فروشندگان هاست که zend رو پشتیبانی می کنند؟؟؟

hnikdel

Member
با سلام
دوستانی که فروشنده ی هاست هستند و هاستشون از zend optimizer پشتیبانی می کنه اینجا بگویند و مشخصات همراه با قیمت رو بنویسید. با دومین

با تشکر.

m-sh

Member
من به شما هاست های خارجی را معرفی می کنم

پیشنهاد اولم هم www.bluehost.com هست

یکی از معتبر و معروف ترین هاست های جهانی که در حال حاضر از بیش از 510 هزار سایت میزبانی می کنه :

www.bluehost.com

پیشنهاد های بعدیم هم

www.hostmonster.com

و

www.ixwebhosting.com

هست که این ها هم از شرکت های خوب و معروف هستند

هر سه شرکت های فوق هم از zend optimizer پشتیبانی می کنند

در صورت تمایل ما می تونیم مطابق با سایت اصلی تقدیمتون کنیم :

www.skyhost.ir

برای اطلاعات بیشتر یا تمایل به آشنایی با مشتریان قبلی ما با Info(at)skyhost(dot)ir تماس بگیرید

iranads

Active Member
سرور های ما هم پشتیبانی میکنند.. نمونه خود سایت پشتیبان ما www.parsihoster.com
قیمت های داخل سایت بدون در نظر گرفتن تخفیف هستند. میتونید برای دریافت تخفیف از قسمت پشتیبانی سایت اقدام کنید

يکی از سرور های عصرنت هم امکان پشتيبانی از zend رو داره و zend روی اون نصب هستش.
اگر خواستيد به سايت مراجعه کنيد:
http://www.asrenet.com
قيمت هاش هم فرقی نکی کنه.
ضمنا تا پايان فروردين دامين رو 6800 ثبت می کنيم.

با تشکر
علی اميری

hnikdel

Member
توجه فوری
1 گیگابایت هاست با سرعت بالا و امنیت بالا با پشتیبانی از zend و 20 گیگابایت پهنای باند ماهیانه و یک دامنه .com جمعاً به صورت اقساطی 10 ماهه (ماهیانه 5.000 تومان) خریداریم.
دوستانی که مایلند لطفاً مشخصات هاستشونو مثل تعدا بانک اطلاعاتی و غیره رو بیان کنند

توجه فوری
1 گیگابایت هاست با سرعت بالا و امنیت بالا با پشتیبانی از zend و 20 گیگابایت پهنای باند ماهیانه و یک دامنه .com جمعاً به صورت اقساطی 10 ماهه (ماهیانه 5.000 تومان) خریداریم.
دوستانی که مایلند لطفاً مشخصات هاستشونو مثل تعدا بانک اطلاعاتی و غیره رو بیان کنند

ما تو تعداد بانک اطلاعاتی, آدرس هاي ايميل, تعداد ساب دامين, تعداد اکانت های FTP محدوديتی نداريم.
البته از نظر ما بدون محدوديت بودن معنی نداره و معنی ما از نامحدود بودن اين هستش که تو شرايط عادی محدوديت خاصی برای کاربران وجود نداره. مگر اينکه کاربر بخواد استفاده خاصی بکنه که در اون صورت توافقی عمل می کنيم.

با تشکر
علی اميری

mamoolhacker

Active Member
توجه فوری

هزینه ی دامنه رو بهش اضافه کنید . در قسط اول
ما این سرویس را ارئه میدهیم
امکانات نا محدود

kitiran

Active Member
سلام
قسط اول + هزینه دامنه در خدمتییم!
کلیه امکانات نا محدود

hnikdel

Member
با تشکر از دوستان
قسط اول رو روز اول پرداخت می کنم، ولی هزینه دامنه رو جدا حساب نمی کنم.
هر کس این شرایط رو قبول می کنه در خدمتیم.

یا علی.

آخرین ویرایش:

parsgibit

Member
مي توينم در خدمتتون باشيم.

پلن ها : http://parsgibit.com/host.php
zend , ioncube , source guardian روي سرور نصبه و مي تونيد فايل هايي كه با اين كدر ها كد شده باشن رو بدون مشكل ران كنيد .

درضمن -- يه پلن ويژه هم هست تا 15 فروردين كه مي تونيد به امضاي من مراجعه كنيد براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد سرويس ها و اون پلن :)

موفق باشيد

hnikdel

Member
آقای parsgibit اگر با این مشخصات که گفتم، می دید، هستیم،
یا علی

اگر قسط اول رو 8 تومن ميديد و قسط آخر رو 2 تومان ما هم در خدمت شما هستيم.

با تشکر
علی اميری

ehsanch

Active Member
Zend Optimizer روی اکثر سرورهای ما هم نصب شده. به وبسایت شرکت مراجعه کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا