سوال در رابطه با دوربین عکاسی

oldooz

Well-Known Member
با سلام!:rose:
یکی از دوستان من یه کار موقت به من پیشنهاد کرده و اون اینه که: عکس 3*4 بگیریم و چاپ کنیم.
1- چه دوربینی لازمه؟ من یه دونه از این دیجیتالی ها دارم. اون میشه؟؟؟ اگه نمیشه قیمت بدید واسه خرید؟
2-چاپگر چی لازمه؟ قیمت؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:rose:

Morteza76

Member
سلام....
اگر فقط قرار هست عکس پرسنلی بگیرین لازم نیست یه دوربین گرون قیمت بگیرین...یه دوربین حرفه ای معمولی کانن یا نیکون مدل های زیادی دارن برای استفاده های مختلف...بعد از اون بحث نور پردازی میمونه...که خیلی مهمه...که بازم به این بستگی داره که فقط شما میخواین عکس پرسنلی بگیرین...و همین و بس...پس چیز زیادی لازم ندارین...
در کل همه ی اینا بستگی به قدرت خرید شما داره...

درضمن این کار که فقط عکس پرسنلی بگیری ایده اصلا جالبی نیست...چون بازده زیادی براتون نخواهد داشت...پس فکر نمی کنم ارزش خرید تجهیزاتشم داشته باشه...

یا علی مدد....

oldooz

Well-Known Member
با تشکر از شما:rose:
راستش ما باید بریم تو خونه طرف عکس بگیریم و بیاییم بیرون:-?(واسه شناسنامه های جدید) حالا اصلا نمیدونم چه تجهیزاتی لازمه و قیمتشون چنده

Morteza76

Member
شما اول باید تجهیزات خریداری کنید...
با یه دوربین کامکت یا شبه اس ال آر هم میشه این کارو بکنید ولی معمولا این نوع دوربین ها با فلاش سینک نمی شن...
در کل شما برای نور پردازی یا باید از فلاش استفاده کنید یا از پرژکتور...که تقریبا سلیقه ای هست...
بنظر من پرژکتور بیشتر مناسب شما باشه...
اگر می خواید در خونه عکس رو بگیرید احتیاج به یه فون پرتابل هم خواهید داشت تا تصویر پشت زمینه هم درست از آب در بیاد...
در کل اگر سر رشته ای در عکاسی دارین این کارو انجام بدین یا قبل از اون آموزش هایی که تو نت هست رو با دقت مطالعه کنید...
این نوع عکاسی هم خیلی آسون می تونه باشه هم خیلی سخت...

در پناه حق...

جدیدترین ارسال ها

بالا