عدم امکان وارد شدن به cpanel

djpeiman

Member
سلام به همه
من یه سرور اختصاصی لینکس دارم حالا چند روزیه که وقتی من و بقیه یوزرها میخواهیم وارد cpanelبشیم به یه صفحه صفید میرسه و هرچی هم که ctrl+f5 میزنیم را به جایی نمی بریم وقتی هم به شرکتی که ازشون سرور رو کرفتیم میل زدم اونا گفتن که
Hi
Please could you try running

chmod a+r /etc/rndc.key
/etc/init.d/named restart
/scripts/upcp --force
تا حالا کسی همچین مشکلی داشته
لطفا کمکم کنید

oxygenws

Active Member
انگلیسی بلدید؟؟ توضیحات مدیر دیتا سنترتون کامله، خوب همین کارا رو انجام بدید.

djpeiman

Member
سلام
بلدم , انجام دادم , درست نشد
نکته خاصی نداره که من مثلا فراموش کرده باشم؟

oxygenws

Active Member
خوب به همون شرکتی که ازش هاست گرفتی بگو که انجام دادی و درست نشده خوب :)

djpeiman

Member
شما متخصص حدس زدن کارایی که من انجام دادم هستید
این کار رو انجام دادم و تا جواب اونا بیاد خواستم از شما راهنمایی بگیرم

oxygenws

Active Member
اگر احیانا دسترسی به سرورت داشتم، شاید می تونستم کمی بیشتر کمکت کنم، اما اینطوری به هیچ عنوان نمی تونم، شرمنده.

djpeiman

Member
سلام دوباره
چرا بعضی از dns هام تو قسمتهای delete dns zone و edit dns zone هستند ولی تو قسمت add dns zone(اون قسمت پایین دوتا جای خالی واسه دامین و ای پی) نیستند
-----------------------------------------------------------
پ ن برای oxygenws : اگه مشکلم حل نشد میشه یوزر و پسورد رو بهتون بدم یه نگاهی بهش بندازید؟

سلام عزیز دلم
چیزی که به نظر من میرسه در مورد سوال اولت این که یه سری کدهای غیر مجاز روی سرورت ریختا و به دلیل اینکه سرورت به احتمال 90% از آمریکا پشتیبانی می شود به هیچ ئجه توانایی دریافت فایلهای ویروسدار یا کدهای غیر مجاز را ندارد.
شما میتوانی بری ایمیلهایت را پاک کنی و یکی دیگه توش بسازی پسورد را هم تغییر بده تا سایت به طور اتوماتیک آپدیت بشه.
عزیزم اگر به من اطمینان داری به من اجازه بده خودم وارد پنلت میشم (یعنی سعی می کنم ) . اگر خواستی چکش کنم به آیدیم پی ام بده. درضمن من از تو یوزر و پس نمی خواهم من کارم را .....(اینجوری امنیت سرورت هم سنجیده می شه )
موفق باشی عزیزم

djpeiman

Member
خوشگله
به تاریخ پستها نیگاه کن بعد جواب بده
اون سرور رو دادیم رفت یه خوبشو گرفتیم

جدیدترین ارسال ها

بالا