سوال در مورد vray

mohsenmbt

New Member
باز هم سلام.:)
یه مشکل دیگه.من طبق آموزش vray رو نصب کردم و بعد رجیستر کردم و......
vray رو انتخاب کردم.ولی از منو های قسمت رندر خبری نیست و موقع رندر گرفت صفحه سیاهه و قسمت متریال هم که به زور باز میشه و وقتی باز میشه همه گوی ها سیاهه.ممنون میشم راهنماییم کنید و بد جوری گیر کردم.(برای پایان ترم لازمش دارم)

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام عزيز...
ورژن Vray كه نصب كردي رو بگو و روش رجيستر كردنتو... اگه منوها نمياد درست رجيستر نشده... متريال هم كه همونجا كه موتور vray رو انتخاب ميكني يه قفل هست كه تنظيمات متريال اديتور رو به موتور رندر لينك ميكنه... اونو فعال كن...

پیوست ها

• vray.JPG
    vray.JPG
    10.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8

mohsenmbt

New Member
سلام.خیلی ممنون از راهنماییهاتون.تمام این کارها رو انجام داده بودم ولی نشد.ورژنش vray 1.50.00 برای مکس 9 بود.
فکر میکنم اشکالشو فهمیدم.من این vray رو از اینترنت دانلود کردم خیلی از فایل هاشو نداشت و ناقص بود .vray for max 8 امروز خریدم . طبق یه آموزش نصبش کردم خدارو شکر فعلا که کار می کنه مشکلی هم نداره.یه سوال .. تو آموزش vray برای مکس 9 نوشته بود حتما بعد از نصب باید VRLServer رو اجرا کنیم.ولی برای vray max 8 من چنین کاری رو نکردم (بعد از رجیستر کردن vrlserver رو اجرا نکردم) و کار کرد.تو این ورژن هم حتما باید vrlserver رو اجرا کنیم بعد مکس رو باز کنیم یا نه.

جدیدترین ارسال ها

بالا