فروم آماده رايگان به زبان Php

sabasoft

Member
به نام خدا
با سلام ___ دوستان ، اگر كسي فروم آماده به زبان Php سراغ داشت تو اين تاپيك بگذاره تا من و همه نيازمند ها به اين مورد از كمك شما استفاده كنند.
متشكرم

YTERROR

Active Member
ببخشید اگه نگاه کنید بخش پی اچ بی بی و وی بولتون و ..... مال همین کاره که هم آموزش نصب و ... هم دارند

YTERROR

Active Member
خوبه چندین بخش وجود داره و همه دارن مشکلاتشون و می گن و سایت مجید آنلاین بیشتر از همین فروم ها معروف شده بعد شما می گین معرفی کنید یکم بیشتر تویی سایت رو نگاه کنید بخش مقالات سایت و ....

soheilweb

Active Member
خداییش من به همه معرفی میکنم و این اولین فرومی هستش که زیاد شرکت میکنم و تو اون یکی ها اصلا شرکت نمیکنم

sabasoft

Member
سايت PHPBB.com قضيش چيه؟
فروم آماده براي دانلود داره؟ يا نه؟
يكي نيست كامل توضيح بده

soheilweb

Active Member
دوست عزیز پی اچ پی بی بی دات کام فروم به زبان امگلیسی میده
اما
لینک زیر برای دانلود فروم کاملا فارسی هستش
تو گوگل سرچ کنی پیداش میکنی
راستی روی سرور هاستینگ معمولا این امکان رو که فروم خودکار نصب بشه رو میزارن
اگه خواستی من با پانزده هزار دویستو پنجاه مگ با بهترین امکانات بهمیدم.
اگه خواستی با من تماس بگیر
[email protected]

sabasoft

Member
ممنون عزيز ، ولي همين فروم ... تازه با ساب دامين رو phpbbweb.com مي ده و منم گرفتم ولي من دنبال فروم براي دانلود هستم

بازم ممنونم

mahdyonline

Active Member
آقا صبا شما اگه میخوای پول بدی خوب از همه بهتر vbاست اگه نمیخوای پول بدی اولmybbو بعدphpbbرو من به شما معرفی میکنم
اگر هم خواستی که من برات نصب کنم با کمترین قیمت نصب میکنم اگه خواستی تماس بگیر

آقا فروم PUNbb رو فراموش نکنید. فکر کنم اولین نفری هستم که فارسیش کردم. البته خبری ندارم از دیگران چون هرچی جستجو کردم چیزی نیافتم. اگر این چنین است بگویید. اگر یکی از دوستان یکم فضای خالی داره من بهش بدهم آپلود کنه روی فضایش خودش تا یک نمونه مثال داشته باشیم.
فکر کنم سریعترین فروم باشه. من که اینگونه ندیده بودم.

جدیدترین ارسال ها

بالا