فروش دامین GiGAWarez.Com

mr_reza

Member
دامین GiGAWarez.com به فروش می رسد.
برگزیده ای از دامین های بزرگ و رنک بالا

گوگل رنک : 3

لطفا قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنید.

aloo

Active Member
Mr-reza چرا آخه كارتون كه درست بود
حالا چند مي دي من بخرم قضيه منو كه مي دوني
من كمترين قيمت رو مي خوام
7500

Maxton

Active Member
15000 تومن میخرم.فقط چند تا سوال!
شما لینک رپیدشیر میزاشتید یا لینک مستقیم؟

mr_reza

Member
عجب ! مردم دارن دامین رنک 2 رو 80 تومان می خرند ! شما قیمتاتون خیلی بالاست :-j
من کم کمش 100 تومان می فروشم !

mr_reza

Member
شما به بازدید روزانه دامین و رنک الکسا و گوگل نگاه نمی کنید !

mr_reza

Member
اگر کسی در ایران مایله دامین رو بخره اعلام کنه ! چونکه 2 تا سایت روسی پیشنهاد 90$ کردن ! اما من گفتم 100$ کمتر نمی دم . البته ایرانه دیگه ! همه می خوان همه چیرو 1000 تومان بخرن ! یا اینکه رفاقتی بدست بیارند :-j

mr_reza

Member
عزیز دل . همین العان دامین 2 تا مشتری 100 تومانی داره ! یکی شون به صورت اقساط خواسته یکی نقد ! باز هم منتظر پیشنهاد های دیگه هستیم

2 - ما سایت رو که به حراجی نزاشتیم . 9 ماهه که فعالیت می کنیم . رتبه سایتمون خیلی بالاست

3 - خواهشا زحمت نکشید و برای 20000 تومان و 30 40 50 60 70 80 90 100 تومان تاپیک ندید

آخرین ویرایش:

Rez1366

New Member
با سلام خدمت دوست عزيز فروشنده.
راستش در خوب بودن دامين و پيج رنك اون شكي نيست.
اما همين الان 70 درصد وبلگ هاي بلاگفا پيج رنك 3 رو دارن.پس اونا هم بايد دامين هاشون رو به اين محدوده قيمت بفروشن.
البته من چيزي از ارزش هاي سايت شما كم نمي كنم اما پيج رنك تنها بخشي از ارزش يه دامين هستش.
ممنون

mr_reza

Member
اولا وبلاگ ها رنکشون از روی تبادل لینکو لینک دونیه - اصلا مطالب وبلاگ ها اختصاصی نیست 90% شون کپی شدست
وبلاگ ها هیچ وقت زحمت نمی کشند واسه ی مطلب گذاشتن - وبلاگ ها هیچ هزینه واسه خدمات وبلاگشون نمی کنند . بر خلاف وب سایت ها - وب سایت هایی مثل سایت ما هاست و دامینشونو شارژ نمی کنند ! همممممممممه چی مفته !
ماشا الله قالب وبلاگ هاشون هم ... (:)

سایت هک میشه . سیستم سایت خراب میشه . خیییییییییییلی مشکلات پیش میادو آدم از همه چیزش میزنه تا یک مشکل با چه زحمتی حل کنه ! آیا این مشکلات رو بلاگفا حل می کنه ؟

خودتون دیگه باید بدونین که وبلاگ های ایرانی ....

ما ایرانیا هیچ وقت نمی خوایم واسه زحماتی که دیگران می کشند ارزش قائل بشیم. عزیز دل ما 9 ماهه شبانه روز داریم سایتو می گردونیم . بعدش بیایم امتیاز سایت رو به 30 40 هزارتومان بفروشیم

خواهشا هیچ وقت یک وبلاگ رو با سایت مقایسه نکنید.

Rez1366

New Member
اولا وبلاگ ها رنکشون از روی تبادل لینکو لینک دونیه - اصلا مطالب وبلاگ ها اختصاصی نیست 90% شون کپی شدست
وبلاگ ها هیچ وقت زحمت نمی کشند واسه ی مطلب گذاشتن - وبلاگ ها هیچ هزینه واسه خدمات وبلاگشون نمی کنند . بر خلاف وب سایت ها - وب سایت هایی مثل سایت ما هاست و دامینشونو شارژ نمی کنند ! همممممممممه چی مفته !
ماشا الله قالب وبلاگ هاشون هم ... (:)

سایت هک میشه . سیستم سایت خراب میشه . خیییییییییییلی مشکلات پیش میادو آدم از همه چیزش میزنه تا یک مشکل با چه زحمتی حل کنه ! آیا این مشکلات رو بلاگفا حل می کنه ؟

خودتون دیگه باید بدونین که وبلاگ های ایرانی ....

ما ایرانیا هیچ وقت نمی خوایم واسه زحماتی که دیگران می کشند ارزش قائل بشیم. عزیز دل ما 9 ماهه شبانه روز داریم سایتو می گردونیم . بعدش بیایم امتیاز سایت رو به 30 40 هزارتومان بفروشیم

خواهشا هیچ وقت یک وبلاگ رو با سایت مقایسه نکنید.
دوست عزيز من هيچ وقت وب سايت شما رو با يك وبلاگ تحت سيستم بلاگفا مقايسه نكردم.
فقط اينو گفتم كه رنك يه سايت هم توي قيمت اون تاثير داره اما نه اونقدر كه قيمت رو خيلي بالا يا پايين بكنه.
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا