سوال در مورد هارد دیسک

pouya66

New Member
سلام و خسته نباشید

دوستان چندوقت پیش یکی از دوستان من کیبوردلپ تاپش عوض کرده حدود 3 سال پیش ایشون هاردشون سوخت و عوض کردن وبه گفته فروشنده براشون هارد اس اس دی گذاشتن وایشونم تست نکرده که ببینه واقعا اس اس دی بوده یا نه

این داستان میگذره تا چند روزپیش کیبورد لپ تاپ روکه میبره عوض کنه وقتی کار تموم میشه میبینه هاردش اچ دی هست

من میخوام بدونم امکانش هست تعمیرگاه عوض کرده باشع؟

چون وقتی هم تحویل گرفته اطلاعاتش دست نخورده فقط نوع هارد عوض شده پارتیشن هاهم عوض نشدن

the_king

مدیرکل انجمن
سلام و خسته نباشید

دوستان چندوقت پیش یکی از دوستان من کیبوردلپ تاپش عوض کرده حدود 3 سال پیش ایشون هاردشون سوخت و عوض کردن وبه گفته فروشنده براشون هارد اس اس دی گذاشتن وایشونم تست نکرده که ببینه واقعا اس اس دی بوده یا نه

این داستان میگذره تا چند روزپیش کیبورد لپ تاپ روکه میبره عوض کنه وقتی کار تموم میشه میبینه هاردش اچ دی هست

من میخوام بدونم امکانش هست تعمیرگاه عوض کرده باشع؟

چون وقتی هم تحویل گرفته اطلاعاتش دست نخورده فقط نوع هارد عوض شده پارتیشن هاهم عوض نشدن
امکان کپی کردن اطلاعات از SDD روی HDD که هست، نرم افزار های پارتیشن بندی می توانند یک دیسک رو روی دیسک دیگری تکثیر کنند، عینا همون
پارتیشن بندی ها با همون داده ها. اما احتمال انجام اینکاری کم ئه چون سرعت دسترسی شون تفاوت زیادی داره و اگر این تغییر رخ داده باشه کارکرد لپ تاپ خیلی مشخص افت می کنه. اگر بعد از تعویض صفحه کلید سرعت لپ تاپ تغییر خاصی نکرده باشه دلیلی نداره که به تعمیرگاه مشکوک باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا