سوال در مورد كارت گرافيك intel HD 4000

javad75

New Member
سلام من مي خواستم بدونم كارت گرافيك intel HD 4000 در چه حدي هست؟؟؟

مثلا در حد يه كارت گرافيك 1 گيگ عمل مي كنه يا بيشتر؟؟؟

لطفا واضح توضيح بديد

the_king

مدیرکل انجمن
سلام من مي خواستم بدونم كارت گرافيك intel HD 4000 در چه حدي هست؟؟؟

مثلا در حد يه كارت گرافيك 1 گيگ عمل مي كنه يا بيشتر؟؟؟

لطفا واضح توضيح بديد

قدرت اش در حد یک کارت گرافیکی متوسط یا قوی نیست، جزو کارت گرافیکی های رده پایین و ضعیفه، در حد فتوشاپ و بازی های فلش و گرافیک های سبک و تماشای فیلم و ... هست
اما برای بازی های گرافیکی سنگین و نرم افزار هایی که پردازش گرافیکی سه بعدی زیادی دارند خیلی ضعیفه. مزیت اش در کم مصرف بودن و خنک بودنشه که عمر شارژ باطری رو بالا ببره و
نیازی به فن پر سر و صدا نباشه. برای اونهایی که فعالیت کامپیوتری شون در حد وبگردی و نرم افزار های اداری یه و نیازی به پردازش گرافیکی قوی ندارند کفایت می کنه.

یک نگاهی به این لیست بندازید، رده بندی کارت گرافیکی های لپ تاپه بر اساس کارایی نسبی.

Laptop Video Graphics Cards - Benchmark List

کارت گرافیکی های رده 1 خیلی قوی و قدرتمند هستند و البته گرانقیمت، اونهایی که خوره بازی و نرم افزار های سنگین سه بعدی اند از این رده انتخاب می کنند.
رده 2 کارت گرافیکی های قوی و نسبتا قوی ای هستند که کلا برای نرم افزار های فعلی مناسب اند، اما معمولا نه در حداکثر Resolution یا Quality.
رده 3 کارت گرافیکی های متوسط و ضعیف اند که برای کاربرد های روزانه کاربرانی که خیلی اهل بازی نیستند کفایت می کنند.
رده 4 به پایین اونقدر ضعیف اند کلا در پردازش گرافیکی به حساب نمیان، ارزش شون معمولا در کم مصرف بودن شونه.

irdanlod

Member
اگر منظورتون پردازنده گرافیکی مجتمع پردازنده اصلی هست باید بگم این پردازنده ها بیشتر برای پردازش ویدئویی بهینه شده اند و برای پردازش سه بعدی خیلی مناسب نیستند ...

Mahan0083

New Member
سلام ببخشید
من با مشخصات:
3.40GHz CPU:Core i7 3770
RAM:8
و GPU HD4000
می تونم بازی ماینکرافت رو ران کنم رو دسکتاپم؟حدودا با چند FPS??
ممنون میشم راهنمایی کنین

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام ببخشید
من با مشخصات:
3.40GHz CPU:Core i7 3770
RAM:8
و GPU HD4000
می تونم بازی ماینکرافت رو ران کنم رو دسکتاپم؟حدودا با چند FPS??
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
توی مشخصات minimum برای این بازی ، این گرافیک مجتمع اومده .
احتمالا در تنظیمات حداقلی و ریزولیشن پایین در این بازی ، ممکنه 25 فریم بگیرید (باز هم دقیق نمیدونم . طبق اطلاعاتی که هست ، احتمالا این طوره) .

جدیدترین ارسال ها

بالا