سی دی رام باچه اسمی نامگذاری میشه؟(نیازفوری به جوابش دارم)

bagher2

Member
سلام دوستان عزیز واساتید گرامیم

آقا یه سوال ساده!

اگه یک هاردرو به ترتیب حروف انگلیسی پارتیشن بندی کنیم ویک سی دی رام هم داشته باشیم،
بعدازحرف Z سی دی رام به چه اسمی نامگذاری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید یه راهش انجام عملی اینکارباشه اما متاسفانه امکانش روندارم!

ممنون میشم سریعتربه این سوالم پاسخ بدین

شاگرد همه اساتید عزیز

باقر

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
نمی دونم می امتحان نکردم اما فکر می کنم بازم بگم نمی دونم حدث می زنم باید این جوری بزنه مثلا E(1 امیدوارم درست باشه

bagher2

Member
همشهری عزیزم!
شما حدس میزنی یا مطمئنی؟؟؟

درضمن یکم به املای کلماتت دقت کن قربونت!

داداش کوچیکت
باقر

bache +

Well-Known Member
c-d-e-f-g-h--f-i-j-l
من والا تا حالا در اين اندازه درايو داشتم ولي برو پارتيشن مجيك بريز به ترتيب باست درايوارو نوشته كارتو راه ميندازه
يا از داس وارد شو و تمام درايوارو چك كن

bagher2

Member
سلام

اساتیدگرامی که لطف کردین جواب دادین ! باعرض معذرت باید بگم که بنده تازه کارنیستم هیچ ادعایی هم ندارم چون سالهاست که شاگردبروبچ مجیدآنلاینم اما همه اینایی که گفتین روهم خودم بلدم مشکل اینه که من فعلا هارداضافی ندارم بتونم عملی انجامش بدم گفتم شاید کسی تئوری جوابش روبلد باشه والا خیلی راحت میشه باداس واف دیسک یا هربرنا مه دیگری هاردروپارتیشن بندی کرد..............

بهرحال بازم ازتون ممنونم وکماکان منتظر جواب هستم

مخلص وکوچیک همه مجیدآنلاینیهای باصفا

شاگرد کوچیکتون

باقر

آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
من از دو نفر پرسيدم گفتن x-y-v گفت يكي از اين 3 تاست
موفق باشيد

bagher2

Member
دوست عزیزم
جناب آقای بچه مثبت!
یعنی شما میفرمایید که حتما بایکی ازاین سه حرف نامگذاری میشه؟؟!!خوب اگه پارتیشن هایی روی هاردبااین نام داشته باشیم چی؟ مگه میشه دودرایو همنام باشند؟؟؟!!!!
یا طبق اظهارات این دونفروشما یعنی میشه این نتیجه گیری روگرفت که اگر بالفرض یکی ازاین سه حرف باشن پس ساخت پارتیشن برروی هارد بااین نامها ممکن نیست!!!؟؟؟؟؟؟؟ مگه میشه؟؟؟

والله منم موندم تواظهارات این دونفر! میشه دقیقتر ازایشون سوال بفرمایین وبگین که:

ما یک هاردروبه سی پارتیشن وبه ترتیب حروف الفبا تقسیم کردیم یعنی به ازای هرحرف انگلیسی یک پارتیشن ساختیم.حالا سی دی رام را وصل میکنیم باتوجه به پربودن ظرفیت حروف بعدازایکس چون حرف دیگری نداریم این سی دی رام چجوری نامگذاری میشه؟؟؟؟

دیگه ازاین ساده تر نمیتونم بپرسم!

مخلص شما

باقر

Sunboy454

Active Member
باقر جان منم دقیق نمیدونم ، اتفاقا واسه منم جالبه و تا حالا بهش فکر نکرده بودم ، ولی احتمالا باید بصورت شماره اسم گذاری بشه ، یعنی C1 -d1 -e1 , .... ،یا فقط شماره ، یعنی احتمالی جز این نمیره ، منم پیگیری میکنم ببینم چجوریه جریان کار ، اگه مطمئن شدم همینجا مینویسم

Opera 8.0

Member
خوب دوست عزیز یه راه ساده داره
شما با استفاده از alcohol میتونی بیشتر از 30 تا سی دی رام مجازی بسازی
برو تست کن ببین اسم داریو ها رو چجوری میذاره
من که حالشو ندارم
نتیجه رو هم بگو همه حال کنن

Sunboy454

Active Member
ویندوز بطور معمول تا حرف z میشناسه و نه بیشتر برای درایو ها ، این موضوع رو میتونی از توی گزینه ی tools >> map network drive ببینی ، والبته من با alcohol هم تست کردم و همین نتیجه رو گرفتم و برای درایوهایی که بیشتر تولید شده بود حالت DVD___DVD-RW___ و .... میشناخت و واسه هر کدوم هم به تعداد حروف انگلیسی میشه درایو انتخاب کرد
( این موضوع براساس ویندوز XP 5.1 build 2600 سال 2001 هست و برای ورژن های جدیدتر ویندوز نمیدونم )

جدیدترین ارسال ها

بالا