فرم محاسبه بیمه شخص ثالث

paphooman

New Member
سلام دوستان .
من برای پروژه دانشگاهی یه سایت بیمه دارم طراحی می کنم که بشه بصورت آنلاین ماشین رو بیمه کرد .
همه چیز آمادست اما مهمترین قسمت رو نمی دونم چطوری باید ایجادش کنم .منظورم اینه که برای محاسبه هزینه بیمه باید مشتری چندتا (20تا) combo box و text box رو پر کنه (مثل تعداد سیلندر ماشین یا سال ساخت ماشین یا ارزش ماشین یا مثلا میزان سقف بیمه ای که تمایل دارید بشوید.....)که با این مقادیر باید هزینه بیمه محاسبه بشه (جمع و تفریق و چندین تا select case )و در همون صفحه یا یه صفحه دیگه نشون بده که مثلا هزینه بیمه چقدر شده مالیات چقدر شده ......
------------------------------------------
خوب با این همه روده درازی که کردم میخواستم بدونم که چطوری این کار رو انجام بدم و اگر کسی بتونه یه نمونه در حد 2 تا تکس باکس و سلکت باکس برام ایجاد کنه که محاسبات و سلکشن های مختلف رو اعمال کنه خودم باقی شو میرم .
راستی برای نمونه یه سایت رو میزام که متوجه صحبتهام بشید ...البته این سایت با aspx و java این کارو کرده اما من با php , mysql ( java هم بود ایرادی نداره) می خوام اینکارو کنم .
بازم ممنون.

http://217.218.21.2/PRM_CALC/Forms/THird.aspx

rayka

Well-Known Member
خوب دوست عزیز شما متناسب با قوانین بیمه یک الگوریتم طراحی کنید و محاسبات رو انجام بدید متاسفانه با نوع محاسبات بیمه آشنا نیستم که بیشتر کمک کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا