عکس کم حجم گیف پر حجم؟؟

majid_a95

Active Member
سلام دوستان:rose:
من یه کار خیلی خیلی عجله ای دارم بعد کارم گیر جواب اساتید اینجاست....:-?
راستش من میخوام 2 تا عکس رو انیمیت کنم و عکسام رو به کمترین حجم ممکن رسوندم(2-3 کیلو) اما وقتی این عکس هارو تو یه نرم افزار مثل easy gif animation یا ........ میخوام انیمتیش کنم فایل رو که ذخیره میکنم(با پسوند gif) یهو حجم میشه 30-35 :shock:! و من میخوام زیر 20 کیلو بشه(برای تبلیغاته)! حالا عاجزانه تقاضا دارم بگید جریان چیه؟ من باید چیکار کنم که نکردم؟؟؟؟ "گیف هایی هم هستن که کیفیت عکس بدک نیست حجم کل فایلم همش 14-15 کیلو میشه.... ولی!!"
پیشاپیش تشکر! :rose:

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما از برنامه Quick Photo Resizer استفاده کنید عکس رو کم حجم میکنه بدون افت کیفیت .

موفق باشید

majid_a95

Active Member
سلام دوست من

شما از برنامه Quick Photo Resizer استفاده کنید عکس رو کم حجم میکنه بدون افت کیفیت .

موفق باشید
یعنی حجم عکس باید کمتر بشه؟ چون گفتم حجم عکس ها 2-3 کیلو هست! فایل گیفش زیاد میشه...!!
بازم ممنون! حتما امتحان میکنم!(اگه روش خاصی ، ترفندی چیزی برای انیمیت کردن با حجم کم هست بگید ممنون میشم):rose:

آخرین ویرایش:

majid_a95

Active Member
و در ادامه قبلی اینکه مشکل من الان حجم عکس نیست ! حجم فایل گیف خروجی که زیاد میشه!! دلیلش چیه؟ چیکار باید کنم؟

majid_a95

Active Member
سلام!
چطوری؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ جون من با نرم افزاری به نام advance optimize gif این کارو کردم ولی تغییر قابل توجهی تو حجم نمیده ...! اگه ممکنه خیلی سریع و گذرا توضیح بدین که تو فلش چطور میتونم دوتا عکس رو به صورت پشت سر هم انیمیت کنم ممنون میشم! و اینکه تو فلش خروجی چطور بگیرم که ....؟؟؟؟؟؟

Mehrdad155

کاربر فعال
برو تو فتوشاپ . تعداد رنگ 2 تا فریمتو از 256 رنگ کمتر کن. این کار را تا جایی ادامه بده که تصاویرت تا حد ممکن خراب نشه.بعد اونو ذخیره کن و بیارش تو فلش. این تنها راهه کاهش حجمه که فعلا به ذهنم می رسه.

majid_a95

Active Member
برو تو فتوشاپ . تعداد رنگ 2 تا فریمتو از 256 رنگ کمتر کن. این کار را تا جایی ادامه بده که تصاویرت تا حد ممکن خراب نشه.بعد اونو ذخیره کن و بیارش تو فلش. این تنها راهه کاهش حجمه که فعلا به ذهنم می رسه.

سلام دوست عزیز ممنون
راستش من همه این کارا رو کردم .! همونطور که گفتم مشکل من کم کردن حجم عکس نیست ! مشکل حجم فایل بعد از انیمیت کردن در فلش یا ...... هست که حجمش زیاد میشه! نمیدونم دلیلش چیه!!!!!!:rose: تشکر:rose:

Mehrdad155

کاربر فعال
ok.دو چیز تو انیمیشن در بالا بردن حجم خیلی موثرند: 1)رزلوشن و سایز تصویر 2) عمق و تعداد رنگ.زمانی که داری انیمیشن را می سازی اینها را ازت می پرسه حالا چه AnimGif و چه Avi و..... هر فرمت دیگه . من نمی دونم سایز انیمیشن تو چنده و می خوای چقدر پایین بیاد ولی همینقدر میدونم که فلش تو اکسپورت کردن تصاویر bitmap حجم را بالا می بره .برنامه CTP:Cartoon Television Program را امتحان کن .اگه نداریش و مشکلی از هر لحاظ نداری, فایلتو برام بفرست ببینم چقدر می تونم برات کمش کنم.

majid_a95

Active Member
سلام
ممنون از همه دوستانی که کمک کردن !
از نرم افزار cofeecup استفاده کردم و مشکل حل شده...:rose:

smmousazadeh

Well-Known Member
توی لایبراری فلش روی عکستون 2 بار کلیک کنید تا صفحه properties باز بشه
اگر گزینه compression روی gif هست انرا روی photo بزارید و نتیجه رو تست کنید.احتمالا خروجی swf یه کاهشی داشته باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا