سوال درباره انیمیشن در فتوشاپ.

Maryam.20

Member
سلام.
من همه مراحل ساختن انیمیشن در فتوشاپ رو رفتم تا یه قلب بسازم که نور روش برق بزنه(PSD اونو گذاشتم براتون)
اما برای اینکه توی وب بشه ازش استفاده کرد باید فرمتش .jpg یا .gif بشه که وقتی اونو Save as میکنم دیگه انیمیشنم فعال نیست و کار نمیکنه.:cry:
توی این لینک(http://snar.mihanblog.com/post/1076) نوشته باید از file > save optimized استفاده کنم که فتوشاپ CS4 من نداره!!! من باید چکار کنم:-?

پیوست ها

• Heart.gif
    Heart.gif
    12.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • Heart.psd
    138.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • Heart.jpg
    Heart.jpg
    35.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3

majid_a95

Active Member
سلام
از آدرس زیر اقدام کنید:
file>save for web&Devices
حالا چه اصرایه تو فتوشاپ انیمیت شه؟؟اگه جواب نگرفتید میتونید فریم هاتونو ببرید تو نرم افزار هایی که انیمیت میکنن مثل cofeecup و...... که کارکردن باهاشونم خیلی ساده تره!! موفق باشید

Maryam.20

Member
آخه میخوام از این شکلای برق برقی درست کنم که فرمتشون gif هست.برای وب یه چیز کم حجم میخوام...اگر نه توی فلش درست میکردم

majid_a95

Active Member
آخه میخوام از این شکلای برق برقی درست کنم که فرمتشون gif هست.برای وب یه چیز کم حجم میخوام...اگر نه توی فلش درست میکردم

من راستش با فتوشاپ تاحالا انیمیت نکردم و درباره حجم گیف خروجیش چیزی نمیدونم ولی تجربه ای که خودم چندوقت پیش پیدا کردم استفاده از نرم افزار easy gif animator و coffeecup software بود که اولی حجم فایل گیف رو خیلی زیاد میکرد و دومی خیلی پایین (منطقی)!! البته حجم خود عکسم مهمه که میتونی مراحل طراحی و کم کردن حجم رو تو فتوشاپ انجام بدین و انیمیتشو در coffeecup !! البته این آموزشی که آقای winsent قرار دادن رو ندیدم ببینیشد شاید راهکار بهتری ارائه داده باشند!!! موفق باشید!

جدیدترین ارسال ها

بالا