سوال درمورد HDRI&MrPhographicExposure&DayLight

parvaneh_Biaban

New Member
سلام
من از سیستم mentalrayاستفاده میکنم.DayLight دارم.sun lightفعال است وMr Photographic ExposureControl,متریال Arch&Designدارم اما HDRIمن واضح نمی افتدچگونه میتوانم آن را واضح وبراق نشان دهم؟

3D Art

Member
درود دوست من
منظورتون کجاست که نمی افته ؟
توی بک گراند ؟
سایز ش چنده ؟

parvaneh_Biaban

New Member
سلام
ازاینکه به سوال من توجه کردید متشکرم.
من مشخصاً تصمیم دارم در یک محیط پر از ماشین به خاطر صرفه جویی در زمان رندر از hdri استفاده کنم و منتال ری رندر بگیرم . و از متریال arch&Design استفاده کنم . ( از متریال استاندارد هم استفاده کرده ام ) نور day light در محیط دارم .
اگر mr photographic exposure control فعال نباشه رفله محیط در object من خیلی خوب می افته و object من هم براقه.
اما اگر mr photographic exposure control فعال باشه رندر ازobjectمن کدرمی افته. و براق نیست چی کار کنم که براق بشه . عکس ها ضمیمه است.
شماره موبایل من 09131152734است اگر بتوانم با شما صحبت کنم خیلی خوشحال میشم . [email protected]
در پایان هم ازشما تشکر میکنم

پیوست ها

• Arch_Active.jpg
    Arch_Active.jpg
    155.7 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • Arch_NoActive.jpg
    Arch_NoActive.jpg
    195.7 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • Map for HDRI.jpg
    Map for HDRI.jpg
    363.8 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • Standard_Active.jpg
    Standard_Active.jpg
    153 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • Standard_NoActive.jpg
    Standard_NoActive.jpg
    210.5 کیلوبایت · بازدیدها: 41

parvaneh_Biaban

New Member
سلام
من مشخصاً تصمیم دارم در یک محیط پر از ماشین به خاطر صرفه جویی در زمان رندر از hdri استفاده کنم و منتال ری رندر بگیرم . و از متریال arch&Design استفاده کنم . ( از متریال استاندارد هم استفاده کرده ام ) نور day light در محیط دارم . اگر mr photographic exposure control فعال نباشه رفله محیط در object من خیلی خوب می افته و object من هم براقه.
اما اگر mr photographic exposure control فعال باشه رندر ازobjectمن کدرمی افته. و براق نیست چی کار کنم که براق بشه .اگر بتوانم با شما صحبت کنم خیلی خوشحال میشم . ایمیل من:[email protected]

آخرین ویرایش:

parvaneh_Biaban

New Member
سلام
از اینکه به سوال من توجه کرده و با حوصله فراوان مشکل مرا حل کردید متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا