طراحی بهترین نقشه های رومی و کلاسیک

نقش طراح و یک نقشه ساختمانی مطلوب

طی سال ها فعالیت حرفه ای ، با مشتریانی مواجه شدم که در حین ساخت ،نقشه های خود را تغییر می دادند و بعضا این تغییرات ، همراه با تخریب و هزینه های اضافی بود .وقتی علت را جویا می شدم ،اکثرا فکر می کردند تغییرات انجام شده باعث زیبا تر شدن ساختمانشان شده و جالبتر اینجا بود که با مراجعه بعدی بازهم نظر کارفرما تغییر پیدا کرده بود .ش
یعنی کارفرما در سردرگمی کامل بود و نمی دانست چکار می خواهد انجام دهد .تازه وقتی ساختمان به اتمام می رسید و می خواستند ساختمان را مبلمان کنند ،می فهمیدند چه بلایی به سرشان آمده و احساس پشیمانی می کردند و زمزمه یک جمله تکرا ری <<حالا اگه خواستم یک ساختمان دیگه بسازم می دونم باید چکار کنم>>

به نظر من تا یک ساختمان مبلمان نشود ،نمی توان پی به اشتباهات آن برد و اینجاست که نقش طراح و یک نقشه ساختمانی مطلوب ،نمود پیدا می کند .
خانه معمار با بیش از دو دهه تجربه در حوزه طراحی ساختمان به شما تضمین می دهد که این اشتباهات برای مشتریانش رخ نخواهد داد.

دلیل برتری معماران با تجربه چیست ؟
همه جای جهان معماران حرفه ای روش های مخصوص به خودشان را برای پیمودن فرایند طراحی معماری دارند. این روش ها ممکن است در مورد پروژه های مختلف و موضوع های تازه دچار تغییراتی شود. تجربه سال ها کار و فعالیت در پروژه های گوناگون ،تجربیاتی را در اختیار معماران می گذارد تا جهت طراحی یک اثر معماری راه های مخصوص و متنوعی بتوانند داشته باشد.
در صورت تمایل به مطالعه ادامه مطلب در صفحه اصلی سایت روی طراحی نقشه ساختمان کلیک کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا