فارسی نویسی در تمام برنامه های گرافیکی

mailwork

New Member
سلام به همه دوستان

با توجه به اینکه بسیاری از برنامه های گرافیکی قابلیت تایپ فارسی رو نداشتن و یا ندارند برنامه های فارسی نویسی تولید شده که اکثراً پولی هستند
البته مدتی هست که photoshop نسخه خاور میانه ای رو هم مدتی بعد از نسخه اصلی ارائه میده

من قصد داشتم یک ابزار تایپ فارسی بصورت آنلاین که قابل استفاده در تمام برنامه های گرافیکی و ناسازگار با فارسی داشته باشه رو راه بندازم روی سایت بصورت رایگان
حالا سوال من از دوستان این هست که آیا هنوز چنین نیازی احساس میشه برای کسانی که فعال هستند توی زمینه گرافیک یا نه چندان نیازی بهش حس نمیشه؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن تا اگر زیاد مفید نیست وقت الکی روش صرف نکنم!

FDK

Member
سلام
ایده جالبیه ، ولی نمی دونم چه قدر ازش استقبال میشه ، چون همه که به اینتر نت دسترسی مداوم ندارن ، و کارایی یه همچین نرم افزاری جوری هست که نمیشه آنلاین باهاش کار کرد ، البته نمی خام ناامید بشی ، الان خیلی نرم افزار های آنلاین ویرایش عکس ، حوزه آفیس و .. وجود داره ولی ماها وقتی نیازمون به راحتی برطرف میشه و راحت تو هر نرم افزاری تایپ می کنیم (حتی تو وژن استاندارد Photoshop ) دیگه نیازی نمی بینیم که آنلاین این کارو انجام بدیم .
به هر حال این نظر من بود . امیداوارم دلگیر نشده باشی.

mailwork

New Member
سلام
ایده جالبیه ، ولی نمی دونم چه قدر ازش استقبال میشه ، چون همه که به اینتر نت دسترسی مداوم ندارن ، و کارایی یه همچین نرم افزاری جوری هست که نمیشه آنلاین باهاش کار کرد ، البته نمی خام ناامید بشی ، الان خیلی نرم افزار های آنلاین ویرایش عکس ، حوزه آفیس و .. وجود داره ولی ماها وقتی نیازمون به راحتی برطرف میشه و راحت تو هر نرم افزاری تایپ می کنیم (حتی تو وژن استاندارد photoshop ) دیگه نیازی نمی بینیم که آنلاین این کارو انجام بدیم .
به هر حال این نظر من بود . امیداوارم دلگیر نشده باشی.
ممنون از پاسختون، من هم میخواستم همین رو بدونم که اگه این برنامه استفاده چندانی نداره، روش وقت نگذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا