه اون موقع که مهرداد و سايان مدير شده بودند عملا تاپيکهاي فعال و قوي دست کاربران بود و اونها راش انداخته بودند و از طرف مدير هم حمايت ميشند و همينطور نسل قبل تر)
منم انتقاد دارم...چرا همه ما ها بايد يه چيزه حاضر آماده رو بزادن جلومون؟
بيشتر ما ميايم اينجا فقط براي دانلود ابزراي هاي جانبي فتوشاپ هست و به معرض ديد گذاشتن کارامون و وقتي که به خواستمون رسيديم ميزنيم به چاک!
تنها مشکل اينجا که انجمن به نزول برده نبودن جوي صميمي و آشناييت بيشتر کاربران با هم هست...
اون هم 50 % تقصير من هست که مانع پست زدن خارج از موضوع ميشم(که مجبورم!) و 50% نخواستن خوده کابراست.
به نظره من اگه تاپيکهايي باز بشند که علاوه بر باز گرافيکي باعث آشناييت کاربران بشه اين سد شکسته ميشه و باعث ميشه کاربر براي آشنايي با ديگران هم که شده کار کنه و زمانه بيشتري رو صرف گشتن در انجمن کنه!
من مثل گذشته با هرگونه پيشنهادي که در قالب زدن تاپيک -- مسابقه -- شوخي در حد معقول ولاغير باشه موافقم و با تمام نيرو حمايت ميکنم..
منتظر پيشنهادات و انتقادات شما نيز هستم!
زيادي حرفيدم..
همين..
فعلا

FashisT

Active Member
با اجازه ALE عزيز منتقلش ميکنم به انجمن سئوالات و... !
فعلا
13.gif

Hwt

Active Member
خوب من خودم يكم زيادي تئوري پردازم . ببينيد براي اينكه بتونيد جو رو هميشه در اوج نگه داريد بايد مديران هر بخش خلاقيت از خودشون نشون بدند و طرحهايي جديد و ناب رو اجرا كنند . مطمئنن اگه مديران ارشد هميشه سر حال در بخشهاشون فعاليت كنند كاربران عادي هم شور شوق فعاليت توشون زنده ميشه .
14.gif

اين بود انشاي من !
18.gif

mostafa_az

Well-Known Member
خدا وكيلي Ale جان شهرام چي كم گذاشته . حتي سايان هم به اندازه اي كه شهرام براي اعضا تلاش كرد تلاش نكرد . وقتي شهرام براي پربار شدن انجمنها به بچه ها رو ميندازه فكرش رو ديگه بكن . خدا وكيلي تا به حال فكراي زيادي ارائه داده ولي تو همون فكراي اولي وقتي ديد استقبالي نشد بقيه رو عملي نكرد .

ما گفتيم يه مسابقه ماهانه راه بندازيم هيچ كي شركت نكرد .
گفتيم خوب اعضا با هم آشنا نيستند . يه تاپيك معرفي زديم ولي چه فايده كه يه عده ميان و ميرن و كسي ديگه ثابت نميمونه .
گفتيم يه تاپيك با مضمون طنز و شوخي بزنيم كه فقط دو سه روز دووم آورد .
گفتيم هر هفته آموزش بزاريم تا بقيه هم ترغيب بشن كه حالا ميشه گفت اين يكي يكم جواب داد تا همين چند وقت پيش .

الانم كه ميبيني انجمنها بيحاله فقط و فقط به خاطره خودتونه . شما و من و شهرام و دو نفر ديگه پيشنهاد ميديم و همه هم موافقت ميكنن ولي تا به عمل ميرسه هيچ كي جلو نمياد . انگاري يه ماه آن نشدن .

پس بدونين مقصر خودتون نه شهرام بدبخت كه در نبود مهرداد جان داره بار اين همه وظيفه ( به قول خود شما فقط قفل كردن تاپيك ها ) رو به دوشش ميكشه .

پس اگه پيشنهادي ميدين شروع كننده پيشنهاد خود شما باشين تا بقيه هم ترغيب بشن .

( زيادي نوشتم )

مخلصيم
مصطفي

Parham

Well-Known Member
من حرف را شهرام را کاملا قبول دارم ... اینکه الان شده ... کار زدن و گذاشتن اینجا که ' بچه ها کار من چجوری هستش ... نظر بدین ' ، یا شده ' آقا کی‌ براش داره کی‌ پلاگین داره ' ، فکر می‌کنم که شهرام در جواب دادن و ایجاد یک محیط خوب در این انجمن - کاری به انجمن های دیگر ندارم - که از طرفدارترین انجمن ها هستش کم نزاشته ، هنوز هم دیر نشده ، می‌شه از این به بعد روش کار را مقداری عوض کرد، ممکن هستش باز هم تعداد کسانی‌ که با روش جدید کار می‌کنن کم باشه اما همینشم باز خوب هستش ... اگر به جای استفاده و بحث روی کارهای قدیم بیایم و روش صحیح کار کردن را یاد بگیریم خیلی‌ بهتر هستش ، مثلا شاید خیلی‌ ها ندونن Select کردن چی‌ هستش یا چجوری از فیلتر ها درست استفاده کنن یا کار چجوری باشه و خیلی‌ مشکلات دیگر ... چرا در این انجمن به خصوص نیایم و یک کار درست انجام بدیم ، قصد من نه این هستش که بگم شهرام باعث بوده یا هیچ کدام از دوستان صحبت من روی جمع هستش ، به هر حال من هم منتظر هستم تا برنامه های این انجمن خاص ببینیم چه تغییراتی‌ می‌کنه ...

FashisT

Active Member
باز هم از کساني که فکر ميکنند من کوتاهي کردم معضرت(درسته؟) ميخوام..
اگه خدا بخواد با مشورت هايي که با مصي ميکنم چند تا ايده اي که دارم رو پيادا ميکنيم ...
از حق نگزريم منم تو اين چند هفته يکم افت کردم..خدا بخواد جبران ميکنم
23.gif

فعلا
13.gif

mostafa_az

Well-Known Member
بيا . اينم از مديرمون . وقتي مدير بي سواد انتخاب ميكنين همينه ديگه .
معذرت رو با عين دسته دار مينويسن نه با ت دو چشم ....
زود باش معظرت خواهي كن .

مخلصيم
مصطفي

adame_haji

Member
FashisT گفت:
...
از حق نگزريم منم تو اين چند هفته يکم افت کردم..خدا بخواد جبران ميکنم
23.gif

فعلا
13.gif

آره شهرام جان منم میخواستم بگگم یکم افت کردی زیر بغل ها خوابیده . یاید یه دوره کراتین و بربری بری !: دی :

ولی جدا این دوستمون گفت که برای بهتر کردن جو اینجا باید با مدیران مقابله کنیم و خیلی کم لطفی بود که نگفت منهای شهرام

من به نوبه خودم هیچ ترفندی برای یهتر کردن این سایت ندارم چون خیلی وقتم محدود شده و وقت نمیکنم زیاد کانکت شم
امیدوارم این سایت بهتر از این که هست بشه . اونوقت میشه نور علی نور

FashisT

Active Member
چون خیلی وقتم محدود شده و وقت نمیکنم زیاد کانکت شم
يکمم از اون بنر و فلکس هاتو به ما هم بده
156.gif

به غير از اقاي ALE کسه ديگه اي ايده اي نظري چيزي نداره؟
فعلا
13.gif

hamid ir

Well-Known Member
منم با حرف شهرام و علی موافقم
یه نکته ای بگم و اونم اینکه ما بغضاً میبینیم که افراد تازه ورود یه چندتایی آموزش میزارن و بعد دیگه ....
حالا این هیچی بابا این همه افراد پیش کسوت داریم خداوکیلی توی هفته از این پیشکسوتا چنداشون آموزش میزارن . من اینو توی یه تاپیک دیگه گفته بودم . آموزش حداقل پایه همه چیزه
آموزش هست که افراد چیزی یاد میگیرن و طرح میزنن و در انجمن نظرخواهی اونو میزرن تا بقیه ببینن و نظر بدن
آموزش هست که افراد به دنبالش وقتی میرن یه تعداد سوالاتی براشون پیش میاد و اونو در انجمن سوالات مطرح میکنن
و ... که قبلاًدربارش حرف زدم
تا کی میخوایم فقط یه کار بزنیم و نشون بقیه بدیم یه کم آموزش بزاریم تا بقیه چیزی یاد بگین و رقابت به وجود بیاد و....
در ضمن این آموزشایی که من در وبلاگم گذاشتم بعضی دوستان بهم گفتن تو داری سواستفاده میکنی ( از سایت)
و داری به نفع خودت استفاده میکنی .....
من به این عزیزان هم میگم که در این وبلاگ آشغال به قول خودشون 10 تا 15 مورد افرادی از طریق همین با انجمن فتوشاپ سایت و فعالیتهاشون آشنا شدن و ... این منت نیست وظیفه بوده
خواستم پیشنهادی را که قبلاً برای ارتقای سایت داده بودم عملی بشه و شروعی باشه برای پیشرفت بیشتر سایت
ایرادی نداره منم در این وبلاگ اشغالو تخته میکنم تا خدایی نکرده سوتفاهم به وجود نیاد .. سعی میکنم هفته ای یه بار هم در توانم یه آموزش بزارم البته در خود سایت مجید آنلاین
در ضمن با اون پیشنهاد من خیلی خوب برخورد نشد حتی از سوی خود آقا مجید
دیدی علی آقا فقط با پیشنهادات تو اینطوری برخورد نمیشه
مخلصتون
حمید

جدیدترین ارسال ها

بالا