سوال تبديل هاست به ريسلر پرگرم

erroring

Member
اطلاعات كمي در مورد سوالم دارم اميدوارم سوالم خنده دار نباشه.:cry:
مي خواستم بدونم آيا امكان اين هست كه به طور مثال هاست خريداري شده رو بتونيم طوري مديريت كنيم كه مثلا بشه با حجم ها و پهناي باند كمتر به عنوان هاست فروخت؟ مثلا چند گيگ فضا خريداري كرد و به صورت پلن هاي چند مگي فروخت؟ (خريد هاست نه ريسلر شدن) آيا اين كار امكان پذيرهست يا فقط بايد پلن هاي ريسلر را براي اين منظور خريداري نمود؟

websamancom

Well-Known Member
امكان اين مورد باAddon Domains هست بشرطي كه مشتريهاي شما فقط فضا بخوان و نه cpanel

امكان اين مورد باAddon Domains هست بشرطي كه مشتريهاي شما فقط فضا بخوان و نه cpanel
این اره یا مثلا به به افراد ساب دامین با یک مقدار ثابت فضا بدی
در سایت های بزرگی که بخش های مختلف داره برای جلوگیری از اتفاقات توطئه ای که ممکنه بعضی از اعضا انجام بدن!! این کا رو می کنن

NovinServer

Active Member
با سلام و درود ، خدمت شما دوستان و همچنین erroring عزیز ، خدمت شما عرض کنم شما می توانید هاست خود را به راحتی تقسیم کنید و به فروش برسانید اما این بستگی به فضا و تعداد Addon Domains شما می باشد . نکته مهمی که اینجاست مشتری اصلا دوست ندارد به کسی Cpanel و هاست شریک باشد یا باید گفت حدود 98 درصد اما اگر مشتری راضی باشه بله همان طور که گفتم می توانید یک دامنه به ثبت برساند و از طریق Addon Domains هاست خود را تقسیم کنید .

توجه : شما بهتر است یک Reseller برای ین کار خریداری کنید تا اینکه هر کس برای خودش یک فضای جدا و cpanel شخصی و ..... داشته باشد .

توجه : اگر هزینه کمی دارید و نمی توانید
Reseller با قیمت بالا بزنید با ما تماس بگیرید به شما کمک خواهیم کرد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا