فوری: مشکل با نصب نرم افزار مترجم پارس

Pooriya_Online

Active Member
یه مشکل اساسی با نرم افزار مترجم پارس داشتم محصول شرکت نرم افزاری مبنا.
والله من این برنامه رو داشتم و حالا که میخوام روی سیستم جدیدم نصب کنم مشکل داره. نصب میشه ولی در قسمت انتقال قفل مشکل داره و دو تا ارور میده:

کد:
Error: #94

کد:
Could not move Lock to distination. Err:94

حالا صدبار به شرکت زنگ زدم هی گفتم باید ویندوز رو عوض کنی و... که همه ویندوزها رو امتحان کردم و نشد که نشد. دیروز دوباره زنگ زدم گفتن که ممکنه قفل مشکل داشته باشه بیارینش عوض کنیم بردم و گفتن مشکلی نداره و باز گفتن مشکل از سیستم عامله. دیگه خسته شدم.
حالا کسی نمیدونه مشکل از چیه و چه طوری درست میشه و راه حلش چیه؟ اصلا کرک داره و خلاص بشیم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید و خیلی هم فوری احتیاج دارم...

YTERROR

Active Member
چند تا احتمال داره یکی سی دیت خش داشته باشه

یکی تویی درایو مقصدت برنامه ای باشه که اجازه نصب نده و ان شرکت هم هی می گه ویندوز عوض کن تا شاید اون برنامه خاص پاک بشه یا این که تاریخ استفاده اش تموم شده باشه

gharoobi

Member
این برنامه یه کرک داشت توسط سایت وب کده درست شده بود از طریق داس هم کرک می کرد ویه مراحلی داشت اما با بسته شدن این سایت عالی و بی نظیر همه اینها رو هوا مونده شاید کسی این کرک رو داشته باشه
و بدرد شما بخوره اگه این رو پیدا کردید به ما هم یه خبر بدید چون من این برنامه رو دارم اما قفلش از بین رفت با تغییر ویندوز دیگه قفل برنامه رو ندارم یه ادم حسابی اگه پیدا بشه کرکش رو پیدا کنه به ما هم یه خبر بده
ممنون

Pooriya_Online

Active Member
یکی تویی درایو مقصدت برنامه ای باشه که اجازه نصب نده و ان شرکت هم هی می گه ویندوز عوض کن تا شاید اون برنامه خاص پاک بشه یا این که تاریخ استفاده اش تموم شده باشه

والله من روی همه درایوهام امتحان کردم حتی یکی از درایوهام خالیه...
سی دی هم خش داشته باشه مشکلی نداره چون نصب میشه و موقع انتقال قفل از فلاپی به هارد مشکل داره.
تاریخ مصرف نداره که تموم بشه...

این برنامه یه کرک داشت توسط سایت وب کده درست شده بود از طریق داس هم کرک می کرد ویه مراحلی داشت اما با بسته شدن این سایت عالی و بی نظیر همه اینها رو هوا مونده شاید کسی این کرک رو داشته باشه
و بدرد شما بخوره اگه این رو پیدا کردید به ما هم یه خبر بدید چون من این برنامه رو دارم اما قفلش از بین رفت با تغییر ویندوز دیگه قفل برنامه رو ندارم یه ادم حسابی اگه پیدا بشه کرکش رو پیدا کنه به ما هم یه خبر بده
ممنون

والله باز شما میتونی بری ازشون یه قفل دیگه بگیری ولی من چی؟
باز ممنون از شما دو دوست عزیز
کسی دیگه ای راهی نداره؟

gharoobi

Member
مرد مومن من هم كسي برام رایت کرد مترجم پارس رو فقلش رو هم برام کپی کرد
شما برو تو بازار یه فقل دیگه بخر شاید کار کرد
احتمال خراب بودن فلاپی هم هست
احتمال اینکه ویندوز شما سرویس پک دو باشه هم هست چون خیلی از برنامه های فارسی در این سرویس پک اجرا نمی شود
اما از من میشنوی همون دنبال کرک برنامه باشی بهتر چون قفل مزخرفی داره

جدیدترین ارسال ها

بالا